Naprogramujte si svou vlastní PC hru během 4 dnů


Intenzivní kurz programování
20.23. února 2020


Místo: Green Fox Academy, 6. patro, Václavské náměstí 11, Praha 1

REGISTer

Využijte pár zimních dnů k získání nových dovedností. Naučte se základy jazyka budoucnosti - programování. Díky exkluzivním metodám Green Fox Academy zažijete efektivní a zábavný způsob učení zaměřený na praktické znalosti.

Můžu se naučit, jak naprogramovat plně funkční hru jen za 4 dny?

Ano, je to možné a to díky našim skvělým mentorům a projektovým metodám výuky. Během nabitého prodlouženého víkendu vás provedeme krok za krokem základy programování a společně vytvoříme vlastní hru - hada.

Vysvětlíme si základní pojmy a principy jazyka C# a s pomocí mentorů si vytvoříte svůj první program, a to rovnou kultovní počítačovou hru.

Pro koho je akce vhodná?

Akce je připravena pro začátečníky, kteří nikdy nenapsali ani řádek kódu. Znalost základních pojmů programování, jako proměnná nebo funkce, vám bude ku prospěchu, ale není nutná.

Program:

Lekce začínají každý den v 9:30, pauza na oběd bude od 12:00 a končí se v 18:00. První den bude možné přijít už v 8:30, abychom vám pomohli, pokud budete mít problémy s instalací potřebných programů.

Ve čtvrtek 20. února se po výuce můžete těšit na večerní after party. :)

Kdo Vás bude učit?

Tamas
Kokeny
Spoluzakladatel Green Fox Academy
Tamas je spoluzakladatelem firem Lab.coop a Green Fox Academy, kde pracuje jako developer a zároveň pomáhá s mentoringem juniorních programátorů. Dozvíte se od něj všechno ohledně výuky v Green Fox Academy a povede také workshop programování v rámci této akce.
Mitzila
Bringas
Support Engineer v NTT Ltd
Mitzila pracovala v posledních pěti letech jako systémová inženýrka na nejrůznějších IT projektech. Mimo jiné spoluzaložila v rodné Panamě PonteGeek - blog o IT a podnikání. V současnosti se učí novým dovednostem na pozici Service Delivery Remote Support Engineer ve firmě NTT v Praze.
Soňa
Karkošová
Datová architektka a vysokoškolská pedagožka
Soňa získala doktorát z informatiky na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde učí studenty Business Intelligence - technologie pro zpracování dat v podniku pro podporu rozhodování a hledání nových příležitostí. Pracuje také v bance jako datová architektka se specializací na Data Governance, řízení datové kvality a datovou analýzu.
Jiřina
Kopsová
Software Developer v Accenture
Jiřina je absolventkou rekvalifikačního kurzu v Green Fox Academy. Poví vám více o své cestě do IT nebo o zvládání work-life balance z pozice rodiče malých dětí. Aktuálně pracuje na pozici vývojářky ve firmě Accenture.

Co si s sebou přinést:

  • prosím přineste si s sebou svůj notebook (velmi základní model stačí)
  • zvědavost
  • svačinu :)
  • dobrou náladu

Cena

Early bird cena do 31. ledna: 7 900 Kč

Od 1. února je cena 9 000 Kč

Video z minulého soustředění

Letní soustředění s Green Fox Academy

Účastnící se během čtyřdenního letního soustředění naučili, jak naprogramovat plně funkční webovou stránku. Zároveň si užili spoustu zábavy a potkali nové přátele.

Přihlášky a platba

Fakturu vám zašleme na níže zadaný e-mail.
Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR