Publikováno:
22. října 2019

Hledá se seniorní mentor programování

Čau! Jsi nadšený programátor, ale chybí ti při práci lidský element - radost v očích lidí, kterým jsi pomohl? Baví tě učit a pomáhat ostatním, ať už kolegům, kamarádům nebo náhodným lidem na internetu? Chceš si vyzkoušet jaké to je být u zrodu nové firmy se start-up mindsetem, která je ale jištěná garantovaným kapitálem ze zahraničí? Super!

Jmenujeme se Green Fox Academy, zabýváme se přípravou bootcampů pro programátory, a právě v Praze otevíráme další třídy junior programátorů.


Nehledáme lidi s konkrétním skillsetem (programovacím jazykem nebo oblastí vývoje) ani s danými zkušenostmi. Co potřebuješ je chuť učit, komunikativní angličtina a radost z pomáhání druhým. Pokud se nemůžeš zavázat na full-time, nevadí, part-time úplně stačí.


Každý kurz trvá 4 měsíce a ty na sebe navazují. Účastníky jsou úplní začátečníci, kteří ale byli pečlivě vybráni tak, aby je byla radost učit. Náš aktuální kurz poběží v Javě se zaměřením na Spring, ale do budoucna budeme otevírat třídy i pro jiné jazyky a zaměření.


To si můžeme dovolit díky tomu, že naší “mateřskou” firmou v Budapešti prošlo za poslední 4 roky více než 500 úspěšných absolventů, z nichž se 91 % úspěšně dostalo na pozici junior programátorů. Máme prověřenou metodologii, hromadu materiálů a zkušené mentory, kteří ti v začátcích rádi poradí a pomohou. Tady se můžeš podívat na příběhy a hodnocení našich studentů.


Jak naše kurzy probíhají a co se na nich učí se můžeš podívat na naší stránce.


Pomoz nám změnit životy našich studentů a otevřít jim cestu k nové kariéře, která je bude doopravdy bavit! :)

Jak se přihlásit?

Pošlete nám svůj životopis na jobs@greenfoxacademy.com společně s důvodem, proč Vás nabídka zaujala.Zelená pro všechny s motivací.