BUDOUCÍ JUNIOR PROGRAMÁTOŘI V AKCI!


CO: OPEN DEMO
KDY: 14. ledna 2020 od 14:00

KDE: Green Fox Academy, Václavské náměstí 11, Praha 1

REGISTer

Hledáte motivované a talentované programátory do vašeho týmu?

Hledáte posilu do svého IT týmu? Pak si rozhodně nenechte ujít akci Open Demo! Uvidíte zde v akci studenty, kteří zakrátko dokončí kurz Junior programátor a budou připraveni vrhnout se do pracovního procesu. Osobně vám zde představí své vývojářské projekty, na nichž aktuálně pracují. Díky tomu si budete moci lépe vytipovat budoucí absolventy, které byste pak rádi vyzpovídali při pohovorech na Tech Talent Speed Date.  

Proč na akci nesmíte chybět?

Kde jinde potkáte tolik perspektivních juniorprogramátorů? Zde poznáte všechny naše studenty a také jejich reálné projekty, na kterých pracují. Můžete tak zhodnotit nejen jejich technické, ale i prezentační dovednosti. Po vystoupeních našich budoucích absolventů budete mít rovněž možnost si s nimi individuálně popovídat.

Na koho se můžete těšit na akci Open Demo

Na naši současnou třídu s 19 studenty, kteří se již 7. února 2020 stanou profesionálními junior programátory a budou připraveni začít novou pracovní etapu ve svých životech. Více informací onich najdete zde.

Proč studenti z kurzu Green Fox Academy

Jsme první čtyřměsíční programovací bootcamp ve střední Evropě. Naše know-how v podobě intenzivní výuky pod dohledem zkušených mentorů sklízí úspěchy nejen v Česku, ale také v zahraničí. Již přes 520 našich absolventů našlo uplatnění v oboru. Kromě výuky poskytujeme také služby a poradenstvív oblasti lidských zdrojů. Naše psycholožka dokáže najít průsečík mezi vašimi představami a očekáváními konkrétního studenta. Díky tomu budou obě strany spokojené a motivované. V případě, že se stanete naším partnerem, můžete se i zapojit přímo do učebního plánu kurzu a nechat si vyškolit junior programátora "na klíč".

Registrace na 14. ledna 2020

Add to Calendar

Kontaktujte nás

Barbora Wachtlová
Operační ředitelka

Hledáte nové motivované junior programátory pro vaši společnost nebo máte dotaz? Kontaktujte mě telefonicky +420 733 631 993 nebo e-mailem na barbora.wachtlova@greenfoxacademy.com.

Naši partneři v České republice

Naši partneři v Maďarsku

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR