Hledáte do týmu motivované junior programátory?
My je pro vás školíme na míru.

Nejbližší události

Tech Talent Speed Date

Pokud hledáte do svého týmu junior programátora, přidejte k nám 4. září 2019 na Tech Talent Speed Date, kde budete mít možnost potkat naše absolventy během krátkých pohovorů bez jakýchkoliv závazků.

4. září 2019 od 14:00

Jak to funguje?

Nábor studentů

Každoročně vynakládáme více než 1,5 milionů korun na naše náborové kampaně, které cílíme na pečlivě vybrané cílové skupiny lidí, kteří chtějí změnit svou kariéru. Kromě toho klademe velký důraz na to, aby se IT povolání stalo atraktivním pro ženy, s cílem zvýšit poměr žen v našich třídách alespoň na 40%.

Výběr studentů

Náš výběrový proces se skládá z pěti kroků koordinovaných naším psychologem a mentory, kteří se ujišťují, že přijatí studenti jsou motivovaní a talentovaní a mají dobré komunikační dovednosti.

Čtyřměsíční trénink

Během čtyř měsíců našeho intenzivního kurzu Junior programátora tráví každý den kolem 11 hodin kódování: osm ve škole a tři doma. Kromě přenosu znalostí v oblasti programování jsou naši studenti vyškoleni a vedeni našimi psychology za účelem rozvoje tzv. měkkých dovedností.

Umístění absolventů

88 % našich úspěšných absolventů pracují na pozici programátora, 66 % z nich bylo zaměstnáno do jednoho měsíce po ukončení kurzu. Od našeho založení se k nám přidalo více než 50 společností a to od mladých začínajících společností po mezinárodní korporace.

Nechme hovořit čísla

29
PRŮMĚRNÝ VĚK NAŠICH STUDENTŮ.
40 %
v budapešti se nám podařilo přilákat do studia programování velké množství žen. 33 % NAŠICH STUDENTŮ JSOU ŽENY. PŘIBLIŽUJEME SE TAK NAŠEMU CÍLu.
+750
vyškolili jsme více jak 750 junior programátorů.

Blog

60 % absolventů mělo jisté místo již před koncem kurzu

19. září 2019

Na chvíli, kdy studenti složí závěrečný test, netrpělivě čekali i jejich noví zaměstnavatelé. 60 procent vyškolených junior programátorů z třídy Ferrilata mělo jisté místo v IT ještě před dokončením kurzu. „Nyní probíhají další intenzivní jednání a očekáváme, že do měsíce najdou uplatnění i ostatní,“ říká k úspěchu Barbora Wachtlová z Green Fox Academy.

Přečíst
No items found.
Více článků z našeho blogu naleznete zde.

Naši partneři

Naši partneři v Maďarsku

Barbora Wachtlová
Operační ředitelka

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

PDF s podrobnostmi

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.