Pokud hledáš něco víc než jen dobrou práci

green fox academy kariéra lidé
Fungujeme na principu holokracie. Budeš vědět o všem, co se ve firmě děje a také budeš moct otevřeně říct svůj názor. Náš tým je inspirativní, tolerantní a vždy otevřen pro nové výzvy a nápady. Pracujeme jako start-up a nové úkoly a procesy přicházejí každý den. Díky transparentnosti u nás nezažiješ intriky, podrazy a podobné "příjemné" věci.
green fox academy kariéra grill
Každý den spolu trávíme spoustu času nejen prací, ale i jídlem a zábavou. Mekáč máme sice přímo v baráku, ale rádi zajdeme na tatarák nebo na Mexiko. Vegetariáni si přijdou na své v Dhábě nebo ve Wokinu. Všechno máme jen pár kroků daleko. Yummy. Kdo rád někam zajde po práci, máme na Václaváku několik klubů, kam chodíme spolu nebo i se studenty.
green fox academy kariéra fitness
Hned u kanceláře máme dvě velká fitka, kam rádi chodíme. Když je venku hezky, zajdeme do parku na brusle, běhat nebo se jen projít. Každý z týmu má tu svou oblíbenou aktivitu (fitness, bouldering, jóga, tanec, volejbal, pití prosecca...), takže když budeš chtít, můžeš se k někomu připojit, nebo nám pomoct objevit něco nového.
green fox academy kariéra cestování
Rádi cestujeme. Po Česku, do Maďarska nebo kolem světa. Spolu, sami, s rodinou. Je jedno kam a s kým, ale cestování považujeme za skvělý způsob, jak poznat sám sebe i svět kolem nás.

Přidej se k nám

Zaujali jsme tě? Napiš nám na e-mail jobs@greenfoxacademy.com.
Už teď se na tebe těšíme!
 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM