Kariéru v IT můžeš mít i bez programování!
Staň se Salesforce specialist(k)ou!

Prosaď se v IT jako neprogramátor!

Zkus si práci na no-code platformě s našimi mentory

No items found.

Proč Salesforce?

Salesforce je americká cloudová softwarová společnost. Je celosvětovým lídrem v oblasti CRM systémů s 20% podílem na trhu. Zaměřuje se na systém řízení vztahů se zákazníky a podnikové aplikace od zákaznických služeb, přes automatizaci marketingu, analytiku až po vývoj aplikací atd.

Představuje jednu z nejrychleji rostoucích firem na světě s rozmanitým portfoliem produktů, které využívají tisíce podniků po celém světě. Předpokládá se, že Salesforce bude neustále růst a rozšiřovat se. Vzhledem k rostoucím požadavkům na nábor zaměstnanců můžeme našim studentům zaručit kariéru v TOP společnostech v regionu střední a východní Evropy.

salesforce képzes

Kde získáš práci?

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími společnostmi v regionu střední a východní Evropy. Díky tomu jsme schopni zajistit všem našim absolventům/kám práci po dokončení kurzů.
logo accenture

Accenture

Spolupracujeme s 89. společností ze žebříčku Fortune Global 100. Od roku 2022 byli 20 po sobě jdoucích let uznáváni mezi světově nejobdivovanějšími společnostmi Fortune. A to je jen začátek.

Místo náboru: Česká republika, Slovensko, Maďarsko

logo evoCRM

evoCRM

evoCRM je jedinou společností v Maďarsku, která má partnerství se třemi největšími výrobci CRM. Společnost se postupně rozrůstá, tým nyní čítá 40 lidí, z nichž většina mluví anglicky a německy.

Místo náboru: Maďarsko

Přihlásit se

Skvělou kariéru v IT můžeš mít i jako 'neprogramátor/ka'

Salesforce technologie jsou velkým trendem současnosti a budou určovat i budoucnost. Spoléhá na ně stále více firem. Zatímco pandemie drtila výrobu, IT spolu s digitalizací zažívali a zažívají boom. To se odráží i na pracovním trhu. Podle časopisu Forbes patří obchodní administrátoři a analytici mezi deset nejrychleji rostoucích pracovních pozic na síti LinkedIn.

Chceš-li mít jistou budoucnost a kariéru s perspektivou, ale neláká tě vývoj, nabízí se další cesta. Staň se Salesforce specialit(k)ou. Zvolíš-li Salesforce, budeš mít vystaráno. Samotná společnost počítá s tím, že v rámci jejího ekosystému vznikne 4,2 milionu pracovních míst do roku 2024. Nejen díky našim prognózám, ale také díky spolupráci s našimi partnerskými společnostmi jsme přesvědčeni, že absolventi našeho kurzu Salesforce specialisty budou úspěšní ve své kariéře.

Chceš prorazit v IT i bez kódování?

Je to snadné. Vyber si online kurz Salesforce speciality. Po absolvování našeho tréninkového programu s živou výukou se ti otevřou dveře hned několik kariérních cest. Můžeš se vrhnout na cestu Salesforce administrátora/ky, obchodní/ho analytika/čky či konzultanta/ky.

Kurz nabízí ucelenou osnovu o platformě Salesforce a je rozdělen do pěti částí. První čtyři moduly jsou tzv. workshopové - naučíš se v nich základy platformy a budeš plnit jednotlivé Trailheady a sbírat odznaky za jejich dokončení. Každý modul workshopu trvá 4 týdny a následuje týdenní pauza. Na ně navazuje poslední projektová fáze, která trvá dalších 5 týdnů a ve které si vše procvičíš na úkolech v týmu. Po každém modulu podstupují studenti praktickou zkoušku.

Všechny lekce budou probíhat živě online, a to během dvou večerů v týdnu (18:00-19:30) a jednoho víkendového dne (9:00-15:00).

jirinka a adam

Start příštího kurzu: jaro 2023

Přihlásit se

Detaily kurzu

 • Délka kurzu: 6,5 měsíců (21 týdnů výuky + 7 týdnů volna mezi studijními moduly)

 • Časová náročnost: 10-15 hodin týdně
  (2 všední večery 18:00-19:30 + jeden víkendový den 9-15 hodin + domácí příprava)

 • Automaticky se staneš součástí našeho programu na podporu kariéry

 • V ceně jsou tréninky měkkých dovedností a koučovací sezení

 • V rámci kurzu podstoupíš zkoušku pro získání mezinárodně uznávané certifikace
  Salesforce Certified Administrator

 • Kurz je v angličtině

 • Velikost třídy: ~10 osob

 • Živé online lekce pod vedením mentora, ke kterým se můžeš připojit odkudkoliv

 • Záruka vrácení peněz, pokud se během prvních dvou týdnů rozhodneš z kurzu odejít

Start příštího kurzu: jaro 2023
Výběrové řízení probíhá.

Která práce v Salesforce ti sedne nejvíc?

Pokud si nejsi jistý/á, která profese bude pro tebe tou pravou nebo tě zajímá pracovní náplň, tady je stručný přehled. Ten ti s rozhodnutím pomůže.

Salesforce Administrator

Are you…

 • Proactive?

 • Enthusiastic?

 • Orderly and conscientious?

 • Communicative?

 • A problem solver?

 • Good with repetitive tasks?

 • Able to handle Excel and Spreadsheets?

If so, the only things you need is a basic understanding of Sales and Service Cloud, and the workings of Salesforce applications to become an Administrator. 

As a Salesforce Administrator, your job will be to bridge the gap between business requirements and technology. While creating reports and dashboards will be a part of your workday, doing your own research and handling issues also will be your responsibility. You will work together with other admins, developers and consultants to solve more complex issues. Admins usually handle more diverse tasks and have larger autonomy. It helps if you have an expertise in a certain field, have analytical skills, IT knowledge or SSC background. 

Your career as an Administrator can grow into more senior admin positions where you can lead your own teams, or you can transition into more specialised admin roles, like a developer, data architect, or product owner. 

Salesforce Business Analyst & Consultant

Are you…

 • Proactive?

 • Communicative?

 • Good with people, especially when it comes to clients?

 • Confident with presentations?

 • Creative when it comes to coming up with different scenarios and having a consulting mindset?

 • Able to project manage a small team?

 • Able to handle Excel and Spreadsheets?

If so, the only things you need is a basic understanding of Sales, Service and Marketing Cloud, and the workings of the Configure, Price, Quote Software to become either a Consultant or Business Analyst. 

As a Salesforce Business Analyst, your job will be to dive into data, identifying key insights, and mapping out a winning business strategy. As a Salesforce Consultant, your job will be to tackle complex business challenges and solve them through business improvements. In either case, you will deliver solutions and make actionable recommendations. As an Analyst, you can expect more in-depth in certain areas. And as a Consultant, you will bridge the gap between business problems and technical solutions. You will need to learn about your client’s organisation and needs in both positions, so you can advise and present the best strategy or solution. It helps if you have a multinational company or SSC background, or you have a general knowledge about business processes: supply chain as a term, what is SLA, help desk knowledge, etc. 

Your career can evolve into more senior positions or you can transition into more specialised roles as a data architect, or product owner. 

Salesforce administrátor/ka

Jsi…

 • Proaktivní?
 • Nadšený/á?
 • Pečlivý/á a svědomitý/á?
 • Komunikativní?
 • Umíš řešit problémy?
 • Nevadí ti opakující se úkoly?
 • Umíš pracovat s Excelem a tabulkami?

Pokud sis na otázky odpověděl/a ano, pak tohle je pro tebe ta pravá práce! Jediné, co potřebuješ, je základní znalost Sales and Service Cloudu a povědomí o fungování aplikací Salesforce, abys ses mohl/a stát jejich správcem.

Jako Salesforce administrátor/ka budeš mít za úkol propojit dva světy – obchodní požadavky a technologie. Budeš vytvářet sestavy a ovládací panely, ale také se budeš podílet na průzkumech a řešit problémy. Při řešení složitějších úkolů budeš spolupracovat s dalšími administrátory, vývojáři i konzultanty. Administrátoři obvykle řeší rozmanitější úkoly a mají větší samostatnost. Práci ti hodně usnadní, když budeš mít odborné znalosti v určité oblasti a vhod přijdou i analytické dovednosti či znalosti IT.

I z této pozice to můžeš dotáhnout opravdu daleko. Až se zapracuješ a získáš praxi, můžeš vést vlastní týmy nebo přejít na specializovanější pozice a stát se třeba vývojářem, datovým architektem nebo product ownerem.

Salesforce obchodní analytik/čka & konzultant/ka

Jsi...

 • Proaktivní?
 • Komunikativní?
 • Umíš jednat s lidmi, včetně zákazníků?
 • Umíš prezentovat?
 • Jsi kreativní a schopný/á vymýšlet nejrůznější scénáře?
 • Dokážeš porozumět a vcítit se do potřeb zákazníka?
 • Umíš pracovat s Excelem a tabulkami?
 • Umíš řídit malý tým?

Odpověděl/a jsi si ano? Pak už jen potřebuješ základní znalosti technologií Sales, Service a Marketing Cloud a vědět, jak funguje software Configure, Price a Quote. Ve chvíli, kdy si tyto znalosti doplníš, už ti nestojí nic v cestě a můžeš se stát konzultantem/kou nebo obchodní/m analytikem/čkou.

Jako Salesforce Business Analyst budeš mít za úkol proniknout do dat, vytáhnout z nich to důležité a na tomto základě sestavit úspěšnou obchodní strategii. Naopak konzultant řeší složité obchodní výzvy a snaží se je rozlousknout pomocí nejrůznějších obchodních vylepšení. Obě pozice však spojuje to, že předkládají řešení a doporučení, která lze realizovat v praxi. Analytik jde do hloubky v dané oblasti. Konzultant pak hledá způsob, jak překlenout mezery mezi obchodními problémy a možnostmi technických řešení.

Ať se staneš analytikem či konzultantem, budeš muset poznat firmu a potřeby zákazníka. Jedině tak mu budeš schopný/á navrhnout nejlepší strategii a postup. V práci ti hodně pomohou zkušenosti z nadnárodních firem i obecné povědomí o podnikových procesech (např. co je dodavatelský řetězec, SLA či jak funguje helpdesk).  

Také v rámci těchto pozic můžeš stoupat po kariérním žebříčku výše nebo můžeš přejít na specializované pozice typu datový architekt či product owner.

Přihlásit se

Jaká specializace bude pro tebe tou pravou?

Pokud váháš, jaký směr je pro tebe ten nejlepší, vyzkoušej kariérní kompas Green Fox Academy! Ten ti poradí, kudy se do IT vydat a která specializace ti bude nejvíc vyhovovat.

Vyplnit kvíz

Cena kurzu

Můžeš si vybrat ze dvou možností, jak kurz zaplatíš.

@Component

1. modul
18 800 Kč + DPH
2. modul
18 800 Kč + DPH
3. modul
18 800 Kč + DPH
4. modul
18 800 Kč + DPH
5. modul
18 800 Kč + DPH
 • Školné zaplatíš v pěti splátkách.
 • Na konci každého modulu můžeš smlouvu pozastavit či ukončit.
 • Školné budeš platit vždy na konci modulu předcházejícího.
 • Zkušební doba (Rozhodneš-li se v průběhu zkušební doby odejít z kurzu, vrátíme ti školné snížené o administrativní poplatek.)

@Before

80 000 Kč + DPH
 • Školné zaplatíš celé najednou.
 • Zhruba dva týdny před začátkem kurzu uhradíš celé školné.
 • Zkušební doba (Rozhodneš-li se v průběhu zkušební doby odejít z kurzu, vrátíme ti školné snížené o administrativní poplatek.)

Proč jít do Green Fox Academy?

Vyškolili jsme už více než 4 000 lidí, ze kterých 91 % pracuje v IT.
Pomáháme absolventům odstartovat kariéru v IT. Připravujeme je na pohovory a propojujeme je se sítí firemních partnerů.
Poskytujeme rovněž záruku vrácení peněz v případě, že se student rozhodne odejít z kurzu během zkušební doby.
Výuka probíhá formou mentoringu. Žádné klasické drcení nazpaměť ale neustálá praxe.
Součástí kurzu jsou i tréninky a koučovací sezení s našimi psychology, kteří pomáhají studentům zlepšit měkké dovednosti.
Zájemci si mohou vybrat z několika zaměření. Mohou se stát Salesforce administrátorem, obchodním analytikem či konzultantem.

Z našeho blogu

Další příběhy
Nebo si můžete přečíst naše hodnocení a zmínky v tisku.

Základní informace

A képzés végére junior szintű programozói tudást szerzel, valamint sok-sok gyakorlatot valós projekteken és különböző technológiákban. Végzett hallgatóink az alábbi területeken helyezkednek el:
Backend
Frontend
Desktop
DevOps
Full-Stack
Mobile
Embedded
Data Science
Quality Assurance

MILYEN HOSSZÚ A PROGRAM?
A képzés teljes hossza nettó 4 hónap, plusz 2 hét szünet. (Heti 5 nap, napi 8 óra, hétfőtől péntekig)

MENNYI IDŐT VESZ IGÉNYBE?
A képzés időtartama alatt szinte mindet. :) Nem kertelünk: ha négy hónap alatt szoftverfejlesztővé szeretnél válni, akkor az komoly elköteleződést jelent. Az oktatás maga hétköznapokon reggel 9 és délután 6 óra között zajlik, viszont sokszor előfordul majd, hogy az iskolai munka otthoni előkészületeket kíván meg.

A képzés mentori keretrendszerű oktatási formában zajlik. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy csupán az órák 10 százaléka lesz klasszikus előadás, a többi mentorok által vezetett csoportmunka. A képzés teljes időtartama alatt feladatok megoldásával folyik majd a tanulás. Az első két hónapban bevezető, gyakorló jellegű feladatokkal dolgozik a csoport, az utolsó két hónapban pedig a partnercégektől kapott valós projektekből vett mintaprojekteken.


A képzés folyamán azonban nemcsak a kódolásra koncentrálunk, hanem nagy hangsúlyt fektetünk az olyan soft skillek fejlesztésére is, mint a kommunikációs és prezentációs készség, illetve az együttműködés, csapatjáték. Fontosnak tartjuk, hogy hallgatóink könnyedén megállják a helyüket jövőbeni munkahelyükön, ezért két, teljes állásban erre dedikált szervezetpszichológus foglalkozik velük.

A kurzus teljes hossza alatt tréningeken és coaching alkalmakon vesznek részt, illetve péntekenként egyéni és csoportos prezentációk keretében számolnak be a mentoroknak és a partnereinknek az aktuálisan elsajátított tudásukról.

Képzéseink néhány havonta indulnak, neked pedig mindig az aktuálisan soron következőre van lehetőséged jelentkezni.

A következő kurzus indulása: 2018. május 7.
Jelentkezési határidő: 2018. március 25.

Felvételi eredmények: pár nappal a felvételi utolsó lépcsője után, legkésőbb április 6-ig

A felvétel folyamatosan zajlik, tehát minél hamarabb jelentkezel, annál nagyobb esélyed van bekerülni! ;)

HOL LESZ AZ OKTATÁS?
1062 Budapest Andrássy út 66., 2. és 3. emelet

HÁNY FŐT VESZÜNK FEL?
Egy tanulócsoport létszáma 15-21 fő.
Egy kurzus alkalmával 3 csoportot indítunk.

A képzésben való részvételnek nincsen semmilyen klasszikus képzési előfeltétele. Az egyetlen dolog, ami nélkül biztosan nem tudunk felvenni, az az ANGOLTUDÁS.​

Miért fontos ez?

Azért, mert a képzés tananyagának nagy része angol nyelven érhető el, illetve péntekenként a demók/prezentációk is angol nyelven zajlanak. A nyelvvizsga nem kötelező.
Ami előnyt jelenthet a felvételinél, de nem kritérium: ha már van egy diplomád, legyen az bármilyenha már próbálkoztál önállóan kódolással, esetleg részt vettél valamilyen online kurzuson ... és fontos, hogy életkori határ nincs. :)

A képzés sikeres elvégzése után segítünk munkát találni. Az elhelyezkedésre nem vállalunk garanciát, de aggodalomra semmi ok: a nálunk végzettek 96%-a programozóként dolgozik! Jó, ha tudod: a partnercégeinknél ugyanazon a felvételi folyamaton mennek végig a hallgatóink, mint a bármely más iskolapadból érkező juniorok.

A Green Fox Academy által kiállított oklevelet, amely igazolja majd, hogy sikeresen megfeleltél a kurzus követelményeinek, és letetted a záróvizsgát. Fontos tudnod: a képzés nem államilag akkreditált, így nem állíthat ki akkreditált bizonyítványt. Ezen nem is tervezünk változtatni, mert az akkreditációs folyamat nem tenné lehetővé, hogy mindig a legfrissebb technológiákat taníthassuk nektek. Mi abban hiszünk, hogy a megszerzett tudás igazi értékét az mutatja, hogy legkiválóbb hallgatóink azonnali munkalehetőséghez juthatnak.

1. What is there to know about the Study Loan and how can it help to finance the course?

Students who have enrolled to our Junior developer courses are eligible to apply for Study Loan at the Student Loan Center, given that they are between 18 and 55 and have a registered address, as well as, if they have been granted refugee status, or have a settlement or an immigration permit, or have the right of free movement and residence in Hungary under the titles set forth in the Regulation, and have their place of residence entered in the personal data and residents’ registry office. If they have no public debt or criminal record, and had a social security status or student status for 12 months prior to applying for the loan. See details →

The freely disposable Study Loan 1 can be spent on anything, and it is transferred to the student on a monthly or half-yearly basis, in about the two weeks from the application for the first time. You can apply for a monthly amount between 15,000 and 150,000 HUF. In case of our full-time courses the maximum is 5 months, 750,000 HUF and in case of our part-time course the maximum is 11 months, 1,650,000 HUF. The yearly interest rate is 1.99%, without any further fees. See details →

The interest free Study Loan covers tuition up to 500,000 HUF in case of adult education and can be applied for on or anytime after the first day of the course. The requested amount is transferred to the institution directly. See details →

If you choose the instalment plan you cannot cover the first instalment directly from a Study Loan, as instalments are due appr. 2 weeks prior to the start of each module. Unfortunately you can apply for a Study Loan on or after the first day of the course. Although you can cover the other two modules by Study Loan.

If you choose the prepaid package you cannot cover tuition directly from the Study Loan, because the whole amount is due appr. 2 weeks prior to the start of the course. Unfortunately you can apply for a Study Loan on or after the first day of the course.

If you choose the income-share postpaid package you can decide to make an initial pay-off before the end of the course, for instance, but not exclusively by making use of a Study Loan.

 • If you make a payment of at least 500,000 HUF before the end of the course, for instance by the help of Study Loan 2, the whole amount of the tuition decreases to 2,190,000 HUF in case of on-campus courses, and to 1,890,000 HUF in case of online courses.
 • Furthermore, if you make a payment of at least 1,250,000 HUF before the end of the course, for instance by the help of Study Loan 1 and 2, the whole amount of the tuition decreases to 2,090,000 HUF in case of on-campus courses, and to 1,790,000 HUF in case of online courses.
2. What kind of skills will you acquire?

By the end of the course you will have junior level programming skills and lots of experience in different technologies. During the second half of the course, the project phase, you can specialize in one of the following areas:

 • Back-end
 • Front-end
 • Full-Stack
 • Platform-based development
3. Why programming?

There is a huge demand for programmers both nationally and globally due to the enormous technological advancements of recent decades. Also coding is more and more becoming an essential skill, like speaking English. Looking at the career paths available for junior Green Fox graduates, there has been a high demand for Java and JavaScript developers, and recently our partners have started to look for more and more ServiceNow Platform or Salesforce Platform developers.
We suppose that anyone can learn to code, and the most dedicated can get to a level in only a couple of months, with which they can land a more than well paid job.

1. Jak probíhá výběrové řízení?

Abys ses mohl/a zapojit do našeho kurzu, budeš muset projít čtyřfázovým výběrovým řízením, kde se podíváme na tvou motivaci a otestujeme tvé kognitivní schopnosti prostřednictvím kognitivních her a rozhovoru.

1. Přihláška
Pokud jsi připraven/a změnit svůj život, vyplň přihlášku! První věc, kterou musíš udělat, je sdělit nám pár základních informací o sobě.

2. Kognitivní hry
Dalším krokem výběrového procesu je kognitivní test, skládající se ze dvou her, které hodnotí například tvé schopnosti uvažování, učení a řešení problémů. Budeš potřebovat dobré připojení k internetu, počítač s myší a vhodné místo pro soustředění. Všechny pokyny ti budou doručeny e-mailem (nezapomeň kontrolovat složku spamu). Samotný test trvá maximálně 20 minut.

3. Pohovor
Po úspěšném absolvování her obdržíš pozvánku na online pohovor. Tato část je o tom, abychom tě lépe poznali. Také testuje úroveň anglického jazyka a tvou motivace. Schůzka s organizačním psychologem trvá asi 30 minut.

4. Programovací simulace
Programovací simulace testuje tvou digitální gramotnost. Budeš postupovat podle pokynů mentora a pracovat jak v týmu, tak samostatně. Neboj, ani u tohoto kroku neočekáváme, že bys měl/a nějaké předchozí znalosti programování. Simulace trvá maximálně 1 hodinu.

2. Jaké metody uplatňujeme ve výuce?

Cílem Green Fox Academy je vytvořit prostředí podobné tomu, ve kterém se ocitnou absolventi, až začnou pracovat. Proto je výuka postavená na řešení výzev a mentoringu. V první polovině kurzu studenti pracují na zadaných úkolech, v druhé půlce si pak vyzkouší vývoj komplexního projektu. V praxi to znamená, že pouze 10 % času zabírají přednášky. Zbývajících 90 % tvoří individuální a skupinová práce pod vedením mentorů.

V našich online kurzech využíváme aplikace, které jsou studentům známé, takže není třeba učit se pracovat s novými. Pro prohlížení materiálů používáme především Zoom, který umožňuje sdílení obrazovky. Ve zbytku času, kdy se pracuje v menších týmech, má každá skupina k dispozici místnost Discord, kde může živě diskutovat a řešit svěřené úkoly.

Neustále zlepšujeme nejen naše osnovy, ale i metodiku výuky. Naším cílem je, aby mentoři předávali své znalosti studentům co nejefektivněji a nejsrozumitelněji.

3. Jaká kvalifikace a znalosti jsou pro kurz potřebné?

S ohledem na to, že je kurz v angličtině, měl/a bys mít alespoň středně pokročilou úroveň mluvené i psané angličtiny. 

I když to není podmínkou, máš-li jakýkoliv vysokoškolský titul, praxi v nadnárodní firmě či základní znalosti IT, budeš mít během přijímacího řízení výhodu.

4. Jak ti pomůžeme při hledání první práce v IT?

Spolupracujeme s firmami, které shánějí a nabírají zaměstnance na různé pozice v Salesforce. Náš kariérní tým má bohaté zkušenosti s hledáním ideálního zaměstnání pro absolventy našich kurzů. 

Poskytujeme poradenství při sestavení životopisu, pracovní pohovory "nanečisto", tréninky měkkých dovedností a propojíme tě s našimi firemními partnery.

Na tento kurz neposkytujeme garanci pracovního umístění.

Accompanying the guarantee you will receive individual career coaching and ongoing guidance from our dedicated psychologists and talent manager. Details→

5. Jaký je studijní rozvrh?

Samotný kurz zabere 10-15 hodin týdně, můžeš tak během něj pracovat. Kromě toho by sis měl/a vyhradit další čas na domácí úkoly a samostatné studium.

Jsi připraven/a odstartovat kariéru v IT?

Join our combined online training program to get a career in IT without becoming a programmer! 100% job guarantee.

Přihlas se
 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM
Nastavení souhlasu

Soukromí je pro nás důležité, proto můžeš odmítnout některé typy cookies, které nejsou nutné pro fungování stránek. Avšak jejich zakázáním můžeš negativně ovlivnit svůj zážitek z prohlížení tohoto webu.

Přijmout vše

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu, proto je není možné vypnout.

Zapnuto

Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Pokud nedáš souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy co uvidíš zůstane stejný, ale bude se ti zobrazovat nezajímavý obsah.

Díky preferenčním cookies ti můžeme přizpůsobit obsah našich stránek. Používání webu pro tebe budesnazší a pohodlnější.

Statistické cookies používáme k vyhodnocování výkonu našeho webu. Tak určujeme počet návštěv a máme např. informace o tom,  které informace jsou pro tebe nejdůležitější. Můžeme provádět optimalizaci webu a vylepšovat naše služby.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.