3. Meetup od Green Fox Academy

Ženy, ohrožený druh v IT
 24. dubna 2019, 19:00-21:00

Green Fox Academy, 6. patro, Václavské náměstí 11, 110 00

Vstup na akci je zdarma, ale je nutná registrace
Registrovat

Proč v IT pracuje tak málo žen, přestože první programátorkou byla žena? Proč by neměly být odrazovány typickými stereoptypy o tomto sektoru? Jaká je budoucnost pracovního trhu? Jak je možné se do IT rekvalifikovat? A jak složité je najít si práci v tomto oboru v současné době? Na toto všechno se dozvíte odpovědi na našem již 3. Meetupu ve středu 24. dubna 2019.

Program

Během meetupu se nejdříve dozvíte o hostorii a vývoji budoucnosti pracovního trhu. Následovat bude prezentace od náborových specialistů, kteří vám přiblíží, proč je tak důležité, aby do IT přešlo více žen, jak těžké je najít si v oboru práci a jaké platy jsou v jednotlivých specializacích a nakonec jaké jsou charakteristiky ideální kandidátky.

To ovšem není všechno. Můžete se těšit i na realné příběhy žen, které v IT úspěšně pracují a mnohem více.

Témata a hosté:

Markéta
Černá
Zakladatelka projektu FEEL GOOD COMPANY

Markéta má za sebou letitou kariéru jako personální ředitelka, HR konzultantka, vyučující v MBA programech a majitelka firmy. Sama se také už dlouhá léta zajímá o to, jak si i přes mnohé životní komplikace udržet silnou imunitu sebe a své rodiny, dobrou kondici fyzickou i duševní a jak náročné situace přetavit do osobního růstu, nacházení pokory a objevování krás života a lidskosti, a to i na pracovišti.
Gabriela
Levá
Lektorka, certifikovaná mediátorka, životní koučka

Gabriela se zaměřuje na komunikaci ve všech možných podobách - zajímá jí zejména mediace, ale postupně se do její pracovní mozaiky přidávaly i další oblasti jako práce s emocemi, arteterapie, aromaterapie, mindfulness a ženská témata.
Edita
Sommerová
Lektorka jógy na pracovišti

Edita je držitelka certifikátu cvičitele jógy III. třídy při České akademii jógy. Kromě jógy se s vášní zajímá o rostlinnou stravu, veganství a životní prostředí. Věří, že změnit svět můžeme jedině tím, že budeme žít v souladu se svými hodnotami – být právě tou změnou, kterou chceme vidět u druhých. Stačí, když se budeme cítit dobře.
Aida
Mujačić
Učitelka hry na klavír, zpěvu, zakladatelka firemních kapel

V roce 2010 se rozhodla sledovat svůj sen, opustila rodnou Bosnu a Hercegovinu a přijela do Prahy studovat hudební vědu. Vyučovala korepetici na Mezinárodní konzervatoři Praha. Dnes jsem zpěvačka a pianistka několika pražských a mezinárodních kapel a učím hru na klavír, zpěv a výchovu hlasu.
Barbora
Wachtlová
COO v Green Fox Academy

Before working at Geen Fox Academy, Bára studied business and founded her own educational organization for children. Today, she represents the Czech branch of Green Fox Academy. She will tell you more about the future of the labor market.


Účast na Meetupu je ZDARMA, ovšem je nutné se předem registrovat pomocí formuláře níže.
Počet míst je omezený.

Registrace

Next event will be on...

The event is full so pls register later for the upcoming event a couple of days later.

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR