Hledáte do týmu motivované junior programátory?

My je pro vás školíme na míru.

Nadcházející události

události pro firmy

Online Tech Talent Speed Date

Pokud hledáte do svého týmu junior programátora, připojte se k nám na Online Tech Talent Speed Date, kde budete mít možnost potkat naše studenty i absolventy během krátkých pohovorů bez jakýchkoliv závazků.

Nechme hovořit čísla

1 500+
více jak 1 500 lidí si nás vybralo pro změnu své kariéry.
40 %
snažíme se přilákat do studia programování více žen. momentálně tvoří 27 % NAŠICH STUDENTŮ. PŘIBLIŽUJEME SE TAK NAŠEMU CÍLi, který je 40 %.
100+
máme více než 100 firemních partnerů.

Jak to funguje?

studenti programování green fox academy

Nábor studentů

Každoročně vynakládáme více než 1,5 milionu korun na naše náborové kampaně, které cílíme na pečlivě vybrané cílové skupiny lidí, kteří chtějí změnit svou kariéru. Kromě toho klademe velký důraz na to, aby se IT povolání stalo atraktivním pro ženy, s cílem zvýšit poměr žen v našich třídách alespoň na 40 %.

studenti programování green fox academy

Výběr studentů

Náš výběrový proces se skládá ze čtyř kroků koordinovaných naším psychologem a mentory, kteří se ujišťují, že přijatí studenti jsou motivovaní a talentovaní a mají dobré komunikační dovednosti.

studenti programování green fox academy

Čtyřměsíční trénink

Během čtyř měsíců našeho intenzivního kurzu Junior programátora tráví každý den kolem 11 hodin kódování: 8 ve škole a 3 doma. Kromě přenosu znalostí v oblasti programování jsou naši studenti vyškoleni a vedeni našimi psychology za účelem rozvoje tzv. měkkých dovedností.

student programování green fox academy

Umístění absolventů

94 % našich úspěšných absolventů pracují na pozici programátora, 66 % z nich bylo zaměstnáno do jednoho měsíce po ukončení kurzu. Od našeho založení se k nám přidalo více než 95 společností a to od mladých začínajících společností po mezinárodní korporace.

Naši absolventi

Studenti byli do kurzu vybráni psychologem ve čtyřkolovém výběrovém řízení, kterým prošlo pouze 20 % zájemců o kurz
(testovali jsme jejich logické myšlení, psychologický profil, motivaci a digitální gramotnost).

Jaké technologie ovládají

 • C# + ASP.NET
 • Java + Spring
 • Fullstack (Vue.js, Express, Node.js)
 • Fullstack (Angular 2+, Express, Node.js)
 • Fullstack (React, Express, Node.js)
 • Python Django
absolvent green fox academy
Green Fox Academy absolventka Jirinka supermama

Čím jsou jedineční

 • Během kurzu prošli několika náročnými vyřazovacími zkouškami
 • Všichni ovládají angličtinu
 • Jsou motivovaní a rychle se učí
 • Jsou otevřeni změnit technologii dle preferencí zaměstnavatele
 • Mohou nabídnout širokou paletu předchozích pracovních/profesních zkušeností

Domluvme si schůzku

Pokud vaše firma právě hledá nové IT specialisty v Praze i mimo ni, neváhejte si zarezervovat schůzku, kde se můžete zeptat na všechny své otázky. Můžeme také případně dohodnout termín
nezávazných pohovorů s našimi absolventy.
Podívejte se na současné studenty, kteří jsou připraveni začít novou kariéru třeba právě ve vaší firmě.

Absolventi k dispozici

Napsali o nás

Ostatní služby

Vývoj softwaru

Rádi byste si nechali externě zpracovat svůj projekt? V našem vlastním vývojovém centru Húli (čínsky liška) můžeme uskutečnit vaše webové, mobilní i hardwarové projekty. Tým vývojářů se skládá ze seniorních pracovníků, kteří spolupracují se svými juniorními kolegy - našimi absolventy - kteří byli do projektů vybráni. Poté, co je spolupráce dokončena, máte možnost si tyto junior programátory najmout do své firmy.

In-house akademie

Často se stává, že některý z našich partnerů chce u svého týmu zvýšit znalost nejnovějších technologií během několika dnů nebo hodin intenzivního tréninku. Již jsme pomohli společnostem Lufthansa Systems a Gizmodo Media Group, a to například při školení o automatizaci reakcí a testů, kde naši vedoucí vývojáři předali své znalosti v praktickém workshopu.

Nábor senior programátorů z řad absolventů

Omezujícím faktorem rozvoje bývá také to, že v týmu není dostatek seniorních pracovníků, a proto nelze přijímat nové juniorské kolegy. Za poslední čtyři roky dozrála generace Green Fox, která již není v kategorii juniorů, protože naši první absolventi mají více než 3 roky zkušeností s vývojem. Mnoho z nich již vede týmy, které řídí velké projekty. Stovky lidí v této komunitě hledají nové příležitosti, takže pokud hledáte zkušenější pracovníky, kontaktujte nás a my vám pomůžeme najít ty nejlepší lidi.

Naše IT služby (.pdf)

Chcete být informováni o dalších akcích a zajímavostech pro firmy?

Přihlaste se k odběru firemních novinek

Blog

Už 20 našich absolventů pracuje v Accenture

Už 20 našich absolventů pracuje v Accenture

13. dubna 2021

Nejdříve devět a teď jedenáct! V součtu už dvacet absolventů rekvalifikačního kurzu Junior programátora našlo uplatnění u prestižní společnosti Accenture. „Získali jsme silného a hlavně empatického zaměstnavatele, který se o své lidi stará. Rozvíjí jejich potenciál a je ochotný naslouchat,“ vyjmenovává přednosti firmy Barbora Wachtlová, provozní ředitelka Green Fox Academy, a doplňuje: „Ti, co tam nastoupili či ještě nastoupí, se mohou těšit z nadstandardního platu a benefitů.“

Pět v jednom aneb Rohlík.cz je pro absolventy velká pecka

Pět v jednom aneb Rohlík.cz je pro absolventy velká pecka

16. února 2021

Hned pět nově vyškolených junior programátorů zamířilo do IT oddělení velmi prestižního zaměstnavatele. Online supermarket Rohlík.cz si vybral z absolventů kurzu Daniela, Honzu, Filipa, Petra a Vojtu. Neformální prostředí, zaučení v podobě akademie a skvělý šéf, to jsou věci, které si všichni pochvalují. „Jsme tu spokojení a práce nás baví,“ shoduje se celá IT pětka.

Vychovat si juniory nám dává smysl, říká Rohlík.cz

Vychovat si juniory nám dává smysl, říká Rohlík.cz

8. května 2020

Jak sama říká, senioři v IT nepadají z nebe. I proto se jeden z největších českých e-shopů s potravinami rozhodl spolupracovat s Green Fox Academy a zaměstnal hned pět absolventů. Plány má totiž do budoucna veliké. Patří k nim třeba expanze do Maďarska. Kromě toho Rohlík.cz pilně pracuje na vybudování komunity kolem své značky. „Lidé, co u nás pracují, projektem žijí. A je to právě jméno firmy, co nám pomáhá při náboru nových ajťáků,“ říká Dominika Valovičová, HR Business Partner ve společnosti Rohlík.cz.

Skvělí kolegové, super nápad a příběh sedmi studentů v Artinii

Skvělí kolegové, super nápad a příběh sedmi studentů v Artinii

12. listopadu 2019

Sedm žáků ze třídy Ferrilata našlo uplatnění ve společnosti Artinii. „Kolektiv je zde perfektní a je velká výhoda, že nás sem přišlo tolik,“ shodují se studenti z Green Fox Academy. Nové působiště si všichni pochvalují. Další velkou motivací pro ně je, že dělají na projektu, který v příštím roce dost možná zboří zavedené pořádky v distribuci snímků a dokumentů, a to nejen v Česku. Kdo by totiž neměl rád filmy?

No items found.
Více článků z našeho blogu naleznete zde.

Naši firemní partneři

Aaron Group
amaris
artini
Bahavee
VORK
lyfle
Barclays
nova
Tsoft
kware
Astratex
Mibcon
privatbanka
Fergo
Rohlik
tekies
AMI Praha a.s.
grappes

Podívejte se k nám

Více o kariérní cestě Honzy Dudka (z reportáže České televize)

Více videí

Kontakt

ředitelka green fox academy
Barbora Wachtlová
Operační ředitelka

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

PDF s podrobnostmi

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

PDF s podrobnostmi

Chcete, abychom se vám ozvali?

 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM