Kariérní služby

100% garance pracovního umístění

Pomůžeme ti najít práci

Již 6 let pomáháme našim studentům dělat první kroky k IT kariéře. Známe nejen startupy, ale jsme také v kontaktu se sektorem malých a středních podniků i se zástupci větších společností. Víme, co hledají a jsme hrdí na to, že 94 % našich absolventů opravdu pracuje v oboru IT.

Nechme hovořit čísla

1 100+
více než 1 100 lidí si nás vybralo pro změnu kariéry.
94 %
94 % absolventů pracuje v IT.
95+
Naše studenty jsme propojili s více než 95 partnerskými společnostmi.

Pokračuj ve svém profesním rozvoji

Sestav si své portfolio

Po úspěšném absolvování ti připraví náš odborný tým profesní životopis.

Náš kurz nekončí závěrečnou zkouškou. Dokud nenajdeš své první zaměstnání v oblasti IT, připojíš se k naší interní vývojové komunitě s názvem Húli. Zde budeš pracovat na skutečných projektech, které budou vypadat dobře i ve tvém portfoliu.


Připoj se k silné komunitě

Na našich firemních akcích jsi ty tou hlavní postavou: můžeš se představit a předvést své znalosti společnostem, které hledají programátory.

Po úspěšném absolvování se staneš členem naší sítě více než 1 000 absolventů. V rámci našeho programu Alumni Buddy navíc můžeš získat osobní mentoring od zkušeného bývalého studenta.


Připrav se na pracovní pohovory

Naši mentoři i psychologové ti pomohou s přípravou na pracovní pohovory.

Naši seniorní mentoři se snaží, aby tě ani ty nejzáludnější otázky týkající se programování při technických pohovorech nezaskočili.

Také máš příležitost zúčastnit se kariérního koučování s naší vlastní psycholožkou.

Služby s garancí

Úzce spolupracujeme s firemními partnery a rozvíjíme naše osnovy na základě jejich potřeb. Proto si jsme jisti, že znalosti, které získáš v Green Fox Academy, jsou dostatečné k tomu, abys mohl nastoupit na pozici junior programátora. Abychom to dokázali, jdeme ještě dále: pokud absolvuješ všechny moduly kurzusoft skills školení do jednoho roku a nemohl/a by sis najít práci (podle podmínek uvedených ve tvé studentské smlouvě) do 6 měsíců po úspěšném ukončení studia, vrátíme ti 100 % školného (nebo ho ani nezačneš splácet, pokud jsi se rozhodl/a pro balíček školného @After).

Pro úspěšné umístění je ale nutné i tvé úsilí. Znamená to, že od tebe budeme očekávat účast na námi organizovaných partnerských akcích a také to, že budeš aktivně hledat a ucházet se o zaměstnání.

Upozorňujeme, že lidé, kteří nejsou občany České republiky, mají nárok na tuto záruku pouze pokud mají pracovní povolení v České republice. Dále musí mluvit česky alespoň na úrovni B2.

Příběhy absolventů

Příběhy firemních partnerů

Zaměstnavatelé našich absolventů

Náš kariérní tým

Jsme oddáni tomu, abychom ti našli tvou příští práci v IT.

Barbora Wachtlová
COO v Green Fox Academy
Katarina Grujičić
Psycholožka a koučka v Green Fox Academy
Ondřej Šlejtr
Seniorní mentor v Green Fox Academy

Zelená pro všechny s motivací.