Publikováno:
5. října 2018

Nenechte si ujít podzimní kódohraní a akce

Říjen, a nejen ten, nabídne mnoho zajímavých akcí, na kterých rozhodně nesmíte chybět. Připravte si diář a pilně si zapisujte. V naší učebně Green Fox Academy bude pořádně rušno. Vše odstartuje meetup, který vysvětlí, proč by ženy měly zkusit kariéru v IT, a následovat budou praktické soustředění a workshopy. S příchodem podzimu rozhodně neukládejte počítač k zimnímu spánku, nýbrž ho vezměte s sebou k nám a probuďte v sobě své programátorské já.

Druhý letošní meetup nese název Nedostatek žen v IT, a zvláště slečny a dívky by měly mít účast povinnou. Budoucnost totiž není v humanitních studiích, nýbrž pracovnímu trhu budou vládnout IT technologie. Zástupci firem, neziskových organizací a náboráři budou hovořit o výhodách kariéry počítačových expertů, poodhalí platové ohodnocení i benefity,které mohou být pro ženy velmi lákavé. Jako motivace poslouží příběhy úspěšných dam. Naše pozvání na setkání přijala zakladatelka Czechitas a naše Business Developerka Dita Přikrylová, Jana Moudrá, která vytváří aplikace a pyšní se oceněním Google Developer Expert, či Zuzana Maderová, jež se věnuje startupům. Na ně a další zajímavé hosty se můžete těšit již 23. října od 19 hodin v naší učebně. Vstup je zdarma, ale je nutné se z kapacitních důvodů předem registrovat. Více se dozvíte zde.

Jen o dva dny později vypukne podzimní soustředění, při němž si přijdou na své všichni ti, kteří si touží vyzkoušet kódování a vytvořit si vlastní plně funkční webové stránky. Čtyřdenní kódohraní bude probíhat pod vedením našich zkušených mentorů, kteří vám ochotně pomohou a zasvětí vás do tajů uživatelských rozhraní HTML, CSS i Java Scriptu. Učiní tak zábavnou a praktickou formou a na konci se můžete těšit na plně funkční webovky, které se naučíte i udržovat a aktualizovat. Soustředění odstartuje ve čtvrtek 25. října a potrvá do neděle 28. října. Je v angličtině, přičemž mentor Ondra vám případně vše potřebné dovysvětlí v češtině. A důležitá poznámka na závěr v rámci „výuky“ je i páteční večerní pivko, kde se budou ladit nápady. Takže nečekejte a rezervujte si místo už teď či se podívejte na video z minulého soustředění zde.

Ani v listopadu nebudeme zahálet. Pokud pořád váháte, zda je programování pro vás a čtyři dny na soustředění ve svém kalendáři nenajdete, pak máme alternativu. Tou je jednodenní workshop Junior programátora, kde si můžete přijít základy programování vyzkoušet. Učebnu pro vás a další zvědavce, kteří touží objevit svět počítačů a jazyk robotů, otevřeme 3. a 24. listopadu od 10 do 16 hodin. Stačí, když si s sebou vezmete vlastní notebook a dobře se vyspíte. Jelikož my nikdy přípravu nepodceňujeme, budeme mít pro vás připravené mentory s dobrou náladou a ochotou zodpovědět všechny vaše dotazy a taky k obědu skvělou pizzu. Už stačí jen udělat jediný krok, a tím je registrace, a pak ještě pár dalších k nám do učebny v daný den v Praze na Václavském náměstí 11.

Myslíme také na informační schůzky. Jestli se chcete detailněji dozvědět, co vše nabízí náš kurz Junior programátor, který odstartuje 18. března 2019, a co se na něm můžete naučit a jak vám změní život, přijďte k nám do kanceláře 7. či 28. listopadu 2018. Na těchto informačních schůzkách vám odpovíme také na všechny vaše otázky a rozptýlíme případné pochybnosti.

Sice podzimní plískanice nelákají ven, ale v Green Fox Academy je pořád teplo, světlo, káva a skvělá nálada. A také IT nadšenci, kteří ve vás mohou objevit spící programátorský talent, je jen potřeba, abyste jim dali šanci.

 

 

Start dalšího prezenčního kurzu na částečný úvazek: 16. listopadu 2020
Start dalšího prezenčního kurzu na plný úvazek: 1. března 2021

Start nadcházejícího online kurzu na zkrácený úvazek: 17. listopadu 2020
Start nadcházejícího online kurzu na plný úvazek: 16. listopadu 2020

Upozornění!
Přijímací řízení a přijímací pohovory probíhají průběžně. Volná místa se postupně zaplňují. Chceš-li tedy mít jistotu, že se do kurzu dostaneš, přihlas se co nejdříve!

Pokračuj a nauč se nejžádanější dovednosti současnosti!