Informační schůzka


Jak přejít do kariéry v IT
Registrace
15. ledna 2020 od 19:00

Místo: Green Fox Academy, 6. patro, Václavské náměstí 11, 110 00.

Česká republika má rekordně nízkou míru nezaměstnanosti. V IT u nás dokonce chybí až 30 000 lidí, přitom je to jeden z nejlépe placených oborů. Co přinese budoucnost? Jaké obory technologie vystrnadí a jaké znalosti se ti vyplatí naučit už teď, abys vždy měl/a všude dveře otevřené? Přijď se dozvědět více o možnostech přeškolit se do IT oboru, o kurzu Junior programátora a naší 100% garanci pracovního umístění po ukončení kurzu.

Nebude to lehké...

Přihláška a přijetí do kurzu junior vývojáře v Green Fox Academy představuje obrovský závazek. I my to víme. Čtyři měsíce intenzivního studia ve zcela novém oboru, zahájení nové kariéry, nesčetné výzvy a překážky, které je třeba překonávat.

Před tak zásadním rozhodnutím chce každý pečlivě zvážit své možnosti. Proto děláme vše, co je v našich silách, abychom ti před zahájením každého přijímacího řízení poskytli dostatek příležitostí setkat se s námi osobně, ptát se a podívat se do zákulisí studijního centra.

P.S. Vinný střik zajištěn. ;)

workshop programování green fox academyworkshop programování green fox academy

Koho poznáš?

Tamas
Kokeny
Spoluzakladatel Green Fox Academy
Tamas je spoluzakladatelem firem Lab.coop a Green Fox Academy, kde pracuje jako developer a zároveň pomáhá s mentoringem juniorních programátorů. Dozvíte se od něj všechno ohledně výuky v Green Fox Academy a provede vás celou akcí.
Barbora
Wachtlová
Head of Sales v Green Fox Academy
Bára studovala podnikání a založila i svou vlastní vzdělávací organizaci pro děti. Stála u zrodu české pobočky Green Fox Academy a řekne ti více (nejen) o výuce v Green Fox Academy ale hlavně o možnostech zajištění pracovního místa po dokončení kurzu.
Daniel
Houser
Organizační psycholog v Green Fox Academy
Dan vystudoval organizační psychologii na univerzitě v Utrechtu a v Green Fox Academy se nyní věnuje výběru nových studentů a vedení soft skills tréninků v rámci našich kurzů. Na informační schůzce se od něj dozvíte vše podstatné k výběrovému řízení a jaká může být podpora ze strany psychologa během rekvalifikace.
Anna
Hriadelová
Mentorka programování
Anna pochází ze Slovenska a právě dokončuje magisterské studium softwarového inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. V Green Fox Academy se věnuje studentům v online kurzech a vede workshopy pro veřejnost.
Jaroslav
Pospíšil
Service Delivery Engineer v Accenture
Jarda se dříve věnoval finanční analýze, ale během pandemie se rozhodl rekvalifikovat do IT a úspěšně prošel super intenzivním kurzem v Green Fox Academy. Po dokončení kurzu nastoupil jako Service Delivery Engineer platformy ServiceNow do společnosti Accenture. Poví vám o svých dojmech z kurzu a o svých začátcích jako junior programátor.

Informační večírek je tu pro tebe, pokud:

  • chceš sám/sama vidět, kde bys strávil/a čtyři nejnáročnější měsíce svého života,
  • se chceš setkat s mentory a psychology, kteří ti pomohou získat nové znalosti a schopnosti,
  • máš pochybnosti, zda se můžeš stát dobrým programátorem či IT specialistou a chceš slyšet náš názor,
  • chceš vědět, jaké jsou tvoje šance získat po skončení studia práci,
  • máš spoustu otázek, na které nemůžeš nalézt odpovědi na našich stránkách.

    Celá akce bude probíhat primárně v anglickém jazyce. Budou ovšem přítomni i čeští členové týmu, kteří ti rádi zodpoví všechny dotazy v češtině.

Událost je zdarma, ovšem je nutné se předem registrovat.

Registrace

 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM