Publikováno:
15. října 2019

Pronikněte do tajemství programování po večerech a o víkendu

Nikdy není pozdě naučit se další dovednost, zvlášť takovou, jež se vám bude v budoucnosti hodit. Kódování využijete v mnoho profesích a možná přijdete i na to, že vyměnit svoje stávající místo za nové perspektivní není na škodu. Pokud však nemáte čas či prostředky na intenzivní kurz, pak přesně pro vás je večerní a víkendový kurz programování, který v Green Fox Academy odstartuje 22. listopadu.

Záplava dotazů na part-time kurz přiměla organizátora prosby vyslyšet a otevřít novou třídu, kde se zájemci budou moci základy programování pod vedením zkušených lektorů naučit. Dveře učebny se prvně otevřou 22. listopadu a od té chvíle čeká studenty výuka v angličtině v rozsahu 14 hodin týdně. Kódování bude zasvěcen jeden večer v pracovním týdnu (3 hodiny) a také jeden den o víkendu (od 9 do 18 hodin). Chybět nebude ani samostudium a plnění domácích úkolů, které zaberou zhruba dvě hodiny.


Zajímá vás, co se za ty čtyři měsíce naučíte? Pak vězte, že se seznámíte se základními nástroji, metodologií, principy vývoje webu a chybět nebude ani výklad teorie algoritmu a online zdroje. Zkrátka získáte kvalitní základy, na kterých můžete stavět. Pak už bude jen na vás, co s nimi dále podniknete.


Pokud toužíte zjistit, zda je kódování pro vás, pak tento večerní a víkendový kurz vám dá důkladný vhled do oboru a dostatek praxe, abyste si udělali představu, co práce programátora obnáší. Ti, co si přejí získat novou dovednost, také nebudou litovat. A velkou výhodou je i to, že pokud kódování propadnete a zjistíte, že vás naplňuje, pak můžete využít možnosti přestupu do bootcampu, tedy do intenzivního kurzu, na jehož konci se z vás stane opravdový junior programátor a můžete získat rovněž jistotu uplatnění v novém oboru. Green Fox Academy totiž svým absolventům nabízí 100% garanci umístění.  


Takže důvod váhat opravdu není. Tento part-time kurz vám může nabídnout to nejlepší, co lze. Díky zkušenostem organizátora, jeho referencím a znalostem pracovního trhu nešlápnete vedle. Jen dlouho neváhejte, hlásit se můžete již nyní, a to zde. Počet míst je omezen a volné židle v učebně rychle ubývají.

Více o part-time kurzu a našich akcích.

Zelená pro všechny s motivací.

Poznej naše kurzy Junior programátora: