Hledáte do týmu motivované junior programátory?

My je pro vás školíme na míru.

Nadcházející události

Online Tech Talent Speed Date

Pokud hledáte do svého týmu junior programátora, připojte se k nám na Online Tech Talent Speed Date, kde budete mít možnost potkat naše studenty i absolventy během krátkých pohovorů bez jakýchkoliv závazků.

Chcete být informováni o dalších akcích a zajímavostech pro firmy?

Přihlaste se k odběru firemních novinek

Jak to funguje?

Nábor studentů

Každoročně vynakládáme více než 1,5 milionu korun na naše náborové kampaně, které cílíme na pečlivě vybrané cílové skupiny lidí, kteří chtějí změnit svou kariéru. Kromě toho klademe velký důraz na to, aby se IT povolání stalo atraktivním pro ženy, s cílem zvýšit poměr žen v našich třídách alespoň na 40 %.

Výběr studentů

Náš výběrový proces se skládá ze čtyř kroků koordinovaných naším psychologem a mentory, kteří se ujišťují, že přijatí studenti jsou motivovaní a talentovaní a mají dobré komunikační dovednosti.

Čtyřměsíční trénink

Během čtyř měsíců našeho intenzivního kurzu Junior programátora tráví každý den kolem 11 hodin kódování: 8 ve škole a 3 doma. Kromě přenosu znalostí v oblasti programování jsou naši studenti vyškoleni a vedeni našimi psychology za účelem rozvoje tzv. měkkých dovedností.

Umístění absolventů

92 % našich úspěšných absolventů pracují na pozici programátora, 66 % z nich bylo zaměstnáno do jednoho měsíce po ukončení kurzu. Od našeho založení se k nám přidalo více než 90 společností a to od mladých začínajících společností po mezinárodní korporace.

Nechme hovořit čísla

29
PRŮMĚRNÝ VĚK NAŠICH STUDENTŮ.
40 %
snažíme se přilákat do studia programování více žen. momentálně tvoří 27 % NAŠICH STUDENTŮ. PŘIBLIŽUJEME SE TAK NAŠEMU CÍLi, který je 40 %.
930+
vyškolili jsme více jak 930 junior programátorů.

Další služby

Vývoj softwaru

Rádi byste si nechali externě zpracovat svůj projekt? V našem vlastním vývojovém centru Húli (čínsky liška) můžeme uskutečnit vaše webové, mobilní i hardwarové projekty. Tým vývojářů se skládá ze seniorních pracovníků, kteří spolupracují se svými juniorními kolegy - našimi absolventy - kteří byli do projektů vybráni. Poté, co je spolupráce dokončena, máte možnost si tyto junior programátory najmout do své firmy.

In-house akademie

Často se stává, že některý z našich partnerů chce u svého týmu zvýšit znalost nejnovějších technologií během několika dnů nebo hodin intenzivního tréninku. Již jsme pomohli společnostem Lufthansa Systems a Gizmodo Media Group, a to například při školení o automatizaci reakcí a testů, kde naši vedoucí vývojáři předali své znalosti v praktickém workshopu.

Nábor senior programátorů z řad absolventů

Omezujícím faktorem rozvoje bývá také to, že v týmu není dostatek seniorních pracovníků, a proto nelze přijímat nové juniorské kolegy. Za poslední čtyři roky dozrála generace Green Fox, která již není v kategorii juniorů, protože naši první absolventi mají více než 3 roky zkušeností s vývojem. Mnoho z nich již vede týmy, které řídí velké projekty. Stovky lidí v této komunitě hledají nové příležitosti, takže pokud hledáte zkušenější pracovníky, kontaktujte nás a my vám pomůžeme najít ty nejlepší lidi.

Naše IT služby (.pdf)

Blog

Dvě třetiny absolventů ze třídy Chama má již jistou práci!

27. března 2020

Mnozí ještě ani nesložili závěrečnou zkoušku a už měli jasno o svém novém působišti. O čerstvé absolventy kurzu Junior programátor Green Fox Academy se strhla téměř rvačka. Ve třídě jich bylo 17 a dva z toho se rozhodli pro variantu kurzu bez umístění. Ze zbylých patnácti mělo deset jistotu zaměstnání krátce po ukončení rekvalifikace. Pětice zamířila do společnosti Accenture, dva nastoupili do online supermarketu Rohlík.cz, další si vybral Lundegaard a jeden pracuje v Ami Praha.

Všichni absolventi ze třídy Ferrilata do jednoho získali práci!

9. ledna 2020

Garance 100% umístění nejsou jen plané sliby a řeči. Dokazuje to třída Ferrilata. Všichni absolventi již pracují na pozici junior programátorů, mnohdy u velmi prestižních zaměstnavatelů. Sedm studentů zamířilo do Artinii, další pak do společnosti Behavee či Deloitte a jeden nastoupil do bankovní skupiny ČSOB. Nyní se už proto schyluje k boji o další kodéry ze současné třídy nesoucí název Chama.

Smáli jsme se, že někdo udělá z člověka z ulice programátora, ale v GFA to dokázali

11. listopadu 2019

Na počátku byla nedůvěra a mírná skepse. Copak to opravdu jde? Naučit lidi z ulice kódovat a za čtyři měsíce z nich udělat junior programátory? Team leadeři ze společnosti Artinii se sami přesvědčili, že to možné je. Nyní mají za kolegy sedm studentů z kurzu Green Fox Academy a nemohou si je vynachválit.

Přeškolte si zaměstnance v na míru ušité In-House Academy

8. listopadu 2019

Mnoho firem bojuje v oblasti HR. Buď jim zaměstnanci chybí, nebo naopak lidi mají, ale ti postrádají potřebné dovednosti. Co s tím, když máte loajální a schopné pracanty v oddělení, které nemá budoucnost? Přeškolte je! Koncept In-House Academy je individuální, takže po domluvě s konkrétní firmou připravíme osnovy kurzu přímo na míru jejím potřebám,“ říká Barbora Wachtlová, provozní ředitelka Green Fox Academy.

No items found.
Více článků z našeho blogu naleznete zde.

Zaměstnavatelé našich studentů v Praze

Podívejte se k nám

Kontakt

Barbora Wachtlová
Operační ředitelka

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

PDF s podrobnostmi

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

PDF s podrobnostmi

Chcete, abychom se vám ozvali?