Online informační schůzka:
Jak se rekvalifikovat na junior programátora?

Spoj se s námi online
28. dubna 2021 od 18:00
Registrace

Co přinese budoucnost a jaké budou dopady zastavení ekonomiky po pandemii? Jaké znalosti se ti vyplatí naučit už teď, abys ses vždy uplatnil/a na trhu práce? Připoj se k naší online události, zjisti více
o možnostech přeškolit se do IT oboru a naší garanci pracovního umístění po ukončení kurzu.


Bude to výzva...

Přihláška a přijetí do kurzu Junior programátora ať už do super intenzivního studia či studia při zaměstnání představuje obrovský závazek. I my to víme. Měsíce intenzivního studia ve zcela novém oboru, zahájení nové kariéry, nesčetné výzvy a překážky, které je třeba překonávat.

Před tak zásadním rozhodnutím chce každý pečlivě zvážit své možnosti. Proto děláme vše, co je v našich silách, abychom ti před zahájením přijímacího řízení poskytli dostatek příležitostí spojit se s námi a ptát se.

Navíc v Green Fox Academy jsme v květnu 2020 odstartovali vedle prezenčních kurzů i online kurzy. Je to vůbec možné rekvalifikovat se online? Jak funguje garance pracovního umístění a jak to, že můžeš školné doplatit až po nalezení práce v IT?

Všechny informace a odpovědi na tvé otázky o všech našich kurzech získáš v průběhu našeho webináře. Pro účast potřebuješ pouze stabilní internetové připojení a vyplnění registračního formuláře dole na stránce. Informace a odkaz k připojení ti zašleme emailem.

Kdo bude na akci?

Barbora
Wachtlová
COO v Green Fox Academy
Bára studovala podnikání a založila i svou vlastní vzdělávací organizaci pro děti. Dnes stojí v čele české pobočky Green Fox Academy a řekne ti více (nejen) o online výuce v Green Fox Academy a o možnostech zajištění pracovního místa po dokončení kurzu.
Katarina
Grujičić
Psycholožka a koučka v Green Fox Academy
Jaké vlastnosti potřebuješ, abys dokázal/a změnit kariéru? Měl/a bys na to, zvládnout rekvalifikační kurz? Seděla by ti kariéra v IT oboru? A jak probíhá výběrové řízení? Na tyto otázky ti odpoví naše psycholožka a koučka Katarina.
Lukáš
Vykydal
Mentor v Green Fox Academy
V září 2019 začal navštěvovat rekvalifikační kurz Junior programátora a o 5 měsíců později jej úspěšně zakončil závěrečnou zkouškou s nadprůměrným výsledkem. Dnes je juniorním mentorem v Green Fox Academy. Můžeš se ho zeptat na vše ohledně výuky, a to jak z pohledu studenta, tak z pohledu mentora.
Amy
Hriadelová
Mentorka v Green Fox Academy
Amy pochází ze Slovenska a studovala softwarové inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. V Green Fox Academy se věnuje studentům v online kurzech.
Martin
Prívara
Absolvent Green Fox Academy
Martin absolvoval náš Super intenzivní kurz a v projektové fázi se zaměřil na programovací jazyk Java. Po ukončení kurzu nastoupil jako junior programátor do firmy Mibcon. Můžete se ho zeptat na cokoli o studiu v kurzu.

Informační schůzka je tu pro tebe, pokud:

  • chceš poznat mentory a psychology, kteří ti pomohou získat nové znalosti a schopnosti,
  • máš pochybnosti, zda se můžeš stát dobrým programátorem či IT specialistou a chceš slyšet náš názor,
  • chceš vědět, jaké jsou tvoje šance získat po skončení studia kurzu Junior programátora práci,
  • máš spoustu otázek, na které nemůžeš nalézt odpovědi na našich stránkách.

Událost je zdarma, ovšem je nutné se předem registrovat - níže na této stránce

Kontakt

Kristýna Valentová
Koordinátorka události

Registrace

Add to calendar
Add to calendar
Add to Calendar
Přidat do kalendáře