Publikováno:
1. února 2021

8 důvodů, proč se stát programátorem s Green Fox Academy

Dostat se do lukrativního a perspektivního oboru, jakým je IT, může být složité. Pokud si nezvolíte správnou cestu, ztratíte spoustu času, peněz i samotnou motivaci. Když si ale vyberete chytře, můžete získat mnohem víc než jen potřebné znalosti. Třeba i jistotu uplatnění a práci u zajímavé firmy. Důvodů, proč absolvovat kurz Junior programátora v Green Fox Academy, je však mnohem víc. Tady je těch hlavních osm.

1. Studium v angličtině i češtině

Je jen na vás, který jazyk je vám bližší. Počítejte ale s tím, že angličtině se stejně zcela nevyhnete a minimálně vás čeká u přijímacího pohovoru. Důvod je prostý, je univerzální a většina z používaných programovacích jazyků vznikla v USA. Takže ve světě IT se bez ní neobejdete. Nicméně následné lekce v rodném jazyce vám mohou studium značně ulehčit. Čeští mentoři vám vše vysvětlí a komunikace pro vás může být jednodušší. Právě Green Fox Academy je jediný bootcamp v ČR, který výuku v češtině nabízí. Hledáte-li kurz ve své mateřštině, tak už máte jasno.

2. Super intenzivní kurz nebo kurz při práci

Kompromis nemusíte dělat ohledně časové náročnosti rekvalifikace. Pokud chcete do IT co nejdříve, pak vám bude stačit jeden semestr. Super intenzivní kurz vám restartuje kariéru extrémně rychle. Jestliže naopak nechcete přijít o příjem, zvolte variantu při zaměstnání. Výhodou obou je, že ani koronavirus nepředstavuje problém. Můžete studovat jak prezenčně, tak online. V případě zhoršené epidemiologické situace se totiž i prezenční studium jednoduše přepne do online režimu, takže o nic nepřijdete a budete v bezpečí.  

studentka prezenčního kurzu green fox academy
Studium prezenčně nebo online, na plný úvazek nebo při práci

3. Nejžádanější programovací jazyky

Ať zvolíte jakýkoliv kurz, máte jistotu, že se naučíte programovací jazyky, po kterých je na trhu práce největší poptávka. Konkrétně jde o Javu a C#. Jedná se sice o náročnější cestu, oproti třeba snadnému Pythonu, nicméně na takto získaných základech následně budete mnohem snáze stavět a rozvíjet své další dovednosti. Zkrátka znáte to, těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Navíc po absolvování a získání diplomu budete umět přesně to, co firmy nejvíce hledají.

4. Výběrové síto na skutečné talenty

Programovat se může naučit každý, ovšem jen ten, kdo má skutečný talent a předpoklady, se může stát skvělým programátorem. A přesně na tomto principu je postavené výběrové řízení! Má čtyři kola a každé z nich je neúprosné síto. Pokud jimi projdete, máte vše potřebné, abyste v IT udělali kariéru a někam to dotáhli. Tedy budete předem vědět, zda máte na to kurz zvládnout a v oboru se uchytit.

5. 14 dní na rozhodnutí

Jedna věc je očekávání a druhá pak realita. Pokud váháte, zda vám bude kurz vyhovovat a jestli vůbec ten „nápor“ informací zvládnete, nemusíte se o svou investici bát. V Green Fox Academy totiž můžete během prvních 14 dnů třídu opustit a nevyužité školné vám organizátor vrátí.

Honza, student prezečního kurzu programování
Pokud vám kurz nebude vyhovovat, můžete v prvních 14 dnech odejít.

6. 100% garance práce v oboru

Největší výhodou je jistota získání místa v IT. Pro nováčky v oboru bez praxe s pouhým potvrzením o absolvování kurzu není vůbec jednoduché bez doporučení najít zaměstnaní v oboru. S tím si však v případě Green Fox Academy lámat hlavu nemusíte. Dá vám totiž 100% garanci, že nastoupíte na odpovídající pozici do šesti měsíců po dokončení kurzu, jinak vám vrátí celé školné zpět.

7. Skuteční partneři a zaměstnavatelé

Aby vám organizátor vůbec mohl dát garanci práce, musí mít skutečné partnery a firmy, které jeho absolventy zaměstnají. U GFA nemusíte mít žádné obavy. Jejich absolventi našli místa u nejprestižnějších podniků v ČR, a to jak v IT, tak dalších segmentech ekonomiky. Pracují například ve společnostech Barclays, Rohlík.cz, Artinii a dalších. Přece jen digitalizace rychle postupuje a příležitostí pro šikovné programátory je nespočet.

pohovor na programátora
V průběhu kurzu probíhají pohovory s vašimi potenciálními budoucími zaměstnavateli

8. Školné až po nástupu do práce

Poslední důvod také stojí na zmínku. Pro někoho může být zásadní. Změna kariéry něco stojí a zvláště v této době se úspory mnohým hodně ztenčily. Pokud se to týká i vás, nebojte se. Vše má řešení. V GFA můžete totiž školné začít splácet až po nástupu do nové práce. Takže v rozhodnutí udělat změnu, vám už opravdu nic nestojí v cestě.

Online rekvalifikační kurzy

Prezenční rekvalifikační kurzy v Praze

Přihláška

-AŠ-

I ty máš zelenou pro kariéru v IT.

Přihlas se

Číst dále

 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM