Rekvalifikuj se s námi na programátora!
Už za 4 nebo 10 měsíců!

100% garance pracovního umístění

Proč změnit kariéru do IT právě s námi?

Učíme pouze ty programovací jazyky, po kterých je největší poptávka na trhu práce
V průběhu výběrového řízení ti řekneme, zda máš na to stát se programátorem
100% garance pracovního umístění
Kariéru můžeš změnit již za 4 intenzivní měsíce nebo při zaměstnání během 10 měsíců
Garance vrácení peněz v prvních 14 dnech, pokud ti kurz nebude vyhovovat
Možnost platby zpětně (školné budeš splácet až po studiu, až začneš pracovat)
Malé studijní skupinky s profesionálními mentory
Jsme jediný bootcamp v ČR, kde je výuka česky

Jak se stát programátorem?

Můžeš si vybrat mezi Super intenzivním kurzem a Kurzem při zaměstnání. Oba můžeš studovat online nebo prezenčně.
Vyber typ kurzu a zobrazí se ti přehled a více informací.
Nevíš, který kurz je pro tebe ten pravý? Pomůžeme ti najít jeho ideální variantu i typ školného. Zjisti to v našem kvízu. Potřebuješ více informací? Domluv si s námi schůzku!

Ceny školného

Pro zobrazení možností platby školného vyber typ kurzu

Naši studenti

Green Fox Academy instagram
Co bys vzkázala budoucím studentům Green Fox Academy?
Buď připraven/a dát kurzu maximum, a to i mimo hlavní výuku. Musíš být připraven/a se na nějaký čas rozloučit se svými koníčky a s volným časem. Vždy buď o krok napřed. Zajímej se o témata a jdi hlouběji!

Petra

srpen 2020
Green Fox Academy instagram
Jak se ti studuje online?
“Výhoda Green Fox online kurzu na zkrácený úvazek je, že můžu sedět doma u všeho svého zázemí - dvou monitorů + obrazovce notebooku, bedničkám externí klávesnici a myši. Hodně mi to usnadňuje práci. Výhodou také může být, že člověk není tlačený se 100 % času soustředit - pokud tedy zrovna neprobíhá intenzivní výuka, není potíž si čas managovat na míru :)).”

Matěj

Naši firemní partneři a zaměstnavatelé našich absolventů

Co musí splňovat ideální kandidát?

Má motivaci
Je starší 18 let
Mluví anglicky alespoň na komunikativní úrovni
Předchozí zkušenosti s programováním nejsou potřeba.
Pokud už základy znáš, můžeš se připojit ke třídě během druhého, orientačního modulu.

Základní informace

1. Jaké dovednosti získáš?

Během kurzu si osvojíš dovednosti a zkušenosti juniorního softwarového vývojáře (aktuálně v programovacím jazyku C# nebo Java). Ve třetím modulu kurzu se můžeš specializovat na následující oblasti:

Back-end
Front-end
Full-Stack

Je jen na tobě, kterou cestu si vybereš.

2. Proč programování?

V Česku i ve světě poptávka po programátorech neustále roste, a to díky technologickému boomu v posledních desetiletích. Kódování se stává nezbytnou dovedností stejně jako např. angličtina. Myslíme si, že programovat se může naučit kdokoliv. Ale jen ti nejlepší a nejoddanější se mohou stát junior programátory za pár měsíců a získat pak skvěle placenou práci.

3. Jakou metodu výuky používáme?

Výuka probíhá prostřednictvím mentoringu. V praxi to znamená, že pouze 10 % času výuky tvoří přednášky, zbývajících 90 % tvoří individuální nebo skupinová praktická práce pod vedením mentorů.

Naším cílem je vytvořit podobné pracovní prostředí, ve kterém se ocitneš, až nastoupíš do práce po ukončení studia. Proto se naše forma výuky zaměřuje na řešení výzev. V první polovině kurzu naši studenti pracují samostatně na zadaných úkolech, ve druhé polovině pak na vývoji komplexních projektů.

4. Jaká kvalifikace je potřeba?

Na to, aby ses mohl/a účastnit kurzu, nepotřebuješ žádnou speciální kvalifikaci. Jedna z mála věcí, která je ale potřeba, je alespoň základní znalost angličtiny. Nepožadujeme však žádné certifikáty či potvrzení o jazykové zkoušce.

Ačkoli to není nutné, bude během přijímacího procesu výhodou, pokud už máš jakýkoli titul, či jsi si již kódování vyzkoušel/a, nebo jsi se zúčastnil/a jakéhokoliv online kurzu.

5. Co se bude dít, až absolvuješ kurz?

Po úspěšném ukončení kurzu (většinou už i během něj) ti pomůžeme najít tvoji první práci coby junior programátora. Studenti Green Fox Academy absolvují stejné výběrové řízení jako ostatní kandidáti. Dokud nezačneš pracovat, budeš si prohlubovat své znalosti kódování během dalších 10 týdnů, a to v našem
co-workingovém prostoru nesoucí název Húli.

Věříme, že znalosti, které získáš v našem kurzu, tě připraví na práci junior programátora a abychom ti to dokázali, poskytujeme garanci pracovního umístění. Pokud nenajdeš práci v IT do 6 měsíců po úspěšném absolvování, vrátíme ti 100 % školného. Více informací najdeš ve studentské smlouvě.

6. Jaké certifikáty získáš po ukončení kurzu?

Certifikát vydaný společností Green Fox Academy, který dokládá splnění podmínek kurzu a složení závěrečné zkoušky.

Důležitá informace: Kurz není státem akreditovaným vzdělávacím programem a nemůžeme proto vydávat akreditované diplomy. V tomto směru neplánujeme žádnou změnu, protože akreditační proces by nám neumožňoval učit ty nejnovější technologie. Věříme, že skutečnou hodnotu získaných dovedností prokazuje fakt, že naši nejlepší studenti získají práci ihned po dokončení studia.

7. Jak a za jakých podmínek ti pomůžeme najít zaměstnání po ukončení kurzu?

Studentům, kteří úspěšně absolvují kurz, bude náborový tým nápomocen při hledání zaměstnání co nejdříve, ale měj na paměti, že nalezení zaměstnání může trvat několik měsíců.

Z toho důvodu neváhej a hledej si práci kdekoliv. Prostřednictvím nás můžeš přijmout pouze pracovní nabídky našich náborových partnerů. Naši partneři nabízejí nástupní hrubý plat minimálně 35 000 CZK měsíčně.

8. Kde bude probíhat výuka?

V případě prezenčního kurzu v sídle Green Fox Academy na adrese Václavské náměstí 11, Praha 1. K online kurzu se můžeš připojit odkudkoliv, kde budeš mít stabilní internetové spojení.

Osnovy

Kurz je rozdělen do tří částí (modulů), během kterých se zaměřujeme zejména na objektově orientovaný programovací jazyk C# nebo Java. Po druhém modulu si však vybereš, zda se chceš věnovat back-endu, front-endu nebo full-stacku.
Tvá specializace v posledním projektovém modulu závisí také na
 • potřebách firemních partnerů, kteří naše studenty zaměstnávají
 • výsledcích tvého studia a zkoušek

1. Přípravný modul

Přípravný modul se zaměřuje na základní pojmy implementace algoritmů při používání programovacích jazyků. Seznamuje studenty se všemi potřebnými nástroji pro vytváření programů, včetně editorů, IDE, příkazových řádků a systémů pro správu verzí, jako je Git.
Podrobné osnovy přípravného modulu:
Učební plán se zaměřuje na univerzální stavební bloky programovacích jazyků, jako jsou výrazy, cykly, podmínky, funkce a datové struktury. Na konci modulu by účastníci měli být schopni vytvořit jednoduchou 2D grafickou hru, která se skládá z bludiště založeného na dlaždicích a postavy, kterou lze ovládat pomocí klávesnice.

Tento modul můžeš studovat i v případě, že se nechceš hned stát vývojářem, ale chceš třeba pokračovat ve své současné kariéře a programovací dovednosti se ti hodí - to doporučujeme např. pro digitální marketingové pracovníky, projektové manažery, obchodní analytiky nebo UI designéry.

Hlavní témata

 • Příkazový řádek
 • Verzování
 • Základy HTML a CSS
 • Editory
 • Výrazy
 • Řídící toky
 • Funkce
 • Datové struktury
 • Zpracování souborů
 • Moduly a importy
 • Testování jednotek
 • Vykreslování objektů
 • Objektová orientace
 • Herní projekt
 • GitHub

Java

Přípravný modul v Javě tě naučí základy programovacího jazyka, který je v současnosti jedním z nejpopulárnějších na světě. Java poskytuje pevný základ pro vývoj Java back-end nebo Android, i když je také možné přejít na jiné technologie.

C#

Jazyk C# poskytuje pevný základ pro rozhraní .NET back-end a pro stolní a mobilní vývoj na platformách Microsoft.  

2. Orientační modul

V návaznosti na to, co jsi se naučil/a v předchozím přípravném modulu, se pustíš do praktického vývoje webů na straně serveru.
Podrobné osnovy orientačního modulu:
V rámci tohoto modulu se ponoříš hlouběji do tajů technologií. Poznáš technologie, které se používají v real-life vývojových aktivitách.

V případě, že si nepředstavuješ sám/sama sebe jako vývojáře, budeš snáze pracovat s programátory, což je výhoda v oblastech jako je řízení projektů, řízení lidských zdrojů, práce s daty nebo založení vlastního start-upu.

Pokud již máš zkušenosti s programováním, ale ne dost na to, abys získal/a práci vývojáře, nebo bys chtěl/a své znalosti vylepšit, můžeš se připojit rovnou k tomuto modulu (s modulárním předplatným). K tomu je třeba složit závěrečnou zkoušku předchozího modulu.

Spring

Spring, jeden z nejpopulárnějších aplikačních rámců/frameworků pro vývoj Java aplikací, ti pomůže naučit se základy vytváření back-end aplikací, které běží na serveru. Představuje dobrý základ pro back-endový vývoj, Androidový vývoj a DevOps. Na konci tohoto modulu budeš schopný/á vytvořit interaktivní webovou aplikaci, kterou bude možné připojit k databázi.

Hlavní témata

 • Java streamy, lambda výrazy
 • Gradle
 • SQL
 • Spring Boot
 • Thymeleaf
 • MVC
 • ORM
 • REST
 • Bootstrap
 • Heroku

ASP.NET

Framework .NET ti pomůže naučit se základy back-end aplikací, které běží na straně serveru. Na konci modulu by měl být účastník schopen vytvořit interaktivní webovou aplikaci, která je připojena k databázi.

Hlavní témata

 • Lambda výrazy
 • .NET Core
 • LINQ
 • SQL
 • ASP.NET
 • Razor Templates
 • MVC
 • ORM
 • REST
 • Bootstrap
 • Azure

V posledním modulu je možné přejít na jiné technologie.

 • Lehké: Back-end
 • Složitější: Front-end, Full-Stack

3. Projektový modul

V posledním modulu jsou studenti rozděleni do 3-4 skupin a každé skupině je přiřazen projekt, na kterém se v této fázi pracuje.
Podrobné osnovy projektového modulu:
Účastníci se díky vlastní práci technologie učí postupně sami, ale naši mentoři jsou samozřejmě k dispozici, aby pomohli a poradili s čím bude potřeba.

S našimi firemními partnery konzultujeme technologie, které v současné době používají, a ty pak začleňujeme do našich projektů. Po skončení kurzu budeš mít možnost prohloubit své znalosti kódování o dalších 10 týdnů prostřednictvím práce v rámci projektů "Húli". Zde budeš čelit okolnostem, které jsou obvyklé na pracovišti, a proto můžeš zažít každodenní radosti a strasti odborníka v oblasti IT.

Back-end

Tyto projekty jsou striktně back-endové, psané v C# nebo Javě.

Hlavní témata:

 • Token Based Authentication
 • Async structures
 • Komplexní databázové struktury
 • Migrace tam
 • Hosting
 • Průběžná integrace
 • Design Patterns
 • REST API
 • Unit/Integration testing

Front-end

Tyto projekty jsou pouze front-endové, napsané v Angular 8+ a React, což jsou 2 nejpopulárnější JavaScriptové frameworky. Tyto aplikace jsou připojeny k back-endu od ostatních týmů.

Hlavní témata:

 • Angular 8+ / React
 • Async structures
 • Advanced DOM
 • Token Based Authentication
 • Průběžná integrace
 • Design Patterns
 • Unit/Integration testing

Full-Stack

Tyto projekty jsou vyvíjeny v JavaScriptu od začátku až do konce, a to jak na straně serveru, tak na straně klienta. Pomáhají studentům získávat znalosti z obou stran vývoje, ale nejdou tak do hloubky, jako ty, které se soustředí jen na jednu cestu.

