Online Tech Talent Speed Date


Spojujeme motivované junior programátory s firmami, které hledají nové talenty

Domluvte si termín, který vám vyhovuje

Registration

Hledáte posilu do svého IT týmu?

Pak si rozhodně nenechte ujít Tech Talent Speed Date! Máte možnost během krátkých nezávazných pohovorů vyzpovídat jak studenty, kteří zakrátko dokončí kurz Junior programátora a budou připraveni vrhnout se do pracovního procesu, tak ty, kteří ho teprve nedávno úspěšně absolvovali.

Proč se vyplatí přijít?

Jaké technologie naši absolventi ovládají?

Java Spring
C# .NET
Fullstack (Vue.js, Express, Node.js)
Fullstack (Angular 2+, Express, Node.js)
Fullstack (React, Express, Node.js)

Všichni studenti mají znalosti programování v jazyce Java nebo C#. K tomu mohou v projektovém modulu kurzu přejít na jinou technologii, např. na Full Stack (Vue.js, Angular, React, Express, Node.js) nebo zůstat u Back Endu.

Co je potřeba od vás?

Na koho se můžete těšit na akci Tech Talent Speed Date

Na naše studenty i absolventy, kteří jsou připraveni začít novou pracovní etapu ve svých životech. Mají zkušenosti z různých oborů a všichni úspěšně prošli naším velice intenzivním 4,5měsíčním kurzem nebo náročným 10,5měsíčním kurzem při zaměstnání. V případě potřeby jsou schopni se přeškolit na jakoukoli jinou technologii. Všichni mluví plynule anglicky a mohou pracovat jak na hlavní pracovní poměr tak na smlouvu, a to vzdáleně i na pracovišti. Také jsou občané EU, nebo zde mají povolení k pobytu, není tak třeba jim zařizovat ani platit víza.

Proč studenti z kurzu Green Fox Academy

Jsme první čtyřměsíční programovací bootcamp ve střední Evropě. Naše know-how v podobě intenzivní výuky pod dohledem zkušených mentorů sklízí úspěchy nejen v Česku, ale také v zahraničí. Již přes 930 našich absolventů našlo uplatnění v oboru. Kromě výuky poskytujeme také služby a poradenství v oblasti lidských zdrojů.

Naše psycholožka dokáže najít průsečík mezi vašimi představami a očekáváními konkrétního studenta. Díky tomu budou obě strany spokojené a motivované. V případě, že se stanete naším partnerem, můžete se i zapojit přímo do učebního plánu kurzu a nechat si vyškolit junior programátora "na klíč".

Naši studenti byli pečlivě vybráni během čtyřkolového výběrového řízení. Sítem v průměru projde 20 % kandidátů. Každý náš absolvent mluví anglicky.

S kým se můžete setkat?

Registrace

*Akce je zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Spolupráce s námi bude potřeba pouze pokud naleznete správného kandidáta/y.

Kontaktujte nás

Barbora Wachtlová
COO

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky na +420 733 631 993 nebo e-mailem na barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

Naši partneři v České republice

Příběh absolventa Filipa