Informační schůzka


Jak přejít do kariéry v IT
Registrace
15. ledna 2020 od 19:00

Místo: Green Fox Academy, 6. patro, Václavské náměstí 11, 110 00.

Česká republika má rekordně nízkou míru nezaměstnanosti. V IT u nás dokonce chybí až 30 000 lidí, přitom je to jeden z nejlépe placených oborů. Co přinese budoucnost? Jaké obory technologie vystrnadí a jaké znalosti se ti vyplatí naučit už teď, abys vždy měl/a všude dveře otevřené? Přijď se dozvědět více o možnostech přeškolit se do IT oboru, o kurzu Junior programátora a naší 100% garanci pracovního umístění po ukončení kurzu.

Nebude to lehké...

Přihláška a přijetí do kurzu junior vývojáře v Green Fox Academy představuje obrovský závazek. I my to víme. Čtyři měsíce intenzivního studia ve zcela novém oboru, zahájení nové kariéry, nesčetné výzvy a překážky, které je třeba překonávat.

Před tak zásadním rozhodnutím chce každý pečlivě zvážit své možnosti. Proto děláme vše, co je v našich silách, abychom ti před zahájením každého přijímacího řízení poskytli dostatek příležitostí setkat se s námi osobně, ptát se a podívat se do zákulisí studijního centra.

P.S. Vinný střik zajištěn. ;)

Koho poznáš?

Barbora
Wachtlová
COO v Green Fox Academy
Bára studovala podnikání a založila i svou vlastní vzdělávací organizaci pro děti. Dnes stojí v čele české pobočky Green Fox Academy a řekne ti více (nejen) o online výuce v Green Fox Academy a o možnostech zajištění pracovního místa po dokončení kurzu.
Katarina
Grujičić
Psycholožka v Green Fox Academy
Jaké vlastnosti potřebuješ, abys dokázal/a změnit kariéru? Měl/a bys na to, zvládnout čtyřměsíční intenzivní kurz? Seděla by ti kariéra v IT oboru? A jak probíhá výběrové řízení? Na tyto otázky ti odpoví naše psycholožka Katarina.
Lukáš
Vykydal
Mentor v Green Fox Academy
V září 2019 začal navštěvovat rekvalifikační kurz Junior programátora a o 5 měsíců později jej úspěšně zakončil závěrečnou zkouškou s nadprůměrným výsledkem. Dnes je juniorním mentorem v Green Fox Academy. Můžeš se ho zeptat na vše ohledně výuky, a to jak z pohledu studenta, tak z pohledu mentora.

Informační večírek je tu pro tebe, pokud:

  • chceš sám/sama vidět, kde bys strávil/a čtyři nejnáročnější měsíce svého života,
  • se chceš setkat s mentory a psychology, kteří ti pomohou získat nové znalosti a schopnosti,
  • máš pochybnosti, zda se můžeš stát dobrým programátorem či IT specialistou a chceš slyšet náš názor,
  • chceš vědět, jaké jsou tvoje šance získat po skončení studia práci,
  • máš spoustu otázek, na které nemůžeš nalézt odpovědi na našich stránkách.

    Celá akce bude probíhat primárně v anglickém jazyce. Budou ovšem přítomni i čeští členové týmu, kteří ti rádi zodpoví všechny dotazy v češtině.

Událost je zdarma, ovšem je nutné se předem registrovat.

Registrace

Add to Calendar