Hlavní témata:

 • Angular 8+ / React
 • Async structures
 • Advanced DOM
 • Token Based Authentication
 • Databázové struktury
 • Průběžná integrace
 • Design Patterns
 • REST API
 • Unit/Integration testing
Po absolvování kurzu, a předtím než začneš svou první práci jako Junior Programátor, se můžeš připojit ke komunitě Húli.

Húli

Komunita Húli funguje jako open-source projekt, každý programátor si může vybrat, na kterých úkolech chce pracovat. Není tu už k dispozici žádný mentor jako v Projektovém modulu kurzu, avšak po zpracování úkolu může člen komunity požádat ostatní členy o kontrolu.
Podrobnosti o Húli:
“V Húli jsem pracovala na front-end projektu. Předtím jsem kódovala jen v Javě, takže to byla dobrá příležitost naučit se něco z JavaScriptu a seznámit se s Vue. Peter mi vždycky pomohl, pokud jsem se zasekla u nějakého úkolu. Revize kódu byly detailnější než během projektové fáze v kurzu, takže jsem si jistá, že jsme nakonec přišli s řešením na velice dobré úrovni. Húli rozhodně stojí za to!”
Eva
“Přidat se k Húli byl nejlepší způsob, jak se připravit na reálné pracovní prostředí a práci developera. Hodně jsem se naučila ze zpětné vazby a dokázala jsem se zlepšovat s každým dalším úkolem. Zkušenost z Húli byla i velkou výhodou na pracovních pohovorech. Obvykle se mě ptali, jak Húli funguje a jak jsem dokázala plánovat svůj čas pro jednotlivé úkoly. Velkým plusem bylo, že jsme pracovali na opravdu velkých projektech a mohli tak poznat, jak věci fungují v praxi.”
Anna

Co získáš, pokud se zapojíš?

Mezi hlavní výhody patří:

 • Získání zkušeností z práce na reálném projektu většího rozsahu
 • Možnost učit se od ostatních developerů v rámci komunity
 • Možnost zařadit ukázky práce do portfolia k prezentaci potenciálním zaměstnavatelům
 • Revize kódu od seniorních programátorů

Do kdy se musím zapojit?

Ke komunitě Húli se připojíš ihned po absolvování kurzu. Nejlepší je totiž začít co nejdříve, abys kódoval/a a dál se vzdělával/a hned po skončení kurzu.

Co se od tebe očekává?

Pokud se rozhodneš přidat se k Húli, budeš mít následujicí povinnosti:

 • Zaznamenávat svou pracovní dobu do společné tabulky
 • Věnovat práci alespoň 16 hodin týdně (ve zbytku času můžeš relaxovat a připravovat se na pracovní pohovory)
 • Dokončit úkoly, na kterých začneš pracovat
 • Účastnit se týmových schůzek, revizí, plánování atd.
 • Být v pracovní dny k dispozici online pro týmovou komunikaci na Slacku

Můžu pracovat z domova?

Ano! Můžeš pracovat z domova, pouze musíš být schopen připojit se ke schůzkám online a komunikovat se svým týmem na Slacku.

Můžu pracovat na projektu v jiné technologii, než jakou jsem se učil během kurzu?

Ano! Můžeš si vyzkoušet pracovat na projektech v jiných technologiích.

Jak probíhá přijímací řízení?

Pro účast v kurzu nejsou nutné žádné tradiční vstupní předpoklady. Jednu věc však musíš zvládnout – angličtinu. V průběhu kurzu je to velmi důležité, neboť jsou v ní všechny studijní materiály. I když tě naši mentoři budou učit v preferovaném jazyce (čeština/angličtina), veškerá dokumentace programů je v angličtině, proto se bez ní neobejdeš - ani v kurzu, ani při tom, co budeš pracovat jako programátor. Není nutná žádná jazyková zkouška. Přihlas se, i pokud si svou úrovní jazykových znalostí nejsi plně jistý/á. V průběhu přijímacího řízení ti řekneme, zda je pro účast dostačující.

I když to není nutnou podmínkou, výhodou během přijímacího procesu může být:
- pokud si zjistíš důležité informace o kurzu, na který se hlásíš
- jestliže jsi někdy zkoušel/a sám/sama programovat nebo jsi se účastnil/a nějakého programovacího kurzu

Celé výběrové řízení zabere maximálně 2 týdny. Záleží na tvých časových možnostech i na aktuálně volné kapacitě pro pohovor/simulaci.

Proč je výběrové řízení tak důležité?
Ne každý zvládne změnit svou kariéru za pouhé 4 měsíce. Nestačí nám krátký telefonický rozhovor. Důkladně zkoumáme kognitivní schopnosti uchazečů, jejich motivaci a reakce na praktické základní úkoly kódování. Chceme minimalizovat riziko přijetí lidí, kteří nejsou schopni odolat intenzitě kurzu a výzvám, které přináší změna kariéry. Vybíráme pouze ty, o nichž jsme přesvědčeni, že ji zvládnou. Poskytujeme 100% garanci pracovního umístění, protože víme, že po tom, co jsme vybrali ty správné uchazeče, jsme je naučili vše, co potřebují k tomu, aby se stali juniorními programátory.

Po absolvování celého procesu se dozvíš nejen, zda jsme tě přijali, ale také získáš cennou zpětnou vazbu.

V průběhu výběrového řízení budeš v kontaktu zejména s naší organizační psycholožkou a koučkou Katarinou Grujičić. Zároveň budeš Katarinu potkávat při tréninzích měkkých dovednosti
v průběhu samotného kurzu.

Chceš si přečíst, jaké to je projít si výběrovým řízením? Podívej se na tento článek.
1. Krok

Pokud jste připraveni změnit svůj život, pošlete nám svou přihlášku!
První věc, kterou musíte udělat, je poslat nám svůj životopis.

2. Krok

Dalším krokem výběrového procesu je kognitivní test. Budete potřebovat dobré připojení k internetu, počítač a vhodné místo pro soustředění. Všechny pokyny budou doručeny emailem. Samotný test trvá
maximálně 20 minut.

3. Krok

Během pár dní obdržíte pozvánku na osobní pohovor či odkaz na video pohovor. Tato část výběrového řízení je zaměřena na anglický jazyk a prezentační dovednosti. Video pohovor probíhá pouze v případě, kdy setkání osobně není možné v průběhu nadcházejících dnů a zabere přibližně 10 minut před web kamerou. Všechny pokyny Vám budou zaslány emailem. Buďte bez obav, Vaše znalosti v IT oboru se netestují. ; )

4. Krok

Po úspěšném absolvování kognitivního testu budete pozváni na programovací simulaci. Nebojte se, simulace je přizpůsobena pro naprosté začátečníky. Budete potřebovat pouze dobře nabitý notebook, stabilní připojení k internetu a dobrou náladu. ;) V závislosti na Vaší časové dostupnosti a našeho mentora může být simulace prováděna jak v rámci osobní schůzky tak online.

Přihlásit se

Pokud jsi připraven/a změnit svůj život, vyplň přihlášku!
První věc, kterou musíš udělat, je sdělit nám pár základních informací o sobě. Budeme rádi, pokud připojíš také svůj životopis.

Dalším krokem výběrového procesu je kognitivní test. Budeš potřebovat dobré připojení k internetu, počítač a vhodné místo pro soustředění. Všechny pokyny ti budou doručeny e-mailem (nezapomeň kontrolovat složku spamu). Samotný test trvá maximálně 20 minut.

Během pár dní obdržíš pozvánku na osobní nebo online schůzku. Tato část výběrového řízení je zaměřena na anglický jazyk a tvou motivaci. Schůzka s naší psycholožkou bude trvat asi 30 minut. Všechny pokyny ti budou zaslány emailem. Buď bez obav, znalosti v IT oboru se netestují. ;)

Po úspěšném absolvování kognitivního testu budeš pozván na programovací simulaci. Simulace je přizpůsobena pro naprosté začátečníky. Trvá hodinu a budeš potřebovat pouze dobře nabitý notebook, stabilní připojení k internetu a dobrou náladu. Je vedena v češtině.

Školení, koučinkové sezení

Stát se programátorem je bez měkkých dovedností pouze poloviční úspěch. 

Proč?

V průběhu kurzu se naučíš nejen programovat, ale můžeš zapracovat i na svých měkkých dovednostech, včetně těch komunikačních a prezentačních. Naučíš se zvládat stres, spolupracovat a pronikneš do efektivní týmové práce.

Je pro nás důležité, aby se naši studenti cítili sebevědomě na svých budoucích pracovištích. Z toho důvodu má každá třída v Green Fox Academy přiděleného organizačního psychologa. Studenti se podle potřeby účastní školení a koučování a následně prezentují své znalosti našim mentorům a / nebo našim firemním partnerům při individuálních či skupinových prezentacích.

Organizační psycholožka a koučka

Katarina Grujičić

Jaké vlastnosti potřebuješ, abys dokázal/a změnit kariéru? Měl/a bys na to, zvládnout rekvalifikační kurz? Seděla by ti kariéra v IT oboru? A jak probíhá výběrové řízení? Na tyto otázky ti odpoví naše psycholožka a koučka Katarina.

Ručíme ti za změnu kariéry s pracovním umístěním

V rámci úzké spolupráce s našimi firemními partnery uzpůsobujeme obsah kurzu jejich požadavkům. Proto jsme si jisti, že tě znalosti, které u nás získáš, dostatečně připraví na první pozici junior programátora.

Abychom toto zaručili, poskytujeme garanci nalezení pracovního umístění v IT oboru do 6 měsíců po úspěšném absolvování kurzu, a to za minimální hrubou mzdu 35 000 Kč. Pokud se tak nestane, vrátíme ti 100 % školného.

Pro úspěšné pracovní umístění ale potřebujeme také tvoje úsilí. To znamená, že očekáváme, že se zúčastníš všech námi organizovaných pohovorů.

Proč se stát programátorem?

8 překvapujících skutečností o profesi developera

 • V současné době je pro softwarové developery v České republice otevřeno více než 30 000 pracovních míst 

 • Vývojář s 4-5letou praxí vydělává v průměru 95 000 Kč

 • Na rozdíl od obecně vžité představy je vývoj softwaru tvůrčím procesem

 • Dokonce i na juniorských pozicích se developeři těší velké nezávislosti a kreativnímu prostoru

 • Práce vývojáře není osamělým bojem, ale především  týmovou prací

 • Úspěchy českých softwarových developerů jsou známy po celém světě

 • Každý desátý vývojář je žena. Pomoz nám to změnit. :)

Příběhy našich absolventů

Další příběhy
Nebo si můžete přečíst naše hodnocení a zmínky v tisku.

Kdo bude tvým mentorem?

Martin
Havelka
Mentor
Softwarovému vývoji se věnuje více než 25 let. Během této doby se seznámil nejen s mnoha technologiemi, ale hlavně s mnoha lidmi, od kterých se toho hodně naučil. Rád by teď něco ze svých zkušeností poskytl dalším vývojářům.
Ondřej
Šlejtr
Seniorní mentor v Green Fox Academy
Ondra je zapálený programátor, který ale zjistil, že ještě víc než programovat ho baví učit druhé. Věří, že žádná otázka není hloupá - dokud se máš na co ptát, tak ti bude odpovídat.
Lukáš
Vykydal
Mentor v Green Fox Academy
V září 2019 začal navštěvovat rekvalifikační kurz Junior programátora a o 5 měsíců později jej úspěšně zakončil závěrečnou zkouškou s nadprůměrným výsledkem. Dnes je juniorním mentorem v Green Fox Academy. Můžeš se ho zeptat na vše ohledně výuky, a to jak z pohledu studenta, tak z pohledu mentora.
Amy
Hriadelová
Mentorka v Green Fox Academy
Amy pochází ze Slovenska a studovala softwarové inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. V Green Fox Academy se věnuje studentům v online kurzech.
Lukáš
Kotrbatý
Mentor v Green Fox Academy
Lukáš se v Green Foxu věnuje především online třídám, ve virtuálním prostředí je jako doma. Studoval obor Otevřená Informatika se zaměřením na softwarové inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Začínal v Javě, ale zkušenosti má i s Pythonem, JavaScriptem nebo C++ .

Často kladené otázky

Pokud tě zajímá něco konkrétního, projdi si nejčastěji kladené dotazy. Pokud máš stále otázky, neváhej nás kontaktovat.
FAQ

Slavnostní ceremonie prezenčního kurzu

Co se děje po absolvování kurzu?

Pracovní umístění

Prezentace studentských projektů

Přihláška do kurzu

Přihlásit se