Publikováno:
18. července 2019

Odkládat hledání práce se nevyplácí. Absolventi, kteří nečekají, mají výhodu

Poptávka po většině profesí v IT podle ní meziročně vzrostla na dvojnásobek a v případě software developerů je nárůst dokonce přes 570 procent „Programování se stává hitem a zájem o něj roste napříč generacemi. V naší třídě jsou čtyřicátníci, čerství maturanti i mladí lidé, kteří nedokončili vysokou školu.

Poptávka po většině profesí v IT podle ní meziročně vzrostla na dvojnásobek a v případě software developerů je nárůst dokonce přes 570 procent „Programování se stává hitem a zájem o něj roste napříč generacemi. V naší třídě jsou čtyřicátníci, čerství maturanti i mladí lidé, kteří nedokončili vysokou školu.

Nejbližší rekvalifikační kurz na Junior programátora: od 2. března 2020

Nejbližší part-time kurz základů programování: 3. dubna 2020

Nejbližší fast-track kurz: 14. dubna 2020

Upozornění!
Přijímací řízení a přijímací pohovory probíhají průběžně. Volná místa se postupně zaplňují. Chcete-li tedy mít jistotu, že se do kurzu dostanete, přihlaste se co nejdříve!

Pokračujte a naučte se nejžádanější dovednosti současnosti!

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR