Hledáte do týmu motivované junior programátory?

My je pro vás školíme na míru.

Nadcházející události

události pro firmy

Online Tech Talent Speed Date

Pokud hledáte do svého týmu junior programátora, připojte se k nám na Online Tech Talent Speed Date, kde budete mít možnost potkat naše studenty i absolventy během krátkých pohovorů bez jakýchkoliv závazků.

Nechme hovořit čísla

4 900+
více jak 4 900 lidí si nás vybralo pro změnu své kariéry.
40 %
snažíme se přilákat do studia programování více žen. momentálně tvoří 27 % NAŠICH STUDENTŮ. PŘIBLIŽUJEME SE TAK NAŠEMU CÍLi, který je 40 %.
130+
máme více než 130 firemních partnerů.

Jak to funguje?

studenti programování green fox academy

Nábor studentů

Každoročně vynakládáme více než 1,5 milionu korun na naše náborové kampaně, které cílíme na pečlivě vybrané cílové skupiny lidí, kteří chtějí změnit svou kariéru. Kromě toho klademe velký důraz na to, aby se IT povolání stalo atraktivním pro ženy, s cílem zvýšit poměr žen v našich třídách alespoň na 40 %.

studenti programování green fox academy

Výběr studentů

Náš výběrový proces se skládá ze čtyř kroků koordinovaných naším psychologem a mentory, kteří se ujišťují, že přijatí studenti jsou motivovaní a talentovaní a mají dobré komunikační dovednosti.

studenti programování green fox academy

Čtyřměsíční trénink

Během čtyř měsíců našeho intenzivního kurzu Junior programátora tráví každý den kolem 11 hodin kódování: 8 ve škole a 3 doma. Kromě přenosu znalostí v oblasti programování jsou naši studenti vyškoleni a vedeni našimi psychology za účelem rozvoje tzv. měkkých dovedností.

student programování green fox academy

Umístění absolventů

94 % našich úspěšných absolventů pracují na pozici programátora, 66 % z nich bylo zaměstnáno do jednoho měsíce po ukončení kurzu. Od našeho založení se k nám přidalo více než 95 společností a to od mladých začínajících společností po mezinárodní korporace.

Naši absolventi

Studenti byli do kurzu vybráni psychologem ve čtyřkolovém výběrovém řízení, kterým prošlo pouze 20 % zájemců o kurz
(testovali jsme jejich logické myšlení, psychologický profil, motivaci a digitální gramotnost).

Jaké technologie ovládají

 • C# + ASP.NET
 • Java + Spring
 • Fullstack (Vue.js + Spring)
 • Fullstack (Angular + Node.js)
 • Fullstack (React + Java + Spring)
 • Data Engineering (Python + Java)
 • ServiceNow
absolvent green fox academy
Green Fox Academy absolventka Jirinka supermama

Čím jsou jedineční

 • Během kurzu prošli několika náročnými vyřazovacími zkouškami
 • Všichni ovládají angličtinu
 • Jsou motivovaní a rychle se učí
 • Jsou otevřeni změnit technologii dle preferencí zaměstnavatele
 • Mohou nabídnout širokou paletu předchozích pracovních/profesních zkušeností

Naši firemní partneři

Karel Moldřík
vedoucí divize vývoje SAP, MIBCON a.s.
„Na absolventech Green Fox Academy se mi líbí, že jsou po bootcampu připraveni rovnou nastoupit do našich projektů a mají velmi rychlý onboarding. Tím se liší od studentů některých vysokých škol, kteří často ovládají pouze teorii a praktické schopnosti jim chybí. Pro naši firmu aktuálně pracuje 9 absolventů Green Fox Academy. Podařilo se nám získat i jednoho mimořádně šikovného absolventa, který dokázal naskočil do projektu extrémně rychle. Onboardingem prošel bleskově a práci na home office zvládal již po 2  týdnech od nástupu do zaměstnání.“
Josef Pavlas
výkonný ředitel European ServiceNow & Advance Technology Center Lead ve společnosti Accenture
„Spolupráce s Green Fox Academy je pro nás velkým přínosem, neboť nám poskytují výborně připravené juniorní IT profesionály. Jsou znalí a plní energie. Do dnešního dne jsme do týmu Accenture ServiceNow přijali již více než 30 absolventů Green Fox Academy. Nyní jsou tito absolventi důležitou součástí evropského týmu.“
Ondřej Klamt
CTO ve společnosti Rohlík.cz
„Se studenty Green Fox Academy jsme velmi spokojení. Osobně jsem byl velmi příjemně překvapen. Všichni měli neskutečný zápal a fantastický přístup k práci i k tomu, jak to u nás chodí.“
Softec
Smarty CZ
Luigi's Box
Asecco Solutions
CES EA
Združení Deus
Autocont
Konicaminolta
privatbanka
Astratex
Aaron Group
lyfle
kware
Tsoft
Mibcon
Fergo
AMI Praha a.s.
Bahavee
amaris
tekies
Rohlik
artini
grappes

Domluvme si schůzku

Pokud vaše firma právě hledá nové IT specialisty v Praze i mimo ni, neváhejte si zarezervovat schůzku, kde se můžete zeptat na všechny své otázky. Můžeme také případně dohodnout termín
nezávazných pohovorů s našimi absolventy.
Podívejte se na současné studenty, kteří jsou připraveni začít novou kariéru třeba právě ve vaší firmě.

Více než headhunting

Záleží nám na tom, abychom pro vás našli ideální kandidáty. Náš tým je tu pro to, aby poznal vaši firmu a doporučil vám ty nejvhodnější uchazeče. Jedině tak můžeme společně obsadit vaše volné pozice přesně těmi absolventy, kteří budou vyhovovat jak technologickými dovednostmi, tak osobností.

Jak probíhá výběr kandidátů:

 1. Obdržíme požadavek partnerské firmy na juniorní vývojáře/vývojářky.
 2. Shromáždíme informace o hledaném vhodném kandidátovi, a to jak z hlediska požadovaných technologických dovedností, tak preferovaných osobnostních typů.
 3. Na základě definovaných kritérií hledáme možné kandidáty mezi našimi čerstvými absolventy. Tento proces obvykle trvá 1–3 dny.
 4. Po konzultaci se studenty zasíláme společnosti životopisy doporučených kandidátů a případně i článek na blogu.
 5. Personální oddělení společnosti organizuje pohovory s kandidáty, se kterými se chtějí setkat, případně navštíví Tech Talent Speed Date.
 6. Naši Talent manažeři jsou v průběhu celého procesu oběma stranám podporou a pomáhají jak partnerům, tak studentům např. předáváním informací, organizovaním případných dalších tréninků nebo schůzek.

Jak se na nové místo připravují samotní studenti?

Výhody pro vaši firmu

tech talent speed date v green fox academy

Optimalizujeme náborový proces tak, aby vedl k výrazně rychlejším výsledkům a vyžadoval od společnosti méně pracovních sil.

Životopisy obsahují kromě základních informací také krátkou analýzu, která rozvádí technologické znalosti, osobnost a hodnotí dokonce i měkké dovednosti, např. ty komunikační.

Jistota, že studenti umí anglicky a prošli jak náročným výběrovým řízením, tak intenzivním studiem. Umí se rychle učit a přizpůsobit novým technologiím i procesům.

Výhody pro uchazeče

tech talent speed date v green fox academy

Do firmy zapadnou nejen z hlediska technologických dovedností, ale také její kultury.

Zkrátíme jim dobu hledání práce - nabídky máme již předvybrané a filtrujeme je, aby odpovídaly odborným znalostem.

Můžeme jim napsat vlastní článek na blog, díky kterému je mohou potenciální zaměstnavatelé lépe poznat.

Díky naší spolupráci s více než 130 firemními partnery se učí přesně ty věci, které jsou na trhu práce ceněné.

Absolventi k dispozici

Napsali o nás

Ostatní služby

Vývoj softwaru

Rádi byste si nechali externě zpracovat svůj projekt? V našem vlastním vývojovém centru Húli (čínsky liška) můžeme uskutečnit vaše webové, mobilní i hardwarové projekty. Tým vývojářů se skládá ze seniorních pracovníků, kteří spolupracují se svými juniorními kolegy - našimi absolventy - kteří byli do projektů vybráni. Poté, co je spolupráce dokončena, máte možnost si tyto junior programátory najmout do své firmy.

In-house akademie

Často se stává, že některý z našich partnerů chce u svého týmu zvýšit znalost nejnovějších technologií během několika dnů nebo hodin intenzivního tréninku. Již jsme pomohli společnostem Lufthansa Systems a Gizmodo Media Group, a to například při školení o automatizaci reakcí a testů, kde naši vedoucí vývojáři předali své znalosti v praktickém workshopu.

Nábor senior programátorů z řad absolventů

Omezujícím faktorem rozvoje bývá také to, že v týmu není dostatek seniorních pracovníků, a proto nelze přijímat nové juniorské kolegy. Za poslední čtyři roky dozrála generace Green Fox, která již není v kategorii juniorů, protože naši první absolventi mají více než 3 roky zkušeností s vývojem. Mnoho z nich již vede týmy, které řídí velké projekty. Stovky lidí v této komunitě hledají nové příležitosti, takže pokud hledáte zkušenější pracovníky, kontaktujte nás a my vám pomůžeme najít ty nejlepší lidi.

Naše IT služby (.pdf)

Chcete být informováni o dalších akcích a zajímavostech pro firmy?

Přihlaste se k odběru firemních novinek

Blog

Absolventi umí teorii i pracovat na projektech, říká Karel Moldřík z Mibconu

Absolventi umí teorii i pracovat na projektech, říká Karel Moldřík z Mibconu

7. března 2023

Kdysi přijímali v Mibconu nováčky jen na doporučení. Jenže jak společnost rostla, ukázalo se, že potřebuje i další zdroje nových zaměstnanců. Proto začal Mibcon spolupracovat s organizátory rekvalifikačních kurzů. „Green Fox Academy ví, co dělá, a umí se studenty pracovat jak po lidské, tak i po odborné stránce,“ uvádí Karel Moldřík, vedoucí divize vývojářů SAP ze společnosti Mibcon, která zaměstnává již devět absolventů bootcampu. Jaké s nimi má zkušenosti a jaké hlavní výhody plynou z partnerství, se dočtete v rozhovoru.

Diverzita na pracovišti má význam a je pro firmu přínosná

Diverzita na pracovišti má význam a je pro firmu přínosná

3. března 2023

Máte různorodý kolektiv? Gratulujeme! V IT jde totiž o vzácnost. Může za to fakt, že pouze necelá čtvrtina žen v Česku má digitální znalosti přesahující základní úroveň. Přitom i Slovenky jsou na tom o něco málo lépe. S počítačem si rozumí 27 % z nich. Ovšem také toto číslo je ve výsledku tristní. Je tedy potřeba motivovat ženy, aby zvýšily své IT dovednosti. Jde o jednu z nejlepších investic do budoucna.

100% shoda: Jak dát dohromady zaměstnavatele a čerstvé absolventy

100% shoda: Jak dát dohromady zaměstnavatele a čerstvé absolventy

1. února 2023

Najít do týmu nového developera není vůbec snadné. Aby vše fungovalo, musí mít uchazeč nejen potřebné technické dovednosti, ale je také potřeba, aby zapadl do kolektivu. Jinak nastane problém. Jak tomu předejít a přitom zefektivnit nábor? Jak probíhá samotný proces matchmakingu a proč může organizátor rekvalifikačních kurzů nabídnout víc, než obyčejní headhunteři? To vše a mnohem víc vysvětluje Tomáš Bican, manažer B2B z bootcampu Green Fox Academy.

Většinovým vlastníkem Green Fox Academy se stal Sandberg Capital

Většinovým vlastníkem Green Fox Academy se stal Sandberg Capital

20. listopadu 2022

Je jedničkou v Česku. Ke špičce patří i na Slovensku a v Maďarsku. Díky Green Fox Academy se do IT dostalo už více než 4 000 lidí a bude jich ještě víc. Úspěšný bootcamp totiž získal klíčového investora. Vlastníkem většinového podílu se stala slovenská private equity společnost Sandberg Capital.

No items found.
Více článků z našeho blogu naleznete zde.

Naši firemní partneři

Mibcon
Tsoft
Softec
CES EA
grappes
kware
Združení Deus
Luigi's Box
Astratex
Rohlik
Asecco Solutions
Autocont
lyfle
tekies
AMI Praha a.s.
Smarty CZ
privatbanka
Aaron Group
artini
Bahavee
Konicaminolta
amaris
Fergo

Podívejte se k nám

Více videí

Kontakt

Tomáš Bican
Account Executive

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 725 908 272 nebo e-mailem tomas.bican@greenfoxacademy.com.

PDF s podrobnostmi

evropská unie odznak
digital skills jobs coalition european union green fox academy pledger
digital skills jobs coalition european union green fox academy pledger
switch up green fox academy review
Nastavení souhlasu

Soukromí je pro nás důležité, proto můžeš odmítnout některé typy cookies, které nejsou nutné pro fungování stránek. Avšak jejich zakázáním můžeš negativně ovlivnit svůj zážitek z prohlížení tohoto webu.

Přijmout vše

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu, proto je není možné vypnout.

Zapnuto

Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Pokud nedáš souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy co uvidíš zůstane stejný, ale bude se ti zobrazovat nezajímavý obsah.

Díky preferenčním cookies ti můžeme přizpůsobit obsah našich stránek. Používání webu pro tebe budesnazší a pohodlnější.

Statistické cookies používáme k vyhodnocování výkonu našeho webu. Tak určujeme počet návštěv a máme např. informace o tom,  které informace jsou pro tebe nejdůležitější. Můžeme provádět optimalizaci webu a vylepšovat naše služby.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.