Série inspirativních workshopů HR IN:
 innovative, ingenious, infospace

Ve středu 12., 19. a 26. února 2020, 8:30 - 11:30
Místo: Green Fox Academy, Václavské náměstí 11, Praha 1

REGISTer

V každém ze tří HR dopolední, připravených Feel Good Company, budete mít jedinečnou možnost seznámit se s nevšedním pohledem na HR, načerpat inspiraci od ostatních účastníků či se podělit o své vlastní zkušenosti. Následovat bude ochutnávka Feel Good témat.

Každá akce bude tak rozdělena na dvě částiúvodní workshop se vzájemným sdílením pracovních zkušeností a na praktickou ukázku, jak inovativně můžeme pracovat sami se svým rozvojem i v pracovním prostředí.

Registrace jsou již otevřeny!

1: Emoční HR + Voňavé mindfulness

12. února 2020

Prodiskutujete možné typy podpory pozitivní employee experience (EX) v praxi. Přijďte se inspirovat, kde EX můžete sledovat. Poznejte role emocí na pracovišti. Vytvořte si EX strategii.
&
Víte, že éterické oleje mají schopnost ovlivnit zdraví i psychickou pohodu a můžete si z nich sestavit vlastní aromalékárnu? Osvěží a vyčistí vzduch, pomohou při nachlazení i svalové únavě. Mohou být pomocníkem nejen doma a na cestách, ale i každodenním společníkem v kanceláři.

2: IT svět a HR + Typy talentu a inteligence

+ Jógové cvičení pro každé pracovní místo

19. února 2020

Porozumějte IT zkratkám, pochopte IT souvislosti, co je při náboru IT odborníků důležité, kde lovit IŤáky. Zkrátka buďte odborníky při náboru IT.
Ve druhé části vás naučíme rozpoznávat různé talenty a typy inteligencí a využít je inovativně v různých týmech. Na konci si vyzkoušíte, že lze protáhnout tělo na každém pracovišti.

3: Intuice nejen při náboru + Self leadership

+ Síla souznění

26. února 2020

Naučíte se, jak pracovat s pocity, s vlastní intuicí a udělat si z ní celoživotního skvělého rádce, který s rozumem nesoupeří, ale spolupracuje.
Dále poznáte svou jedinečnou cestu ke zdraví, psychické pohodě a vyrovnanosti, k dobrému pocitu na pracovišti i doma. Naučíme se pracovat se svou energií tak, abychom se nevyčerpávali a dokázali se zregenerovat rychle i po náročném jednání. Všechno začíná v hlavě, ale tělo je úžasný pomocník. Malý náhled do psychosomatiky. Na konci si vyzkoušíte, co dokáže udělat s únavou a týmovým naladěním síla souznění.

Na koho se můžete těšit?

Barbora
Wachtlová
COO v Green Fox Academy
Bára studovala podnikání a založila i svou vlastní vzdělávací organizaci pro děti. Dnes stojí v čele české pobočky Green Fox Academy a řekne ti více (nejen) o online výuce v Green Fox Academy a o možnostech zajištění pracovního místa po dokončení kurzu.

Dopoledne zakončíme malou tombolou s tematickými dárky.
Chybět nebude ani výborná káva : )

Registrace

Köszönjük, a regisztrációt rögzítettük.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
*Registrací na akci souhlasíte s našemi Zásady ochrany osobních údajů (GDPR) v dolní části této stránky. Vaše registrační údaje budou sdíleny i se společností Feel Good Company, která tuto akci zaštiťuje.

Platbu/registraci je možné provést také převodem a to zasláním jména a adresy (pro fakturační údaje) na adresu ahoj@greenfoxacademy.com. Fakturu vám obratem zašleme na email.

Partneři Green Fox Academy v České republice