Diskuze u kulatého stolu

úterý 18. ledna, 18:30 - 19:30
online
Přihlásit se

Chceš nastartovat kariéru v IT?

Plánuješ začít novou kariéru? Hledáš IT profesi, která ti bude vyhovovat nejvíce? Nebo už jsi o low-code programování slyšel/a a máš plno otázek? Pak se připoj k online diskuzi s předními hosty z praxe.

diskuze u stolu

Proč stojí za to mluvit o low-code?

Společnost Forrester přišla roku 2014 s konceptem low-code - skutečnou revolucí pro oblast IT. Technologická konzultační společnost Gartner odhaduje, že za rok 2021 vzrostl low-code trh o 23 % (rok předtím dosáhl hodnoty 13,8 miliardy dolarů). Předpokládá se, že do roku 2024 bude až 65 % vývoje aplikací probíhat právě na low-code platformách. Tento trend má samozřejmě obrovský vliv na trh práce: vytváří velkou poptávku po low-code vývojářích.

Připoj se k naší online diskuzi a získej přehled o tom:
  • Co je low-code a jaké jsou s ním spojeny nejčastější mylné představy?

  • Jaké jsou aktuální předpovědi budoucnosti low-code odvětví?

  • Které low-code technologie jsou u nás nejpopulárnější?

  • Jak vysoká je poptávka po low-code vývojářích?

  • Jaké společnosti používají low-code platformy a k čemu?

  • Jaké má low-code vývojář/ka kariérní příležitosti?

  • Jaké dovednosti potřebuješ, aby ses stal dobrým low-code vývojářem/vývojářkou?

  • Jak probíhá běžný pracovní den low-code vývojáře/vývojářky?

ŘEČNÍCI:

Kristóf
Kristóf
Bárdos
linkedin logoblog
CEO a spoluzakladatel Green Fox Academy

Než spoluzaložil Green Fox Academy, strávil více než deset let na scéně technologických startupů. Díky své agentuře pro produktový vývoj pracoval pro malé a střední podniky na 3 kontinentech. Také pomohl vzniku akcelerátoru, jehož cílem je přivést startupy ze střední a východní Evropy na globální trhy. Nadále založil nadaci SocialFokus Foundation, která provedla komplexní výzkum změn na trhu práce a jeho budoucnosti. V posledních letech obrátil svou pozornost na mentorování, projektové vzdělávání a sociální dopad podniků.
Jiří Krám
Jiří
Krám
linkedin logoblog
Technology Manager v Accenture

Jiří je manažer Accenture's Danubia Salesforce Practice (Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko). Jeho hlavní specializací je Salesforce a multicloudová architektura (AWS, Azure, Google Cloud). S cloudy má 16 let zkušeností. Soustředí se zejména na regulovaná odvětví: bankovnictví, pojišťovnictví, komunikace, energetika a zdravotnictví. Studoval finanční technologie na MIT a umělou inteligenci na Oxfordské univerzitě.
Katus Bartos
Katus
Bartos
linkedin logoblog
Moderátorka události

Katus bude pro tento večer naší moderátorkou. Pravidelně organizuje workshopy pro klienty za účelem tvorby strategie. Dále pořádá akce ve stylu Pro-Action a World Café a je součástí týmu facilitátorů maďarského občanského shromáždění. Kromě toho pracuje jako marketingová konzultantka na volné noze a copywriter.
Philippe Ozil
Philippe
Ozil
linkedin logoblog
Developer Advocate v Salesforce

Philippe je Developer Advocate ve společnosti Salesforce. Kromě své současné role má téměř desetileté zkušenosti s Developer Relations (DevRel). Ve své každodenní práci experimentuje s nejnovějšími technologiemi a vytváří technický obsah, aby posílil vývojářské komunity. Je full-stack vývojářem, přispěvovatelem Open Source a expertem na DevOps. Než začal pracovat v Developer Relations, byl konzultantem a vývojářem pro různé dodavatele softwaru.

Registrace

 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM