Hledáte do týmu motivované junior programátory?

My je pro vás školíme na míru.

Nadcházející události

události pro firmy

Online Tech Talent Speed Date

Pokud hledáte do svého týmu junior programátora, připojte se k nám na Online Tech Talent Speed Date, kde budete mít možnost potkat naše studenty i absolventy během krátkých pohovorů bez jakýchkoliv závazků.

Nechme hovořit čísla

1 700+
více jak 1 700 lidí si nás vybralo pro změnu své kariéry.
40 %
snažíme se přilákat do studia programování více žen. momentálně tvoří 27 % NAŠICH STUDENTŮ. PŘIBLIŽUJEME SE TAK NAŠEMU CÍLi, který je 40 %.
100+
máme více než 100 firemních partnerů.

Jak to funguje?

studenti programování green fox academy

Nábor studentů

Každoročně vynakládáme více než 1,5 milionu korun na naše náborové kampaně, které cílíme na pečlivě vybrané cílové skupiny lidí, kteří chtějí změnit svou kariéru. Kromě toho klademe velký důraz na to, aby se IT povolání stalo atraktivním pro ženy, s cílem zvýšit poměr žen v našich třídách alespoň na 40 %.

studenti programování green fox academy

Výběr studentů

Náš výběrový proces se skládá ze čtyř kroků koordinovaných naším psychologem a mentory, kteří se ujišťují, že přijatí studenti jsou motivovaní a talentovaní a mají dobré komunikační dovednosti.

studenti programování green fox academy

Čtyřměsíční trénink

Během čtyř měsíců našeho intenzivního kurzu Junior programátora tráví každý den kolem 11 hodin kódování: 8 ve škole a 3 doma. Kromě přenosu znalostí v oblasti programování jsou naši studenti vyškoleni a vedeni našimi psychology za účelem rozvoje tzv. měkkých dovedností.

student programování green fox academy

Umístění absolventů

94 % našich úspěšných absolventů pracují na pozici programátora, 66 % z nich bylo zaměstnáno do jednoho měsíce po ukončení kurzu. Od našeho založení se k nám přidalo více než 95 společností a to od mladých začínajících společností po mezinárodní korporace.

Naši absolventi

Studenti byli do kurzu vybráni psychologem ve čtyřkolovém výběrovém řízení, kterým prošlo pouze 20 % zájemců o kurz
(testovali jsme jejich logické myšlení, psychologický profil, motivaci a digitální gramotnost).

Jaké technologie ovládají

 • C# + ASP.NET
 • Java + Spring
 • Fullstack (Vue.js + Spring)
 • Fullstack (Angular + Node.js)
 • Fullstack (React + Express.js/Node.js)
 • Python Django
 • Ruby
 • DevOps
 • Salesforce
 • ServiceNow
absolvent green fox academy
Green Fox Academy absolventka Jirinka supermama

Čím jsou jedineční

 • Během kurzu prošli několika náročnými vyřazovacími zkouškami
 • Všichni ovládají angličtinu
 • Jsou motivovaní a rychle se učí
 • Jsou otevřeni změnit technologii dle preferencí zaměstnavatele
 • Mohou nabídnout širokou paletu předchozích pracovních/profesních zkušeností

Domluvme si schůzku

Pokud vaše firma právě hledá nové IT specialisty v Praze i mimo ni, neváhejte si zarezervovat schůzku, kde se můžete zeptat na všechny své otázky. Můžeme také případně dohodnout termín
nezávazných pohovorů s našimi absolventy.
Podívejte se na současné studenty, kteří jsou připraveni začít novou kariéru třeba právě ve vaší firmě.

Absolventi k dispozici

Napsali o nás

Ostatní služby

Vývoj softwaru

Rádi byste si nechali externě zpracovat svůj projekt? V našem vlastním vývojovém centru Húli (čínsky liška) můžeme uskutečnit vaše webové, mobilní i hardwarové projekty. Tým vývojářů se skládá ze seniorních pracovníků, kteří spolupracují se svými juniorními kolegy - našimi absolventy - kteří byli do projektů vybráni. Poté, co je spolupráce dokončena, máte možnost si tyto junior programátory najmout do své firmy.

In-house akademie

Často se stává, že některý z našich partnerů chce u svého týmu zvýšit znalost nejnovějších technologií během několika dnů nebo hodin intenzivního tréninku. Již jsme pomohli společnostem Lufthansa Systems a Gizmodo Media Group, a to například při školení o automatizaci reakcí a testů, kde naši vedoucí vývojáři předali své znalosti v praktickém workshopu.

Nábor senior programátorů z řad absolventů

Omezujícím faktorem rozvoje bývá také to, že v týmu není dostatek seniorních pracovníků, a proto nelze přijímat nové juniorské kolegy. Za poslední čtyři roky dozrála generace Green Fox, která již není v kategorii juniorů, protože naši první absolventi mají více než 3 roky zkušeností s vývojem. Mnoho z nich již vede týmy, které řídí velké projekty. Stovky lidí v této komunitě hledají nové příležitosti, takže pokud hledáte zkušenější pracovníky, kontaktujte nás a my vám pomůžeme najít ty nejlepší lidi.

Naše IT služby (.pdf)

Chcete být informováni o dalších akcích a zajímavostech pro firmy?

Přihlaste se k odběru firemních novinek

Blog

Dlouhodobá motivace, aneb proč je důležité mít firemní IT školení

Dlouhodobá motivace, aneb proč je důležité mít firemní IT školení

20. dubna 2022

Jednou z největších překážek, kterou musí podniky během svého růstu překonat, je nedostatek vhodných IT odborníků. Speciální kurzy, vytvořené přesně na míru konkrétní firmě, nejen zefektivňují proces náboru, ale také výrazně zkracují dobu zaškolení a zároveň zvyšují motivaci nových zaměstnanců. Se svými zkušenosti s přínosy firemních bootcampů se podělil výkonný ředitel Green Fox Academy Kristóf Bárdos.

Výchova talentů v Čechách! Vlastní bootcamp pomůže firmám vyřešit problém s nedostatkem IT odborníků

Výchova talentů v Čechách! Vlastní bootcamp pomůže firmám vyřešit problém s nedostatkem IT odborníků

22. dubna 2022

Jak posílit IT oddělení, když na trhu práce chybí experti? A jak zároveň vyřešit ožehavý personální problém, kdy ve společnosti pracují loajální lidé, ale není pro ně práce? Řešení je jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát. Je jím firemní bootcamp, v němž se noví či stávající zaměstnanci naučí pracovat s používanou technologií a v krátké době se mohou zapojit do projektů.

Zaostřeno na rozvoj měkkých dovedností

Zaostřeno na rozvoj měkkých dovedností

15. dubna 2022

Dnes už programátorům nestačí jen napsat skvělý kód! O jejich úspěchu rozhoduje komunikace a schopnost práce v týmu. Jak se dají tyto měkké dovednosti rozvíjet? Jaký přístup by měly zvolit společnosti a jak by mělo vypadat firemní prostředí? Na tyto i další otázky odpovídá psycholožka Katarina Grujičić z bootcampu Green Fox Academy, který se na 'výchovu' nových software developerů specializuje.

Už 20 našich absolventů pracuje v Accenture

Už 20 našich absolventů pracuje v Accenture

13. dubna 2021

Nejdříve devět a teď jedenáct! V součtu už dvacet absolventů rekvalifikačního kurzu Junior programátora našlo uplatnění u prestižní společnosti Accenture. „Získali jsme silného a hlavně empatického zaměstnavatele, který se o své lidi stará. Rozvíjí jejich potenciál a je ochotný naslouchat,“ vyjmenovává přednosti firmy Barbora Wachtlová, provozní ředitelka Green Fox Academy, a doplňuje: „Ti, co tam nastoupili či ještě nastoupí, se mohou těšit z nadstandardního platu a benefitů.“

No items found.
Více článků z našeho blogu naleznete zde.

Naši firemní partneři

kware
CES EA
AMI Praha a.s.
Luigi's Box
grappes
Autocont
amaris
lyfle
Barclays
Rohlik
Astratex
privatbanka
Bahavee
Asecco Solutions
tekies
Fergo
Konicaminolta
Mibcon
Tsoft
Aaron Group
artini
Združení Deus

Podívejte se k nám

Více videí

Kontakt

ředitelka green fox academy
Barbora Wachtlová
Operační ředitelka

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

PDF s podrobnostmi

Pokud hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost, kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

PDF s podrobnostmi

 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM