Publikováno:
15. srpna 2019

Získejte do svého IT týmu nový talent

Problém obsadit volné místo programátora je pro mnoho HR manažerů doslova noční můrou. Nejenže je jich na trhu práce nedostatek, ale ještě po nich meziročně poptávka strmě stoupá. Některé studie dokonce uvádějí meziroční nárůst o neuvěřitelných 572 %. Proto si nenechte ujít unikátní příležitost, kdy během jediného odpoledne můžete potkat více jak 10 budoucích junior programátorů. Akce Tech Talent Speed Date, kterou pořádá Green Fox Academy, se uskuteční 15. srpna a 4. září.

Otázka, která trápí většinu firem v Česku a nejspíše i vás, je, kde a jak sehnat programátora? Na trhu práce jich u nás aktuálně chybí přes dvacet tisíc a seniorní specialisté se hledají velmi složitě. Proto se mnoho společností vydalo cestou náboru juniora a jeho výchovy. Mimochodem v poslední době se ukazuje, že jde o nejefektivnější způsob, jak získat posilu do IT oddělení. Pokud se chystáte vydat po stopách nejnovějších trendů, ale nevíte, kde sehnat juniora, pak rozhodně zamiřte na naši událost s názvem Tech Talent Speed Date .

Můžete si zde vytipovat budoucí posily, které již 23. srpna dokončí kurz a mohou nastoupit do zaměstnání. Díky rozhovoru tváří v tvář studenty poznáte také po povahové stránce. Pak už je jen na vás, abyste si vybrali toho, kdo vám do týmu nejlépe sedne. S výběrem vám také případně ochotně pomůže a poradí psycholožka Green Fox Academy Magdalena Kujundžić. Jejím úkolem je najít průsečík mezi vašimi potřebami a představami junior programátorů. A to tak, aby byly obě strany spokojené a jejich očekávání se naplnila.

green fox academy nábor programátorů

Na Tech Talent Speed Date se potkáte s minimálně 7 absolventy kurzu. Pět z nich si předem vyberete na základě zaslaných krátkých životopisů a další vám doporučí mentor spolu s psycholožkou. Budete mít 15 minut na pohovor. Ovšem pak po všech rozhovorech si s nimi můžete ještě neformálně promluvit nad sklenkou dobrého vína.

Velkou výhodou absolventů kurzu Junior programátor je, že se nejen čtyři měsíce intenzivně učí programovat, ale také pracují na svých měkkých dovednostech. Navíc díky náročnému výběrovému procesu, kterým museli studenti projít, než se vůbec do kurzu dostali, máte jistotu, že jsou všichni motivovaní a mají ty nejlepší předpoklady stát se platnými členy týmu. 

Akce Tech Talent Speed Date je neformální a probíhá v příjemném prostředí. Těšit se můžete na bohaté občerstvení, příjemně strávené odpoledne a seznámení s budoucími programátorskými hvězdami. Účast na setkání vás k ničemu nezavazuje. Pokud vás však některý z našich studentů zaujme, rádi s vámi prodiskutujeme podmínky spolupráce. Jediné, co musíte předem udělat, je registrovat se, a to zde. Těšíme se na viděnou! 

green fox academy nábor programátorů

Akce Tech Talent Speed Date:

KDY: 15. srpna a 4. září od 14 hodin

KDE: Green Fox Academy, Václavské náměstí 11, Praha 1

CO: Během jednoho odpoledne se můžete potkat a promluvit si s více jak 7 junior programátory, kteří hledají uplatnění v oboru

Absolventi Green Fox Academy pracující v Rohlik.cz:


Zelená pro všechny s motivací.

 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM