Publikováno:
11. března 2020

Opatření ohledně situace v boji s koronavirem

Vážení studenti a příznivci Green Fox Academy, vzhledem k novým informacím, které jsme dnes obdrželi, a na základě naší touhy chránit zdraví a bezpečnost naší komunity před novým onemocněním koronavirem (COVID-19), rušíme veškerou výuku v učebnách a akce pro veřejnost až do odvolání.

Vážení studenti a příznivci Green Fox Academy,

vzhledem k novým informacím, které jsme dnes obdrželi, a na základě naší touhy chránit zdraví a bezpečnost naší komunity před novým onemocněním koronavirem (COVID-19), rušíme veškerou výuku v učebnách a akce pro veřejnost až do odvolání.

Green Fox pozastavuje všechny činnosti, které vyžadují osobní přítomnost a přechází na online výuku a jiné alternativní možnosti učení. Studenti dostanou veškeré pokyny přímo od svých mentorů. V naší práci ale rozhodně nepolevujeme a budeme aktivně přezkoumávat situaci, abychom vám co nejdříve mohli dát vědět, kdy budou obnoveny všechny kurzy a workshopy. V případě potřeby můžeme alternativní přístup k učení ještě rozšířit. 

Naši studenti nebudou situací nikterak znevýhodněni. Ujistíme se, že veškeré znalosti budou přeneseny moderními online metodami (streaming, homeoffice...). Zrušené události nahradíme online webináři po dobu trvání situace. Kontaktovat nás můžete kdykoliv pomocí telefonu, emailu či online chatu zde na webových stránkách.


Se studenty, uchazeči a partnery budeme komunikovat pomocí našich obvyklých způsobů komunikace, jako je Slack, e-mail a Hangouts.

Uvědomujeme si, že tato opatření představují pro studenty, zaměstnance i rodiny značné výzvy, a proto děkujeme za pochopení reakce na tento bezprecedentní problém veřejného zdraví.

Předem děkujeme za vaši podporu,


Tým Green Fox Academy


I ty máš zelenou pro kariéru v IT.

Přihlas se

Číst dále

 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM