Kariéru v IT můžeš mít i bez programování!
Staň se CRM specialist(k)ou!

Prosaď se v IT jako neprogramátor!

Zkus si práci na no-code platformě s našimi mentory

No items found.

Skvělá kariéra v IT bez kódování?

Pokud se chceš uplatnit v IT, ale kódování není pro tebe to pravé, pak je kurz CRM specialist(k)y přesně to, co hledáš. V kurzu tě naučíme tzv. “no-code”, kde znalosti kódu nebudeš vůbec potřebovat. Budeš se totiž učit pracovat v grafickém rozhraní platformy Salesforce s pomocí metody “drag & drop” a zajistíš si tak budoucnost i bez kódu. V Green Fox Academy se ti otevřou dveře 3 různých kariérních cest a pro co budeš mít největší vlohy, se teprve ukáže. S kurzem CRM specialist(k)a z tebe může být Salesforce administrátor/ka, Salesforce obchodní analytik/čka či Salesforce konzultant/ka.

salesforce képzes

Kde získáš práci?

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími společnostmi v regionu střední a východní Evropy. Díky tomu jsme schopni zajistit všem našim absolventům/kám práci po dokončení kurzů.
logo accenture

Accenture

Spolupracujeme s 89. společností ze žebříčku Fortune Global 100. Od roku 2022 byli 20 po sobě jdoucích let uznáváni mezi světově nejobdivovanějšími společnostmi Fortune. A to je jen začátek.

Místo náboru: Česká republika, Slovensko, Maďarsko

logo evoCRM

evoCRM

evoCRM je jedinou společností v Maďarsku, která má partnerství se třemi největšími výrobci CRM. Společnost se postupně rozrůstá, tým nyní čítá 40 lidí, z nichž většina mluví anglicky a německy.

Místo náboru: Maďarsko

Přihlásit se

Proč tě kurz nadchne

Nikde jinde se o Salesforce nenaučíš tak komplexně, jako u nás. Učíme metodou  obrácené výuky a naši zkušení mentoři jsou klíčovým benefitem. Všechny materiály (tzn. cvičení a projekty) si vytváříme sami, a jsou proto mnohem komplexnější a prakticky zaměřené. To bezpochyby oceníš nejen ty, ale i tvůj budoucí zaměstnavatel.  U výuky s mentory to ale nekončí! Dostávat budeš od nás i úkoly, abys dokázal/a, že se s nimi umíš porvat i samostatně. Naučíš se tak skutečně přemýšlet jako CRM specialist(k)a.Všechny lekce probíhají živě a online, takže studovat s námi můžeš ze všech koutů republiky nebo klidně světa. Výuka bude probíhat během dvou večerů v týdnu (18:00-19:30) a jednoho víkendového dne (9:00-15:00). V rámci kurzu máš u nás nejen kariérní podporu psychologů, ale i školení měkkých dovedností, bez kterých se na trhu práce neobejdeš.Celá osnova o CRM platformě Salesforce je rozdělena do 5 částí. První čtyři moduly jsou tzv. workshopové a každý modul trvá 4 týdny s týdenní pauzou mezi nimi. Poslední částí je projektová fáze, která trvá dalších 5 týdnů, kde budeš pracovat na úkolech v týmu. V rámci kurzu podstoupíš zkoušku pro získání mezinárodně uznávané certifikace Salesforce Certified Administrator

A proč právě Salesforce?

Ptáš se, co je tak úžasného na Salesforce, že by tě to mělo přesvědčit přihlásit se do kurzu? Salesforce je americká cloudová společnost a především jednou z nejrychleji rostoucích firem na světě. V oblasti CRM systémů je jednoznačným celosvětovým lídrem s 20% podílem na trhu. Zaměřuje se na systém řízení vztahů se zákazníky a podnikové aplikace (zákaznické služby, automatizace marketingu, analytika, vývoj aplikací, atd.).Se znalostmi platformy Salesforce se neztratíš v Česku, ale ani v zahraničí. Salesforce je totiž synonymem pro jistou budoucnost a kariéru s perspektivou. Předpokládá se totiž, že Salesforce bude neustále růst a rozšiřovat se. Samotná společnost počítá s tím, že v rámci jejího ekosystému vznikne 4,2 milionu pracovních míst do roku 2024Jako Salesforce administrátor/ka nebo konzultant/ka budeš na trhu práce velmi žádaný/á. Podle časopisu Forbes totiž obchodní administrátoři a analytici patří mezi deset nejrychleji rostoucích pracovních pozic na síti LinkedIn.

Detaily kurzu

Detaily příštího kurzu budou zveřejněny brzy.
 • Délka kurzu: 6,5 měsíců (21 týdnů výuky + 7 týdnů volna mezi studijními moduly)

 • Časová náročnost: 10-15 hodin týdně
  (2 všední večery 17:30-19:00 + jeden víkendový den 9-15 hodin + domácí příprava)

 • Automaticky se staneš součástí našeho programu na podporu kariéry

 • V ceně jsou tréninky měkkých dovedností a koučovací sezení

 • V rámci kurzu podstoupíš zkoušku pro získání mezinárodně uznávané certifikace
  Salesforce Certified Administrator

 • Kurz je v angličtině

 • Velikost třídy: ~10 osob

 • Živé online lekce pod vedením mentora

 • 3 týdny výuky “zkušebka”. Pokud se rozhodneš během prvních tří týdnů z kurzu odejít

Start následujícího kurzu: bude zveřejněno

Která práce v CRM systému Salesforce ti sedne nejvíc?

Pokud si nejsi jistý/á, která profese bude pro tebe tou pravou nebo tě zajímá pracovní náplň, tady je stručný přehled. Ten ti s rozhodnutím pomůže.

Salesforce Administrator

Are you…

 • Proactive?

 • Enthusiastic?

 • Orderly and conscientious?

 • Communicative?

 • A problem solver?

 • Good with repetitive tasks?

 • Able to handle Excel and Spreadsheets?

If so, the only things you need is a basic understanding of Sales and Service Cloud, and the workings of Salesforce applications to become an Administrator. 

As a Salesforce Administrator, your job will be to bridge the gap between business requirements and technology. While creating reports and dashboards will be a part of your workday, doing your own research and handling issues also will be your responsibility. You will work together with other admins, developers and consultants to solve more complex issues. Admins usually handle more diverse tasks and have larger autonomy. It helps if you have an expertise in a certain field, have analytical skills, IT knowledge or SSC background. 

Your career as an Administrator can grow into more senior admin positions where you can lead your own teams, or you can transition into more specialised admin roles, like a developer, data architect, or product owner. 

Salesforce Business Analyst & Consultant

Are you…

 • Proactive?

 • Communicative?

 • Good with people, especially when it comes to clients?

 • Confident with presentations?

 • Creative when it comes to coming up with different scenarios and having a consulting mindset?

 • Able to project manage a small team?

 • Able to handle Excel and Spreadsheets?

If so, the only things you need is a basic understanding of Sales, Service and Marketing Cloud, and the workings of the Configure, Price, Quote Software to become either a Consultant or Business Analyst. 

As a Salesforce Business Analyst, your job will be to dive into data, identifying key insights, and mapping out a winning business strategy. As a Salesforce Consultant, your job will be to tackle complex business challenges and solve them through business improvements. In either case, you will deliver solutions and make actionable recommendations. As an Analyst, you can expect more in-depth in certain areas. And as a Consultant, you will bridge the gap between business problems and technical solutions. You will need to learn about your client’s organisation and needs in both positions, so you can advise and present the best strategy or solution. It helps if you have a multinational company or SSC background, or you have a general knowledge about business processes: supply chain as a term, what is SLA, help desk knowledge, etc. 

Your career can evolve into more senior positions or you can transition into more specialised roles as a data architect, or product owner. 

Na jakou pozici můžeš po kurzu nastoupit

Salesforce administrátor/ka

Jako Salesforce administrátor budeš mít za úkol překlenout propast mezi požadavky obchodního týmu a technologiemi. Tvou náplní práce bude vytváření sestav a řídících panelů. Kromě toho se budeš věnovat vlastnímu průzkumu a řešení problémů. Pokud narazíš něco složitějšího, povoláš si na pomoc další administrátory, vývojáře a konzultanty, abyste společně problém vyřešili.

Admini obvykle řeší různorodější úkoly a mají větší autonomii. Velkou výhodu budeš mít, pokud máš znalosti v určitém oboru, analytické myšlení či se případně vyznáš v IT nebo SSC. 

Pozice administrátora ti dává dobrou příležitost pro kariérní růst. Časem se můžeš vypracovat na vedoucího týmu či se věnovat specializovanějším úkolům a stát se vývojářem, datovým architektem nebo Product Ownerem.

Salesforce konzultant/ka

Jako Salesforce konzultant budeš mít na starosti to, aby firma, v níž budeš pracovat, dokázala maximálně využít investici do platformy Salesforce a vytěžila z této spolupráce maximum.

Proto musíš mít Salesforce v malíčku! Dennodenně budeš používat platformu CRM a budeš ji rozvíjet. Zároveň budeš řešit také složité obchodní výzvy. Jako Salesforce konzultant musíš detailně znát platformu i její funkce, musíš také sledovat nejnovější aktualizace a vědět, jak je používat a v čem je jejich hlavní přínos.

Na této pozici uspěješ jen v případě, že dokážeš plně porozumět potřebám klienta a fungování jeho podniku. Jedině tak mu budeš schopný/á dobře poradit a vytvořit pro něj tu nejlepší strategii nebo nalézt správné řešení. Máš-li pracovní zkušenosti z velké nadnárodní společnosti nebo s SSC, budeš mít výhodu. Stejně tak na této pozici využiješ znalosti podnikových procesů. Hodně ti pomůže, pokud víš, co je dodavatelský řetězec, SLA či jak funguje helpdesk atd.

Práce Salesforce konzultanta je dobrým odrazovým můstkem do vyšších pozic. Pokud nechceš stoupat v kariérním žebříčku, můžeš potom přejít na specializovanější místo, např. datového inženýra nebo Product Ownera.

Salesforce obchodní analytik/čka

Jako Salesforce obchodní analytik budeš mít za úkol proniknout do dat, najít v nich důležité informace a na jejich základě navrhnout obchodní strategii, která povede k zisku. Svému zaměstnavateli budeš nabízet řešení a předkládat doporučení, která on následně může využít v praxi.

Budeš hledat odpovědi na důležité otázky. Abys je však dokázal/a najít, musíš nejdříve pochopit a porozumět potřebám klienta a tomu, jak funguje jeho organizace. Jedině tak budeš schopný/á při analýze určité oblasti najít ta správná řešení, ať už v podobě rady či strategie.

Jestliže jsi v minulosti pracoval/a ve velké nadnárodní společnosti nebo s SSC, budou se ti tyto zkušenosti hodit. O něco snadnější budeš mít start také v případě, že máš znalosti podnikových procesů nebo pokud tušíš, co je dodavatelský řetězec, SLA nebo jak funguje helpdesk.

Budeš-li jako Salesforce obchodní konzultant dobrý/á, můžeš časem povýšit na seniorní pozici či se specializovat a stát se datovým inženýrem nebo Product Ownerem.

Jaká specializace bude pro tebe tou pravou?

Pokud váháš, jaký směr je pro tebe ten nejlepší, vyzkoušej kariérní kompas Green Fox Academy! Ten ti poradí, kudy se do IT vydat a která specializace ti bude nejvíc vyhovovat.

Vyplnit kvíz

Cena kurzu

Můžeš si vybrat ze dvou možností, jak kurz zaplatíš.

@Component

1. modul
20 700 Kč + DPH
2. modul
20 700 Kč + DPH
3. modul
20 700 Kč + DPH
4. modul
20 700 Kč + DPH
5. modul
20 700 Kč + DPH
 • Školné zaplatíš v pěti splátkách.
 • Na konci každého modulu můžeš smlouvu pozastavit či ukončit.
 • Školné budeš platit vždy na konci modulu předcházejícího.
 • Zkušební doba (Rozhodneš-li se v průběhu zkušební doby odejít z kurzu, vrátíme ti školné snížené o administrativní poplatek.)
 • Sleva 5 000 Kč jako příspěvek na zkoušku Salesforce administrátora.

@Before

88 000 Kč + DPH
 • Školné zaplatíš celé najednou.
 • Zhruba dva týdny před začátkem kurzu uhradíš celé školné.
 • Zkušební doba (Rozhodneš-li se v průběhu zkušební doby odejít z kurzu, vrátíme ti školné snížené o administrativní poplatek.)
 • Sleva 5 000 Kč jako příspěvek na zkoušku Salesforce administrátora.

Proč jít do Green Fox Academy?

Vyškolili jsme už více než 4 300 lidí, ze kterých 91 % pracuje v IT.
Pomáháme absolventům odstartovat kariéru v IT. Připravujeme je na pohovory a propojujeme je se sítí firemních partnerů.
Poskytujeme rovněž záruku vrácení peněz v případě, že se student rozhodne odejít z kurzu během zkušební doby (první 3 týdny kurzu).
Výuka probíhá online a živě formou mentoringu. Žádné klasické drcení nazpaměť ale neustálá praxe.
Součástí kurzu jsou i tréninky a koučovací sezení s našimi psychology, kteří pomáhají studentům zlepšit měkké dovednosti.
Zájemci si mohou vybrat z několika zaměření. Mohou se stát Salesforce administrátorem, obchodním analytikem či konzultantem.

Z našeho blogu

Další příběhy
Nebo si můžete přečíst naše hodnocení a zmínky v tisku.

Základní informace

A képzés végére junior szintű programozói tudást szerzel, valamint sok-sok gyakorlatot valós projekteken és különböző technológiákban. Végzett hallgatóink az alábbi területeken helyezkednek el:
Backend
Frontend
Desktop
DevOps
Full-Stack
Mobile
Embedded
Data Science
Quality Assurance

MILYEN HOSSZÚ A PROGRAM?
A képzés teljes hossza nettó 4 hónap, plusz 2 hét szünet. (Heti 5 nap, napi 8 óra, hétfőtől péntekig)

MENNYI IDŐT VESZ IGÉNYBE?
A képzés időtartama alatt szinte mindet. :) Nem kertelünk: ha négy hónap alatt szoftverfejlesztővé szeretnél válni, akkor az komoly elköteleződést jelent. Az oktatás maga hétköznapokon reggel 9 és délután 6 óra között zajlik, viszont sokszor előfordul majd, hogy az iskolai munka otthoni előkészületeket kíván meg.

A képzés mentori keretrendszerű oktatási formában zajlik. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy csupán az órák 10 százaléka lesz klasszikus előadás, a többi mentorok által vezetett csoportmunka. A képzés teljes időtartama alatt feladatok megoldásával folyik majd a tanulás. Az első két hónapban bevezető, gyakorló jellegű feladatokkal dolgozik a csoport, az utolsó két hónapban pedig a partnercégektől kapott valós projektekből vett mintaprojekteken.


A képzés folyamán azonban nemcsak a kódolásra koncentrálunk, hanem nagy hangsúlyt fektetünk az olyan soft skillek fejlesztésére is, mint a kommunikációs és prezentációs készség, illetve az együttműködés, csapatjáték. Fontosnak tartjuk, hogy hallgatóink könnyedén megállják a helyüket jövőbeni munkahelyükön, ezért két, teljes állásban erre dedikált szervezetpszichológus foglalkozik velük.

A kurzus teljes hossza alatt tréningeken és coaching alkalmakon vesznek részt, illetve péntekenként egyéni és csoportos prezentációk keretében számolnak be a mentoroknak és a partnereinknek az aktuálisan elsajátított tudásukról.

Képzéseink néhány havonta indulnak, neked pedig mindig az aktuálisan soron következőre van lehetőséged jelentkezni.

A következő kurzus indulása: 2018. május 7.
Jelentkezési határidő: 2018. március 25.

Felvételi eredmények: pár nappal a felvételi utolsó lépcsője után, legkésőbb április 6-ig

A felvétel folyamatosan zajlik, tehát minél hamarabb jelentkezel, annál nagyobb esélyed van bekerülni! ;)

HOL LESZ AZ OKTATÁS?
1062 Budapest Andrássy út 66., 2. és 3. emelet

HÁNY FŐT VESZÜNK FEL?
Egy tanulócsoport létszáma 15-21 fő.
Egy kurzus alkalmával 3 csoportot indítunk.

A képzésben való részvételnek nincsen semmilyen klasszikus képzési előfeltétele. Az egyetlen dolog, ami nélkül biztosan nem tudunk felvenni, az az ANGOLTUDÁS.​

Miért fontos ez?

Azért, mert a képzés tananyagának nagy része angol nyelven érhető el, illetve péntekenként a demók/prezentációk is angol nyelven zajlanak. A nyelvvizsga nem kötelező.
Ami előnyt jelenthet a felvételinél, de nem kritérium: ha már van egy diplomád, legyen az bármilyenha már próbálkoztál önállóan kódolással, esetleg részt vettél valamilyen online kurzuson ... és fontos, hogy életkori határ nincs. :)

A képzés sikeres elvégzése után segítünk munkát találni. Az elhelyezkedésre nem vállalunk garanciát, de aggodalomra semmi ok: a nálunk végzettek 96%-a programozóként dolgozik! Jó, ha tudod: a partnercégeinknél ugyanazon a felvételi folyamaton mennek végig a hallgatóink, mint a bármely más iskolapadból érkező juniorok.

A Green Fox Academy által kiállított oklevelet, amely igazolja majd, hogy sikeresen megfeleltél a kurzus követelményeinek, és letetted a záróvizsgát. Fontos tudnod: a képzés nem államilag akkreditált, így nem állíthat ki akkreditált bizonyítványt. Ezen nem is tervezünk változtatni, mert az akkreditációs folyamat nem tenné lehetővé, hogy mindig a legfrissebb technológiákat taníthassuk nektek. Mi abban hiszünk, hogy a megszerzett tudás igazi értékét az mutatja, hogy legkiválóbb hallgatóink azonnali munkalehetőséghez juthatnak.

1. What is there to know about the Study Loan and how can it help to finance the course?

Students who have enrolled to our Junior developer courses are eligible to apply for Study Loan at the Student Loan Center, given that they are between 18 and 55 and have a registered address, as well as, if they have been granted refugee status, or have a settlement or an immigration permit, or have the right of free movement and residence in Hungary under the titles set forth in the Regulation, and have their place of residence entered in the personal data and residents’ registry office. If they have no public debt or criminal record, and had a social security status or student status for 12 months prior to applying for the loan. See details →

The freely disposable Study Loan 1 can be spent on anything, and it is transferred to the student on a monthly or half-yearly basis, in about the two weeks from the application for the first time. You can apply for a monthly amount between 15,000 and 150,000 HUF. In case of our full-time courses the maximum is 5 months, 750,000 HUF and in case of our part-time course the maximum is 11 months, 1,650,000 HUF. The yearly interest rate is 1.99%, without any further fees. See details →

The interest free Study Loan covers tuition up to 500,000 HUF in case of adult education and can be applied for on or anytime after the first day of the course. The requested amount is transferred to the institution directly. See details →

If you choose the instalment plan you cannot cover the first instalment directly from a Study Loan, as instalments are due appr. 2 weeks prior to the start of each module. Unfortunately you can apply for a Study Loan on or after the first day of the course. Although you can cover the other two modules by Study Loan.

If you choose the prepaid package you cannot cover tuition directly from the Study Loan, because the whole amount is due appr. 2 weeks prior to the start of the course. Unfortunately you can apply for a Study Loan on or after the first day of the course.

If you choose the income-share postpaid package you can decide to make an initial pay-off before the end of the course, for instance, but not exclusively by making use of a Study Loan.

 • If you make a payment of at least 500,000 HUF before the end of the course, for instance by the help of Study Loan 2, the whole amount of the tuition decreases to 2,190,000 HUF in case of on-campus courses, and to 1,890,000 HUF in case of online courses.
 • Furthermore, if you make a payment of at least 1,250,000 HUF before the end of the course, for instance by the help of Study Loan 1 and 2, the whole amount of the tuition decreases to 2,090,000 HUF in case of on-campus courses, and to 1,790,000 HUF in case of online courses.
2. What kind of skills will you acquire?

By the end of the course you will have junior level programming skills and lots of experience in different technologies. During the second half of the course, the project phase, you can specialize in one of the following areas:

 • Back-end
 • Front-end
 • Full-Stack
 • Platform-based development
3. Why programming?

There is a huge demand for programmers both nationally and globally due to the enormous technological advancements of recent decades. Also coding is more and more becoming an essential skill, like speaking English. Looking at the career paths available for junior Green Fox graduates, there has been a high demand for Java and JavaScript developers, and recently our partners have started to look for more and more ServiceNow Platform or Salesforce Platform developers.
We suppose that anyone can learn to code, and the most dedicated can get to a level in only a couple of months, with which they can land a more than well paid job.

1. Jak probíhá výběrové řízení?

Abys ses mohl/a zapojit do našeho kurzu, budeš muset projít čtyřfázovým výběrovým řízením, kde se podíváme na tvou motivaci a otestujeme tvé kognitivní schopnosti prostřednictvím kognitivních her a rozhovoru.

1. Přihláška
Pokud jsi připraven/a změnit svůj život, vyplň přihlášku! První věc, kterou musíš udělat, je sdělit nám pár základních informací o sobě.

2. Kognitivní hry
Dalším krokem výběrového procesu je kognitivní test, skládající se ze dvou her, které hodnotí například tvé schopnosti uvažování, učení a řešení problémů. Budeš potřebovat dobré připojení k internetu, počítač s myší a vhodné místo pro soustředění. Všechny pokyny ti budou doručeny e-mailem (nezapomeň kontrolovat složku spamu). Samotný test trvá maximálně 20 minut.

