Hledáte do týmu motivované junior programátory?
My je pro vás školíme na míru.

Jak to funguje?

Nábor studentů

Každoročně vynakládáme více než 1,5 milionů korun na naše náborové kampaně, které cílíme na pečlivě vybrané cílové skupiny lidí, kteří chtějí změnit svou kariéru. Kromě toho klademe velký důraz na to, aby se IT povolání stalo atraktivním pro ženy, s cílem zvýšit poměr žen v našich třídách alespoň na 40%.

Výběr studentů

Náš výběrový proces se skládá z pěti kroků koordinovaných naším psychologem a mentory, kteří se ujišťují, že přijatí studenti jsou motivovaní a talentovaní a mají dobré komunikační dovednosti.

Čtyřměsíční trénink

Během čtyř měsíců našeho intenzivního kurzu Junior programátora tráví každý den kolem 11 hodin kódování: osm ve škole a tři doma. Kromě přenosu znalostí v oblasti programování jsou naši studenti vyškoleni a vedeni našimi psychology za účelem rozvoje tzv. měkkých dovedností.

Umístění absolventů

88 % našich úspěšných absolventů pracují na pozici programátora, 66 % z nich bylo zaměstnáno do jednoho měsíce po ukončení kurzu. Od našeho založení se k nám přidalo více než 50 společností a to od mladých začínajících společností po mezinárodní korporace.

Partnereink mondták rólunk

Bosch

Pellentesque posuere. Maecenas vestibulum mollis diam, pendisse pulvinar.
Báthori
Ágnes

Bosch

Pellentesque posuere. Maecenas vestibulum mollis diam, pendisse pulvinar.
Báthori
Ágnes

Bosch

Pellentesque posuere. Maecenas vestibulum mollis diam, pendisse pulvinar.
Báthori
Ágnes

Nechme hovořit čísla

28
NAŠI STUDENTI POCHÁZEJÍ Z VÍCE JAK 28 PROFESNÍCH OBORŮ.
40 %
v budapešti se nám podařilo přilákat do studia programování velké množství žen. 33 % NAŠICH STUDENTŮ JSOU ŽENY. PŘIBLIŽUJEME SE TAK NAŠEMU CÍLu.
+440
za tři roky naší existence se nám podařilo vyškolit více jak 440 kvalifikovaných programátorů.

Együttműködési ajánlataink

Hallgató vásár

Ezt válaszd, ha ...

 • Ki szeretnéd próbálni hallgatóinkat
 • Ha csak 1-2 juniorral szeretnéd erősíteni a csapatodat
 • Something
 • Something

Gold partner

Ezt válaszd ha...

 • 4-5 juniort is fel szeretnél venni
 • Ha az elsők közt szeretnél válogatni a juniorok között
 • Something
 • Something

Klassz Class

Ezt válaszd, ha ...

 • Több, legalább 15 új juniorral szeretnéd erősíeni a csapatodat
 • Ha speciális tematikára van igényed
 • Something
 • Something

Blog

Vychovat si juniory nám dává smysl, říká Dominika Valovičová z Rohlík.cz

8. května 2019

Jak sama říká, senioři v IT nepadají z nebe. I proto se jeden z největších českých e-shopů s potravinami rozhodl spolupracovat s Green Fox Academy a zaměstnal hned pět absolventů. Plány má totiž do budoucna veliké. Patří k nim třeba expanze do Maďarska. Kromě toho Rohlík.cz pilně pracuje na vybudování komunity kolem své značky. „Lidé, co u nás pracují, projektem žijí. A je to právě jméno firmy, co nám pomáhá při náboru nových ajťáků,“ říká Dominika Valovičová, HR Business Partner ve společnosti Rohlík.cz.

Přečíst
No items found.
Více článků z našeho blogu naleznete zde.

Naši partneři v České republice

Barbora Wachtlová
Operační ředitelka

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

PDF s podrobnostmi

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

Nejbližší události


Další akce pro firmy připravujeme od června 2019, kdy současní studenti budou v 3. měsíci studia kurzu Junior programátora.

HR Breakfast - Hire for attitude, train for success

Pracovní trh se díky digitalizaci kompletně mění. Co nás čeká v budoucnosti? Přijďte si s námi popovídat o tom, jaké tipy z psychologie můžete využít při náborových procesech a jak správně odhadnout kandidáty na IT pozice.

29. ledna 2019 od 8:30

Open Demo

Pokud hledáte junior programátory do vašeho týmu, přijďte se k nám podívat na akci Open Demo. Uvidíte prezentace vývojářských projektů našich současných studentů.

8. února 2019 od 14:00

Tech Talent Speed Date

Pokud hledáte do svého týmu junior programátora, přidejte k nám 5. března 2019 na Tech Talent Speed Date, kde budete mít možnost potkat naše absolventy během krátkých pohovorů bez jakýchkoliv závazků.

5. března 2019 od 16:00

Naši partneři v Budapešti