Informační schůzka


Jak přejít do kariéry v IT
Registrace
15. ledna 2020 od 19:00

Místo: Green Fox Academy, 6. patro, Václavské náměstí 11, 110 00.

Česká republika má rekordně nízkou míru nezaměstnanosti. V IT u nás dokonce chybí až 30 000 lidí, přitom je to jeden z nejlépe placených oborů. Co přinese budoucnost? Jaké obory technologie vystrnadí a jaké znalosti se Vám vyplatí naučit už teď, abyste vždy měli všude dveře otevřené? Přijďte se dozvědět více o možnostech přeškolit se do IT oboru, kurzu Junior programátora a naší 100% garance pracovního umístění po ukončení kurzu.

Nebude to lehké...

Přihláška a přijetí do kurzu junior vývojáře v Green Fox Academy představuje obrovský závazek.
I my to víme. Čtyři měsíce intenzivního studia ve zcela novém oboru, zahájení nové kariéry, nesčetné výzvy a překážky, které je třeba překonávat.

Před tak zásadním rozhodnutím chce každý pečlivě zvážit své možnosti. Proto děláme vše, co je v našich silách, abychom vám před zahájením každého přijímacího řízení poskytli dostatek příležitostí setkat se s námi osobně, ptát se a podívat se do zákulisí studijního centra.

P.S. Vinný střik zajištěn. ; )

Koho poznáte?

Tamas
Kokeny
Spoluzakladatel Green Fox Academy
Tamas je spoluzakladatelem firem Lab.coop a Green Fox Academy, kde pracuje jako developer a zároveň pomáhá s mentoringem juniorních programátorů. Dozvíte se od něj všechno ohledně výuky v Green Fox Academy a povede také workshop programování v rámci této akce.
Katarina
Grujičić
Psycholožka v Green Fox Academy
Jaké vlastnosti potřebujete, abyste dokázali změnit kariéru? Měli byste na to, zvládnout čtyřměsíční intenzivní kurz? Seděla by vám kariéra v IT oboru? A jak probíhá výběrové řízení? Na tyto otázky vám odpoví naše psycholožka Katarina.
Barbora
Wachtlová
COO v Green Fox Academy
Jaký závazek musí udělat ten, kdo vstupuje do programu? Co je součástí smlouvy? Jak lze zažádat o splátkový kalendář? Jak vám najdeme po absolvování nebo již v průběhu kurzu práci?
Lukáš
Vykydal
Mentor v Green Fox Academy
V září 2019 začal navštěvovat rekvalifikační kurz Junior programátora a o 5 měsíců později jej úspěšně zakončil závěrečnou zkouškou s nadprůměrným výsledkem. Dnes je juniorním mentorem v Green Fox Academy.

Informační večírek je tu pro vás, pokud:

  • chcete sami vidět, kde byste strávili čtyři nejnáročnější měsíce svého života,
  • se chcete setkat s mentory a psychology, kteří vám pomohou získat nové znalosti a schopnosti,
  • máte pochybnosti, zda se můžete stát dobrým programátorem či IT specialistou a chcete slyšet náš názor,
  • chcete vědět, jaké jsou vaše šance získat po skončení studia práci,
  • máte spoustu otázek, na které nemůžete nalézt odpovědi na našich stránkách.

    Celá akce bude probíhat primárně v anglickém jazyce. Budou ovšem přítomni i čeští členové týmu, kteří Vám rádi zodpoví vaše dotazy v češtině.

Událost je zdarma, ovšem je nutné se předem registrovat.

Registrace

Add to Calendar
Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR