ZKUS SI S NÁMI ZAKÓDOVAT!

ONLINE WORKSHOP
ZÁKLADŮ PROGRAMOVÁNÍ
Sobota 6. června 2020

od 10:00 do 14:00
registrovat

Vstup: účast je možná po bezplatné registraci, kterou najdeš v dolní části této stránky
Co potřebuješ: stabilní připojení k internetu, funkční mikrofon pro případnou komunikaci s mentorem a alespoň základní znalost angličtiny

Co je cílem workshopu?

Chtěli bychom tě přesvědčit, že programování není jen pro lidi s pokročilým matematickým a analytickým myšlením. Základy programování si dokáže osvojit téměř každý, což platí zejména v posledních letech s tím, jak se vyvíjejí samotné technologie. Programovací jazyky jsou přívětivější a editory kódu nápomocnější.

Na tomto odpoledním workshopu probereme základy programovacího jazyka JavaScript. To je jazyk, který je velmi univerzální a běží skoro na celém webu, ale používá se i v robotice a v oblasti IoT (Internet of Things).

Ukážeme si základní konstrukty jazyka - proměnné, datové typy, if podmínky, for cykly a funkce. K pochopení těchto konceptů budeme psát kód, který se bude vykreslovat na Canvas (plátno) a tím jednotlivé algoritmy ihned vizualizujeme, proto naše úsilí nebude tak abstraktní. Těšíme se na vás!

Akce je pro tebe jako dělaná, pokud si chceš:

  • vyzkoušet programování
  • zažít styl výuky Green Fox Academy
  • mít skvělý odpolední program

Na koho se můžeš těšit?

Esy
Crux
Mentor v Green Fox Academy
Programovat začal v pěti letech, kdy neuměl ještě ani číst. Kromě programování ho baví focení a natáčení videí. V Green Fox Academy se věnuje českým i zahraničním studentům od května 2019 a specializuje se na jazyky C# a Python. Neboj se ho zeptat na cokoli ohledně obsahu výuky v našich kurzech.
Jan
Dudek
Absolvent Green Fox Academy
Honza v únoru 2019 úspěšně dokončil náš full-time kurz. Dnes pracuje na pozici junior programátora ve firmě Alza.cz. Poví ti své zkušenosti a zážitky z pohledu studenta.
Lukáš
Vykydal
Mentor v Green Fox Academy
V září 2019 začal navštěvovat rekvalifikační kurz Junior programátora a o 5 měsíců později jej úspěšně zakončil závěrečnou zkouškou s nadprůměrným výsledkem. Dnes je juniorním mentorem v Green Fox Academy.

Dobré vědět:

  • předchozí zkušenosti s kódováním nejsou třeba
  • akce bude probíhat v angličtině
  • z důvodu omezené kapacity doporučujeme včasnou rezervaci

Registrace


Add to Calendar
Add to Calendar
REGISZTRÁCIÓ - WORKSHOP
Köszönjük, a regisztrációt rögzítettük.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Registrace je závazná. Z workshopu je možné se odhlásit max. 3 dny před akcí.

Všeobecné obchodní podmínky

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR