ZKUS SI S NÁMI ZAKÓDOVAT!

ONLINE WORKSHOP ZÁKLADŮ PROGRAMOVÁNÍ
středa 21. října 2020
od 18:00 do 21:00
~ akce proběhne v angličtině ~

Co je cílem workshopu?

Chtěli bychom tě přesvědčit, že programování není jen pro lidi s pokročilým matematickým a analytickým myšlením. Základy programování si dokáže osvojit téměř každý, což platí zejména v posledních letech s tím, jak se vyvíjejí samotné technologie. Programovací jazyky jsou přívětivější a editory kódu nápomocnější.

Na tomto večerním workshopu se zaměříme na základy programovacího jazyka JavaScript a probereme také jeho návaznost na HTML a CSS.
Začneme od jednoduchých konceptů, které si vysvětlíme na krátkých příkladech, a následně budeš moci otestovat svoji znalost na praktickém cvičení. Výsledkem našeho workshopu bude funkční produkt, kterým se budeš moct pochlubit svým kamarádům!

Akce je pro tebe jako dělaná, pokud si chceš:

  • vyzkoušet programování
  • zažít styl výuky Green Fox Academy
  • mít skvělý večerní program

Koho poznáš?

Lukáš
Kotrbatý
Mentor v Green Fox Academy
Lukáš se v Green Foxu věnuje především online třídám, ve virtuálním prostředí je jako doma. Aktuálně také dokončuje své studium programu Otevřená Informatika se zaměřením na softwarové inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Začínal v Javě, ale zkušenosti má i s Pythonem, Javascriptem nebo C++
Amy
Hriadelová
Mentorka v Green Fox Academy
Amy pochází ze Slovenska a aktuálně je studentkou magisterského oboru softwarové inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. V Green Fox Academy se věnuje studentům v online kurzech.

Vstup: účast je možná po bezplatné registraci, kterou najdeš v dolní části této stránky
Co potřebuješ: stabilní připojení k internetu a ideálně funkční mikrofon pro případnou komunikaci s mentorem, znalost angličtiny

Dobré vědět:

  • předchozí zkušenosti s kódováním nejsou třeba
  • z důvodu omezené kapacity doporučujeme včasnou rezervaci

Registrace

Registrace je závazná. Z workshopu je možné se odhlásit max. 3 dny před akcí.

Všeobecné obchodní podmínky