Informační schůzka


Jak přejít do kariéry v IT
Registrace
9. října 2019 od 19:00

Místo: Green Fox Academy, 6. patro, Václavské náměstí 11, 110 00.

Česká republika má rekordně nízkou míru nezaměstnanosti. V IT u nás dokonce chybí až 20 000 lidí, přitom je to jeden z nejlépe placených oborů. Co přinese budoucnost? Jaké obory technologie vystrnadí a jaké znalosti se Vám vyplatí naučit už teď, abyste vždy měli všude dveře otevřené? Přijďte se dozvědět více o možnostech přeškolit se do IT oboru a kurzu Junior programátora. Čtyřměsíční bootcamp od Green Fox Academy Vám může změnit život.

Nebude to lehké..

Přihláška a přijetí do kurzu junior vývojáře v Green Fox Academy představuje obrovský závazek. I my to víme. Čtyři měsíce intenzivního studia ve zcela novém oboru, zahájení nové kariéry, nesčetné výzvy a překážky, které je třeba překonávat.

Před tak zásadním rozhodnutím chce každý pečlivě zvážit své možnosti. Proto děláme vše, co je v našich silách, abychom vám před zahájením každého přijímacího řízení poskytli dostatek příležitostí setkat se s námi osobně, ptát se a podívat se do zákulisí studijního centra.

P.S. Vinný střik a občerstvení zajištěny. ; )

Koho poznáte?

Levente
Kóbor
Mentor v Green Fox Academy
Levi učí současnou třídu budoucích junior programátorů v naší akademii. Řekne vám vše o obsahu a složitosti tohoto rekvalifikačního kurzu.
Jan
Dudek
Absolvent Green Fox Academy
Honza v únoru 2019 úspěšně dokončil náš kurz Junior programátora. Dnes pracuje na pozici junior programátora ve firmě Grappes.
Barbora
Wachtlová
COO v Green Fox Academy
Jaký závazek musí udělat ten, kdo vstupuje do programu? Co je součástí smlouvy? Jak lze zažádat o splátkový kalendář? Jak vám pomůžeme najít práci po absolvování kurzu?
Katarina
Grujičić
Psycholožka v Green Fox Academy
Jaké vlastnosti potřebujete, abyste dokázali změnit kariéru? Měli byste na to, zvládnout čtyřměsíční intenzivní kurz? Seděla by vám kariéra v IT oboru? A jak probíhá výběrové řízení? Na tyto otázky vám odpoví naše psycholožka Katarina.

Informační večírek je tu pro vás, pokud:

  • chcete sami vidět, kde byste strávili čtyři nejnáročnější měsíce svého života,
  • se chcete setkat s mentory a psychology, kteří vám pomohou získat nové znalosti a schopnosti,
  • máte pochybnosti, zda se můžete stát dobrým programátorem či IT specialistou a chcete slyšet náš názor,
  • chcete vědět, jaké jsou vaše šance získat po skončení studia práci,
  • máte spoustu otázek, na které nemůžete nalézt odpovědi na našich stránkách.    Celá akce bude probíhat primárně v anglickém jazyce. Budou ovšem přítomni i čeští členové týmu, kteří Vám rádi zodpoví vaše dotazy v češtině.

Událost je zdarma, ovšem je nutné se předem registrovat.

Registrace