Online informační schůzka:
Jak se stát junior programátorem?

Spoj se s námi online
29. září 2021 od 18:00
Registrace

Jaké znalosti se ti vyplatí naučit už teď, abys ses vždy uplatnil/a na trhu práce?
Připoj se k naší online události, zjisti více o možnostech přeškolit se do IT oboru a naší garanci pracovního umístění po ukončení kurzu.

Akce proběhne v angličtině.

Pro účast je třeba vyplnit registrační formulář dole na stránce.


Bude to výzva...

Přihláška a přijetí do kurzu Junior programátora ať už do super intenzivního studia či studia při zaměstnání představuje obrovský závazek. I my to víme. Měsíce intenzivního studia ve zcela novém oboru, zahájení nové kariéry, nesčetné výzvy a překážky, které je třeba překonávat.

tým green fox academy
student programování v green fox academy

Před tak zásadním rozhodnutím chce každý pečlivě zvážit své možnosti. Proto děláme vše, co je v našich silách, abychom ti před zahájením přijímacího řízení poskytli dostatek příležitostí spojit se s námi a ptát se.

Navíc v Green Fox Academy jsme v květnu 2020 odstartovali vedle prezenčních kurzů i online kurzy. Je to vůbec možné rekvalifikovat se online? Jak funguje garance pracovního umístění a jak to, že můžeš školné doplatit až po nalezení práce v IT?

Všechny informace a odpovědi na tvé otázky o všech našich kurzech získáš v průběhu našeho webináře. Pro účast potřebuješ pouze stabilní internetové připojení a vyplnění registračního formuláře dole na stránce. Informace a odkaz k připojení ti zašleme emailem.

student programování green fox academy

Kdo bude na akci?

Tamas
Kokeny
Spoluzakladatel Green Fox Academy
Tamas je spoluzakladatelem firem Lab.coop a Green Fox Academy, kde pracuje jako developer a zároveň pomáhá s mentoringem juniorních programátorů. Dozvíte se od něj všechno ohledně výuky v Green Fox Academy a provede vás celou akcí.
Barbora
Wachtlová
Head of Sales v Green Fox Academy
Bára studovala podnikání a založila i svou vlastní vzdělávací organizaci pro děti. Stála u zrodu české pobočky Green Fox Academy a řekne ti více (nejen) o výuce v Green Fox Academy ale hlavně o možnostech zajištění pracovního místa po dokončení kurzu.
Daniel
Houser
Organizační psycholog v Green Fox Academy
Dan vystudoval organizační psychologii na univerzitě v Utrechtu a v Green Fox Academy se nyní věnuje výběru nových studentů a vedení soft skills tréninků v rámci našich kurzů. Na informační schůzce se od něj dozvíte vše podstatné k výběrovému řízení a jaká může být podpora ze strany psychologa během rekvalifikace.
Anna
Hriadelová
Mentorka programování
Anna pochází ze Slovenska a právě dokončuje magisterské studium softwarového inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. V Green Fox Academy se věnuje studentům v online kurzech a vede workshopy pro veřejnost.
Jaroslav
Pospíšil
Service Delivery Engineer v Accenture
Jarda se dříve věnoval finanční analýze, ale během pandemie se rozhodl rekvalifikovat do IT a úspěšně prošel super intenzivním kurzem v Green Fox Academy. Po dokončení kurzu nastoupil jako Service Delivery Engineer platformy ServiceNow do společnosti Accenture. Poví vám o svých dojmech z kurzu a o svých začátcích jako junior programátor.

Informační schůzka je tu pro tebe, pokud:

  • chceš poznat mentory a psychology, kteří ti pomohou získat nové znalosti a schopnosti,
  • máš pochybnosti, zda se můžeš stát dobrým programátorem či IT specialistou a chceš slyšet náš názor,
  • chceš vědět, jaké jsou tvoje šance získat po skončení studia kurzu Junior programátora práci,
  • máš spoustu otázek, na které nemůžeš nalézt odpovědi na našich stránkách.

Událost je zdarma, ovšem je nutné se předem registrovat - níže na této stránce

Kontakt

koordinátorka událostí green fox academy
Kristýna Valentová
Koordinátorka události

Registrace

Přidat do kalendáře
 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM