Pokud hledáš něco víc než jen dobrou práci
Fungujeme na principu holokracie. Budeš vědět o všem, co se ve firmě děje a také budeš moct otevřeně říct svůj názor. Náš tým je inspirativní, tolerantní a vždy otevřen pro nové výzvy a nápady. Pracujeme jako start-up a nové úkoly a procesy přicházejí každý den. Díky transparentnosti u nás nezažiješ intriky, podrazy a podobné "příjemné" věci.
Každý den spolu trávíme spoustu času nejen prací, ale i jídlem a zábavou. Mekáč máme sice přímo v baráku, ale rádi zajdeme na tatarák nebo na Mexiko. Vegetariáni si přijdou na své v Dhábě nebo ve Wokinu. Všechno máme jen pár kroků daleko. Yummy. Kdo rád někam zajde po práci, máme na Václaváku několik klubů, kam chodíme spolu nebo i se studenty.
Hned u kanceláře máme dvě velká fitka, kam rádi chodíme. Když je venku hezky, zajdeme do parku na brusle, běhat nebo se jen projít. Každý z týmu má tu svou oblíbenou aktivitu (fitness, bouldering, jóga, tanec, volejbal, pití prosecca...), takže když budeš chtít, můžeš se k někomu připojit, nebo nám pomoct objevit něco nového.
Rádi cestujeme. Po Česku, do Maďarska nebo kolem světa. Spolu, sami, s rodinou. Je jedno kam a s kým, ale cestování považujeme za skvělý způsob, jak poznat sám sebe i svět kolem nás.

Přidej se k nám

Hledá se mentor programování na plný úvazek

Být průvodcem ostatních na cestě za novou kariérou je spíše posláním, než jen prací. Green Fox Academy každoročně rekvalifikuje desítky lidí různého věku a z různých původních profesí na junior programátory. Společné mají jen touhu a odhodlání, což prokázali tím, že prošli náročným výběrovým řízením. Do našeho týmu tak hledáme posilu, která nám pomůže jejich sny uskutečňovat.

Dozvědět se více
Zaujali jsme tě? Napiš nám na e-mail jobs@greenfoxacademy.com.
Už teď se na tebe těšíme!
Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR