Workshop základů programování
a krátká informační schůzka k večernímu a víkendovému kurzu základů programování

 26. října 2019, 10:00-17:00

Green Fox Academy, 6. patro, Václavské náměstí 11, 110 00

Vstup na akci je zdarma, nutná je jen registrace předem
Registrovat

Během akce nabité aktivitami se naučíte základy programování v JavaScriptu za pomoci našich mentorů a v krátkosti se dozvíte všechny podrobnosti k večernímu a víkendovému part-time kurzu základů programování.

*Celá událost bude probíhat především v anglickém jazyce.

Program

09:30 - 10:00 - Registrace
10:00 - 10:45 - Představení Green Fox Academy
10:45 - 12:30 - Programování
12:30 - 13:30 - Oběd (poskytneme : ) )
13:30 - 17:00 - Programování

Vstup: zdarma, nutná registrace
Co potřebujete: vlastní notebook a spoustu zvídavosti.
Co zaručujeme: skvělou atmosféru, oběd s pizzou, získání spousty nových informací :)

Akce je pro vás jako dělaná, pokud chcete:

  • vyzkoušet kódování
  • zažít atmosféru Green Fox Academy
  • potkat naše mentory
  • mít skvělý sobotní program
  • dozvědět se více o part-time kurzu základů programování

Čeká vás:

Na koho se můžete těšit?

Valeriia
Pshenychna
Programátorka

Valeriia je bývalá programátorka. Do Čech se přestěhovala před 5 lety z Ukrajiny, kde se narodila a studovala IT. V Praze ale v zaměstnaní dlouho nezůstala a za rok už spoluzakládala travel-startup Daytrip, který momentálně úspěšně funguje v 60 zemích. Valeriia se přesunula z pozice programátorky do manažerky IT týmu a v současnosti má zodpovědnost i za celkový růst firmy. Sdělí vám, jaké to je říkat klukům, co mají dělat a jak se dostat k tomu, aby to skutečně udělali.
Lucie
Rothman
Zakladatelka IT firmy a IT konzultantka

Lucie pracuje v oblasti ERP systémů a převážně se zaměřuje na systém SAP a jeho aplikace. V roce 2015 založila IT společnost. Díky shodě náhod se Lucie poslední rok zaměřuje na vytváření pracovních pozic a vzdělávání v oboru IT pro osoby s poruchou autistického spektra a pečující rodiče. Motivací jí byl její syn, který má Aspergerův syndrom.
Andrea
Bohačíková
CEO & Founder of M.arter

Andrea se v roce 2018 začala zajímat o tzv. startupy s dopadem a jeden takový i založila. Je zakladatelkou a CEO startupu M.arter - vzdělávací a networkingové platformy pro ženy na rodičovské dovolené, která prostřednictvím workshopů a online programů pomáhá ženám na či po rodičovské dovolené s návratem na pracovní trh (nová nebo stávající pozice) či se začátky nebo řízením vlastního podnikání.
Markéta
Mikelová
Test Consultant

Markéta po dokončení marketingových studií dala přednost světu fitness a začala pracovat jako osobní trenérka. Po roce ji však práce přestala naplňovat. Odstěhovala se do Prahy a brigádně začala pracovat jako IT testerka. Vypracovala se na projektovou manažerku, vedla testingové oddělení, přednášela na vysokých školách a vyzkoušela si i řízení celé IT společnosti. Jejím cílem je nadále se rozvíjet, získávat nové zkušenosti, potkávat zajímavé lidi a motivovat je, aby se nebáli vstupu do IT.
Jana
Olšanská
Green Fox Academy graduate

Jana úspěšně absolvovala kurz v Green Fox Academy v srpnu 2019 a od září je součástí frontendového týmu ve firmě Artinii. Podělí se s vámi o svůj pohled na práci v IT oboru a zkušenosti z našeho kurzu.
Barbora
Wachtlová
COO v Green Fox Academy

Bára studovala business a založila i svou vlastní vzdělávací organizaci pro děti. Dnes stojí v čele české pobočky Green Fox Academy a řekne vám více o budoucím vývoji pracovního trhu.
Esy
Crux
Mentor at Green Fox Academy

Programovat začal v pěti letech, kdy neuměl ještě ani číst. Kromě programování ho baví focení a natáčení videí. V Green Fox Academy se věnuje studentům od května 2019 a specializuje se na jazyky C# a Python. Nebojte se ho zeptat na cokoli ohledně obsahu výuky v našich kurzech.
Lucia
Hrachová
Green Fox Academy graduate

Lucia vystudovala scénáristiku na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě ale i jí nakonec cesta dovedla do Green Fox Academy, kde absolvovala kurz na junior programátora. Momentálně je členkou frontendového týmu ve firmě Artinii. Během workshopu vám bude k dispozici jako mentorka.


Účast na akci je ZDARMA, ovšem je nutné se předem registrovat pomocí formuláře níže. Počet míst je omezený.

 REGISTRACE - 26. 10. 2019

Next event will be on...

The event is full so pls register later for the upcoming event a couple of days later.

Add to Calendar
*Registrace je závazná. Z workshopu je možné se odhlásit max. 3 dny před akcí.
Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR