TÝDEN INOVACÍ 2020

ONLINE WORKSHOP ZÁKLADŮ PROGRAMOVÁNÍ
Středa 30. září 2020
od 18:00 do 21:00

(akce proběhne v angličtině)

Co je cílem workshopu?

Chtěli bychom tě přesvědčit, že programování není jen pro lidi s pokročilým matematickým a analytickým myšlením. Základy programování si dokáže osvojit téměř každý, což platí zejména v posledních letech s tím, jak se vyvíjejí samotné technologie. Programovací jazyky jsou přívětivější a editory kódu nápomocnější.
Tento workshop pořádáme jako oficiální doprovodnou událost Týdne inovací, největší akce na podporu inovací, digitalizace a nových technologií v ČR.

Na tomto večerním workshopu se zaměříme na základy programovacího jazyka JavaScript a probereme také jeho návaznost na HTML a CSS.
Začneme od jednoduchých konceptů, které si vysvětlíme na krátkých příkladech, a následně budeš moci otestovat svoji znalost na praktickém cvičení. Výsledkem našeho workshopu bude funkční produkt,kterým se budeš moct pochlubit svým kamarádům!

Akce je pro tebe jako dělaná, pokud si chceš:

  • vyzkoušet programování
  • zažít styl výuky Green Fox Academy
  • mít skvělý večerní program

Koho poznáš?

Lukáš
Kotrbatý
Mentor v Green Fox Academy
Lukáš se v Green Foxu věnuje především online třídám, ve virtuálním prostředí je jako doma. Studoval obor Otevřená Informatika se zaměřením na softwarové inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Začínal v Javě, ale zkušenosti má i s Pythonem, JavaScriptem nebo C++ .
Jan
Dudek
Absolvent Green Fox Academy
Honza v roce 2019 úspěšně absolvoval náš super intenzivní kurz. Dnes pracuje na pozici programátora ve firmě Alza.cz a také vede naše workshopy pro veřejnost.

Vstup: účast je možná po bezplatné registraci, kterou najdeš v dolní části této stránky
Co potřebuješ: stabilní připojení k internetu a ideálně funkční mikrofon pro případnou komunikaci s mentorem, znalost angličtiny

Dobré vědět:

  • předchozí zkušenosti s kódováním nejsou třeba
  • z důvodu omezené kapacity doporučujeme včasnou rezervaci

Registrace

Registrace je závazná. Z workshopu je možné se odhlásit max. 3 dny před akcí.

Všeobecné obchodní podmínky