ZKUS SI S NÁMI ZAKÓDOVAT!

ONLINE WORKSHOP ZÁKLADŮ PROGRAMOVÁNÍ
Čtvrtek 13. srpna 2020
od 18:00 do 21:00

Co je cílem workshopu?

Chtěli bychom tě přesvědčit, že programování není jen pro lidi s pokročilým matematickým a analytickým myšlením. Základy programování si dokáže osvojit téměř každý, což platí zejména v posledních letech s tím, jak se vyvíjejí samotné technologie. Programovací jazyky jsou přívětivější a editory kódu nápomocnější.

Na tomto odpoledním workshopu probereme základy programovacího jazyka JavaScript. To je jazyk, který je velmi univerzální a běží skoro na celém webu, ale používá se i v robotice a v oblasti IoT (Internet of Things).

Ukážeme si základní konstrukty jazyka - proměnné, datové typy, if podmínky, for cykly a funkce. K pochopení těchto konceptů budeme psát kód, který se bude vykreslovat na Canvas (plátno) a tím jednotlivé algoritmy ihned vizualizujeme, proto naše úsilí nebude tak abstraktní. Těšíme se na tebe!

Akce je pro tebe jako dělaná, pokud si chceš:

  • vyzkoušet programování
  • zažít styl výuky Green Fox Academy
  • mít skvělý odpolední program

Koho poznáš?

Lukáš
Kotrbatý
Mentor v Green Fox Academy
Lukáš se v Green Foxu věnuje především online třídám, ve virtuálním prostředí je jako doma. Aktuálně také dokončuje své studium programu Otevřená Informatika se zaměřením na softwarové inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Začínal v Javě, ale zkušenosti má i s Pythonem, Javascriptem nebo C++
Jan
Dudek
Absolvent Green Fox Academy
Honza v únoru 2019 úspěšně dokončil náš full-time kurz. Dnes pracuje na pozici junior programátora ve firmě Alza.cz. Poví ti své zkušenosti a zážitky z pohledu studenta.

Vstup: účast je možná po bezplatné registraci, kterou najdeš v dolní části této stránky
Co potřebuješ: stabilní připojení k internetu a ideálně funkční mikrofon pro případnou komunikaci s mentorem a alespoň základní znalost angličtiny

Dobré vědět:

  • předchozí zkušenosti s kódováním nejsou třeba
  • z důvodu omezené kapacity doporučujeme včasnou rezervaci

Registrace

Registrace je závazná. Z workshopu je možné se odhlásit max. 3 dny před akcí.

Všeobecné obchodní podmínky

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR