Publikováno:
31. ledna 2019

Přijďte poznat budoucí špičkové programátory

Ukazuje se, že nejefektivnějším způsobem, jak získat posilu do IT týmu, je v současné době vlastní výchova. Mnohé společnosti jdou proto cestou náboru juniorních programátorů, které si následně doučí. Chcete-li se k nim přidat a potkat budoucí hvězdy kódování, pak si nenechte ujít akci Open Demo, kterou pořádá Green Fox Academy v pátek 1. a 8. února od 14 hodin. Zde se setkáte se studenty kurzu a na vlastní oči se přesvědčíte, co dokážou.

Otázka, která trápí většinu firem v Česku, a nejspíše i vás, je, kde a jak sehnat programátora? Na trhu jich chybí tisíce. Poptávka stále narůstá, ale jejich počet ne. Přitom existuje poměrně snadná a již mnoha společnostmi vyzkoušená cesta. Nábor juniora a jeho výchova. Pokud se chystáte vydat po stopách nejnovějších trendů, ale nevíte, kde sehnat juniora, pak rozhodně zamiřte na Open Demo do sídla Green Fox Academy.

Na této akci prezentují studenti kurzu Junior programátor své projekty. Uvidíte, na čem pracují a co umí. Záběr je ve třídě poměrně široký. Na své si tak přijdete, pokud hledáte člověka do backendu (C#,ASP.NET i JAVA) i frontendu (Android client či Angular client). Výhodou je, že uvidíte nejen výsledky práce účastníků kurzu, ale také jejich vystoupení. Tedy prezentaci konkrétních řešení včetně osobního představení jejich tvůrců.

Můžete si zde vytipovat budoucí posily, které již 8. února dokončí kurz a mohou nastoupit do zaměstnání. Díky osobnímu povídání také studenty lépe poznáte po povahové stránce. Pak už je jen na vás, abyste si vybrali, kdo vám do týmu nejlépe sedne.

Velkou výhodou absolventů kurzu Junior programátor je, že se nejen čtyři měsíce intenzivně učí programovat, ale také pod vedením psycholožky pracují na svých měkkých dovednostech. Navíc díky náročnému výběrovému procesu, kterým museli studenti projít, než se vůbec dokurzu dostali, máte jistotu, že jsou všichni motivovaní a mají ty nejlepší předpoklady stát se platnými členy týmu.

Akce Open Demo je neformální a probíhá v příjemném prostředí. Těšit se můžete na bohaté občerstvení, příjemně strávené páteční odpoledne a seznámení s budoucími hvězdami na poli kódu. Účast na akci vás k ničemu nezavazuje. Pokud vás však některý z našich studentů opravdu nadchne, pak si s vámi rádi prodiskutujeme podmínky spolupráce.

Akce Open Demo:

KDY: 1. a 8. února 2019 od 14 hodin

KDE: Green Fox Academy, Václavské náměstí 11, Praha 1

CO: Uvidíte prezentace projektů jednotlivých studentů kurzu Junior programátora můžete se s nimi osobně seznámit.

REGISTRACE NA AKCI: zde

 

Příští kurzy na plný úvazek: 31. srpna 2020
Uzávěrka přihlášek: 14. června 2020

Příští online kurz na zkrácený úvazek: 7. července 2020
Uzávěrka přihlášek: 14. června 2020

Upozornění!
Přijímací řízení a přijímací pohovory probíhají průběžně. Volná místa se postupně zaplňují. Chceš-li tedy mít jistotu, že se do kurzu dostaneš, přihlas se co nejdříve!

Pokračuj a nauč se nejžádanější dovednosti současnosti!

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR