Mit csinálunk?
Headhunting szolgáltatást nyújtunk olyan IT cégek számára, akik tehetséges és motivált junior programozókat keresnek.

Jak to funguje?

Nábor studentů

Každoročně vynakládáme více než 1,5 milionů korun na naše náborové kampaně, které cílíme na pečlivě vybrané cílové skupiny lidí, kteří chtějí změnit svou kariéru. Kromě toho klademe velký důraz na to, aby se IT povolání stalo atraktivním pro ženy, s cílem zvýšit poměr žen v našich třídách alespoň na 40%.

Výběr studentů

Náš výběrový proces se skládá z pěti kroků koordinovaných naším psychologem a mentory, kteří se ujišťují, že přijatí studenti jsou motivovaní a talentovaní a mají dobré komunikační dovednosti.

Čtyřměsíční trénink

Během čtyř měsíců našeho intenzivního kurzu Junior programátora tráví každý den kolem 11 hodin kódování: osm ve škole a tři doma. Kromě přenosu znalostí v oblasti programování jsou naši studenti vyškoleni a vedeni našimi psychology za účelem rozvoje tzv. měkkých dovedností.

Umístění absolventů

88 % našich úspěšných absolventů pracují na pozici programátora, 66 % z nich bylo zaměstnáno do jednoho měsíce po ukončení kurzu. Od našeho založení se k nám přidalo více než 50 společností a to od mladých začínajících společností po mezinárodní korporace.

Nechme hovořit čísla

28
NAŠI STUDENTI POCHÁZEJÍ Z VÍCE JAK 28 PROFESNÍCH OBORŮ.
40 %
v budapešti se nám podařilo přilákat do studia programování velké množství žen. 33 % NAŠICH STUDENTŮ JSOU ŽENY. PŘIBLIŽUJEME SE TAK NAŠEMU CÍLu.
+440
za tři roky naší existence se nám podařilo vyškolit více jak 440 kvalifikovaných programátorů.

Partnereink mondták rólunk

Bosch

Pellentesque posuere. Maecenas vestibulum mollis diam, pendisse pulvinar.
Báthori
Ágnes

Bosch

Pellentesque posuere. Maecenas vestibulum mollis diam, pendisse pulvinar.
Báthori
Ágnes

Bosch

Pellentesque posuere. Maecenas vestibulum mollis diam, pendisse pulvinar.
Báthori
Ágnes

Milyen junior programozókat képzünk?

Nagy cégeknek tudjuk biztosítani a számosságot, a kicsik számára a kiválasztásban tudunk segíteni.

Backend

Ezek a projektek web alkalmazások szerver oldali részére fokuszálnak, Java és C# nyelven. A részvevők egy nagyobb rendszerben működő microservice-t fejlesztenek.

Frontend

Ezek a projektek web alkalmazások kliens oldali fejlesztésével foglalkoznak, valamelyik népszerű JavaScript framework segítségével, mint az Angular.js vagy React. Ezek az alkalmazások szerver oldali programokhoz csatlakoznak, amiket másik csapatok fejlesztenek.

Full-Stack

Ezek a projektek JavaScript nyelven készülnek a kliens és a szerver oldalon is. Így betekintést nyerhetnek a résztvevők a web-fejlesztés miden oldalába, viszont kevesebbet tanulnak az egyes framework-ökről.

Data Science

Ezek a csapatok felelősek az adatok gyűjtéséért minden egyes alkalmazástól amit a másik csapatok fejlesztenek. Ezekből az adatokból készítenek aggregált adatokat, olyan eszközök segítségével, mint amit nagy rendszereknél használnak az iparban.

Mobile

Ezek a projektek mobil alkamazások Android platform-ra írva Java-ban. Egyes projektek a szerver oldali alkalmazást is elkészítik Spring-et használva.

Beágyazott rendszerek

Ezek a csapatok programokat írnak amik az STM által biztosított fejlesztői kártyákon fognak futni, miközben azok másik hardware eszközhöz csatlakoznak, és kommunikálnak. A projektek legtöbbször az Ipari Automatízálási vagy IoT területekről származnak.

Desktop

These projects are about developing desktop applications mostly for the Microsoft platforms.

DevOps

These teams are responsible for setting up the environment for testing and running the applications. They have to become familiar with the hosting services, and all the tools helping to host and monitor applications and services.

Test Automation

These teams are responsible for testing the functionality of the applications developed by the other teams, using automation. These apprentices has to create programs that are executed by the automation test frameworks for testing web applications, and create the automated pipelines for reporting.

Naši partneři v Maďarsku

Együttműködési ajánlataink

Hallgató vásár

Ezt válaszd, ha ...

 • Ki szeretnéd próbálni hallgatóinkat
 • Ha csak 1-2 juniorral szeretnéd erősíteni a csapatodat
 • Something
 • Something

Gold partner

Ezt válaszd ha...

 • 4-5 juniort is fel szeretnél venni
 • Ha az elsők közt szeretnél válogatni a juniorok között
 • Something
 • Something

Klassz Class

Ezt válaszd, ha ...

 • Több, legalább 15 új juniorral szeretnéd erősíeni a csapatodat
 • Ha speciális tematikára van igényed
 • Something
 • Something