3. Pohovor
Po úspěšném absolvování her obdržíš pozvánku na online pohovor. Tato část je o tom, abychom tě lépe poznali. Také testuje úroveň anglického jazyka a tvou motivace. Schůzka s organizačním psychologem trvá asi 30 minut.

4. Programovací simulace
Programovací simulace testuje tvou digitální gramotnost. Budeš postupovat podle pokynů mentora a pracovat jak v týmu, tak samostatně. Neboj, ani u tohoto kroku neočekáváme, že bys měl/a nějaké předchozí znalosti programování. Simulace trvá maximálně 1 hodinu.

2. Jaké metody uplatňujeme ve výuce?

Cílem Green Fox Academy je vytvořit prostředí podobné tomu, ve kterém se ocitnou absolventi, až začnou pracovat. Proto je výuka postavená na řešení výzev a mentoringu. V první polovině kurzu studenti pracují na zadaných úkolech, v druhé půlce si pak vyzkouší vývoj komplexního projektu. V praxi to znamená, že pouze 10 % času zabírají přednášky. Zbývajících 90 % tvoří individuální a skupinová práce pod vedením mentorů.

V našich online kurzech využíváme aplikace, které jsou studentům známé, takže není třeba učit se pracovat s novými. Pro prohlížení materiálů používáme především Zoom, který umožňuje sdílení obrazovky. Ve zbytku času, kdy se pracuje v menších týmech, má každá skupina k dispozici místnost Discord, kde může živě diskutovat a řešit svěřené úkoly.

Neustále zlepšujeme nejen naše osnovy, ale i metodiku výuky. Naším cílem je, aby mentoři předávali své znalosti studentům co nejefektivněji a nejsrozumitelněji.

3. Jaká kvalifikace a znalosti jsou pro kurz potřebné?

S ohledem na to, že je kurz v angličtině, měl/a bys mít alespoň středně pokročilou úroveň mluvené i psané angličtiny. 

I když to není podmínkou, máš-li jakýkoliv vysokoškolský titul, praxi v nadnárodní firmě či základní znalosti IT, budeš mít během přijímacího řízení výhodu.

4. Jak ti pomůžeme při hledání první práce v IT?

Spolupracujeme s firmami, které shánějí a nabírají zaměstnance na různé pozice v Salesforce. Náš kariérní tým má bohaté zkušenosti s hledáním ideálního zaměstnání pro absolventy našich kurzů. 

Poskytujeme poradenství při sestavení životopisu, pracovní pohovory "nanečisto", tréninky měkkých dovedností a propojíme tě s našimi firemními partnery.

Na tento kurz neposkytujeme garanci pracovního umístění.

Accompanying the guarantee you will receive individual career coaching and ongoing guidance from our dedicated psychologists and talent manager. Details→

5. Jaký je studijní rozvrh?

Samotný kurz zabere 10-15 hodin týdně, můžeš tak během něj pracovat. Kromě toho by sis měl/a vyhradit další čas na domácí úkoly a samostatné studium.

Chceš vědět více?
Mrkni na záznam info schůzky ke kurzu

Jsi připraven/a odstartovat kariéru v IT?

Join our combined online training program to get a career in IT without becoming a programmer! 100% job guarantee.

Přihlas se
evropská unie odznak
digital skills jobs coalition european union green fox academy pledger
digital skills jobs coalition european union green fox academy pledger
switch up green fox academy review
Nastavení souhlasu

Soukromí je pro nás důležité, proto můžeš odmítnout některé typy cookies, které nejsou nutné pro fungování stránek. Avšak jejich zakázáním můžeš negativně ovlivnit svůj zážitek z prohlížení tohoto webu.

Přijmout vše

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu, proto je není možné vypnout.

Zapnuto

Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Pokud nedáš souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy co uvidíš zůstane stejný, ale bude se ti zobrazovat nezajímavý obsah.

Díky preferenčním cookies ti můžeme přizpůsobit obsah našich stránek. Používání webu pro tebe budesnazší a pohodlnější.

Statistické cookies používáme k vyhodnocování výkonu našeho webu. Tak určujeme počet návštěv a máme např. informace o tom,  které informace jsou pro tebe nejdůležitější. Můžeme provádět optimalizaci webu a vylepšovat naše služby.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.