Rekvalifikuj se s námi na programátora!
Už za 4 nebo 9 měsíců!

100% garance pracovního umístění

Uzávěrka přihlášek: 1. srpna 2021

Proč změnit kariéru do IT právě s námi?

ikona proč se stát programátorem s green fox academy
Jsme jediný státem akreditovaný bootcamp v ČR, kde je výuka i v češtině.
ikona proč se stát programátorem s green fox academy
V průběhu výběrového řízení ti řekneme, zda máš na to stát se programátorem
ikona proč se stát programátorem s green fox academy
100% garance pracovního umístění, jinak ti vrátíme školné.
ikona proč se stát programátorem s green fox academy
Kariéru můžeš změnit již za 4 intenzivní měsíce nebo při zaměstnání během 9 měsíců
ikona proč se stát programátorem s green fox academy
Garance vrácení peněz v prvních 14 dnech. Pokud ti kurz nebude vyhovovat, můžeš odejít
ikona proč se stát programátorem s green fox academy
Možnost platby zpětně. Školné můžeš začít splácet z platu tvé nové práce, kterou ti najdeme
ikona proč se stát programátorem s green fox academy
Malé studijní skupinky s profesionálními mentory a mentoring jako hlavní metoda vzdělávání
ikona proč se stát programátorem s green fox academy
Učíme pouze ty programovací jazyky, po kterých je největší poptávka na trhu práce

Naši absolventi říkají

„Internet je plný výukových materiálů a já jsem věřil, že bych se naučil programovat sám, ale trvalo by mi to tak rok. Díky bootcampu jsem to zvládl za čtyři měsíce. Navíc jsem se měl během studia na koho obrátit a také Green Fox Academy garantovala pracovní umístění, což znělo skvěle a také to splnila.“

Pavel, dříve stavební architekt

„Jsem neskutečně ráda, že jsem se k změně kariéry odvážila. Jako programátorka teď dokážu jednodušeji skloubit rodinu a práci.“

Jiřina, dříve HR specialistka

"Jsem šťastný, že jsem doopravdy změnil kariéru. Kurz nebyl jako ve škole, ale bylo to reálné programování! Celkově to byl skvělý a intenzivní půlrok."

Pavel Nebeský, dříve strategický ředitel

Jsem vděčná za inspirující vzdělávací prostředí. Mentoři mi vždy rádi odpověděli na mé otázky a vedli mě k řešení mých problémů s kódováním. Díky tréninkům měkkých dovedností mám pocit, že jsem dobře připravena uspět při pohovorech.

Maggie McDonald, dříve učitelka angličtiny

"Jsem vděčný za znalosti a zkušenosti, které jinde nezískáte. Všechny ty informace o hledání práce. Cítím se univerzálnější a náborářům se líbí můj příběh. Konečně jsem posiloval i svou levou hemisféru."

Jakub Jenč, dříve student antropologie

Jak se staneš programátorem/kou?

Vyber si Super intenzivní kurz nebo Kurz při zaměstnání a pusť se do toho! Můžeš studovat prezenčně v Praze či online odkudkoliv.
Zvol si typ a dozvíš se víc.

Akreditace kurzu

Proč je pro tebe výhodné studovat akreditovaný kurz?

 • Cena je snížena o 21 %
 • Výuka v českém jazyce
 • Získáš osvědčení o rekvalifikaci
 • Najdeme ti novou práci se 100% garancí

Ceny školného

Pro zobrazení možností platby školného vyber typ kurzu
Nevíš, který kurz je pro tebe ten pravý? Pomůžeme ti najít jeho ideální variantu i typ školného. Stačí vyplnit náš kvíz. Potřebuješ více informací? Zavolejme si!

Firemní partneři a zaměstnavatelé našich absolventů

Co musí splňovat ideální kandidát?

ikona jak se stát programátorem
Má motivaci
ikona jak se stát programátorem
Je starší 18 let
ikona jak se stát programátorem
Mluví anglicky alespoň na komunikativní úrovni
ikona jak se stát programátorem
Předchozí zkušenosti s programováním nejsou potřeba.
Pokud už základy znáš, můžeš se připojit ke třídě během druhého, orientačního modulu.

Základní informace

1. Jaké dovednosti získáš?

Během kurzu si osvojíš dovednosti a zkušenosti juniorního softwarového vývojáře (aktuálně v programovacím jazyku C# nebo Java). Ve třetím modulu kurzu se můžeš specializovat na následující oblasti:

Back-end
Front-end
Full-Stack

Je jen na tobě, kterou cestu si vybereš.

2. Proč programování?

V Česku i ve světě poptávka po programátorech neustále roste, a to díky technologickému boomu v posledních desetiletích. Kódování se stává nezbytnou dovedností stejně jako např. angličtina. Myslíme si, že programovat se může naučit kdokoliv. Ale jen ti nejlepší a nejoddanější se mohou stát junior programátory za pár měsíců a získat pak skvěle placenou práci.

3. Jakou metodu výuky používáme?

Výuka probíhá prostřednictvím mentoringu. V praxi to znamená, že pouze 10 % času výuky tvoří přednášky, zbývajících 90 % tvoří individuální nebo skupinová praktická práce pod vedením mentorů.

Naším cílem je vytvořit podobné pracovní prostředí, ve kterém se ocitneš, až nastoupíš do práce po ukončení studia. Proto se naše forma výuky zaměřuje na řešení výzev. V první polovině kurzu naši studenti pracují samostatně na zadaných úkolech, ve druhé polovině pak na vývoji komplexních projektů.

4. Jaká kvalifikace je potřeba?

Na to, aby ses mohl/a účastnit kurzu, nepotřebuješ žádnou speciální kvalifikaci. Jedna z mála věcí, která je ale potřeba, je alespoň základní znalost angličtiny. Nepožadujeme však žádné certifikáty či potvrzení o jazykové zkoušce.

Ačkoli to není nutné, bude během přijímacího procesu výhodou, pokud už máš jakýkoli titul, či jsi si již kódování vyzkoušel/a, nebo jsi se zúčastnil/a jakéhokoliv online kurzu.

5. Co se bude dít, až absolvuješ kurz?

Po úspěšném ukončení kurzu (většinou už i během něj) ti pomůžeme najít tvoji první práci coby junior programátora. Studenti Green Fox Academy absolvují stejné výběrové řízení jako ostatní kandidáti. Dokud nezačneš pracovat, budeš si prohlubovat své znalosti kódování během dalších 10 týdnů, a to v našem
co-workingovém prostoru nesoucí název Húli.

Věříme, že znalosti, které získáš v našem kurzu, tě připraví na práci junior programátora a abychom ti to dokázali, poskytujeme garanci pracovního umístění. Pokud nenajdeš práci v IT do 6 měsíců po úspěšném absolvování, vrátíme ti 100 % školného. Více informací najdeš ve studentské smlouvě.

6. Jaké certifikáty získáš po ukončení kurzu?

Certifikát vydaný společností Green Fox Academy, který dokládá splnění podmínek kurzu a složení závěrečné zkoušky.

Důležitá informace: Kurz není státem akreditovaným vzdělávacím programem a nemůžeme proto vydávat akreditované diplomy. V tomto směru neplánujeme žádnou změnu, protože akreditační proces by nám neumožňoval učit ty nejnovější technologie. Věříme, že skutečnou hodnotu získaných dovedností prokazuje fakt, že naši nejlepší studenti získají práci ihned po dokončení studia.

7. Kde bude probíhat výuka?

V případě prezenčního kurzu v sídle Green Fox Academy na adrese Václavské náměstí 11, Praha 1. K online kurzu se můžeš připojit odkudkoliv, kde budeš mít stabilní internetové spojení.

Kurz se skládá ze 3 modulů

Během nich se zaměřujeme zejména na objektově orientovaný programovací jazyk C# nebo Java
(v současnosti nejpoptávanější jazyky našich firemních partnerů).
Po druhém modulu si však vybereš, zda se chceš věnovat back-endu, front-endu nebo full-stacku.
Tvá specializace v posledním projektovém modulu závisí také na
 • potřebách firemních partnerů, kteří naše studenty zaměstnávají
 • výsledcích tvého studia a zkoušek

1. Přípravný modul

Přípravný modul se zaměřuje na základní pojmy implementace algoritmů při používání programovacích jazyků. Seznamuje studenty se všemi potřebnými nástroji pro vytváření programů, včetně editorů, IDE, příkazových řádků a systémů pro správu verzí, jako je Git.
Podrobné osnovy přípravného modulu:
Učební plán se zaměřuje na univerzální stavební bloky programovacích jazyků, jako jsou výrazy, cykly, podmínky, funkce a datové struktury. Na konci modulu by účastníci měli být schopni vytvořit jednoduchou 2D grafickou hru, která se skládá z bludiště založeného na dlaždicích a postavy, kterou lze ovládat pomocí klávesnice.

Tento modul můžeš studovat i v případě, že se nechceš hned stát vývojářem, ale chceš třeba pokračovat ve své současné kariéře a programovací dovednosti se ti hodí - to doporučujeme např. pro digitální marketingové pracovníky, projektové manažery, obchodní analytiky nebo UI designéry.

Hlavní témata

 • Příkazový řádek
 • Verzování
 • Základy HTML a CSS
 • Editory
 • Výrazy
 • Řídící toky
 • Funkce
 • Datové struktury
 • Zpracování souborů
 • Moduly a importy
 • Testování jednotek
 • Vykreslování objektů
 • Objektová orientace
 • Herní projekt
 • GitHub

Java

Přípravný modul v Javě tě naučí základy programovacího jazyka, který je v současnosti jedním z nejpopulárnějších na světě. Java poskytuje pevný základ pro vývoj Java back-end nebo Android, i když je také možné přejít na jiné technologie.

C#

Jazyk C# poskytuje pevný základ pro rozhraní .NET back-end a pro stolní a mobilní vývoj na platformách Microsoft.  

2. Orientační modul

V návaznosti na to, co jsi se naučil/a v předchozím přípravném modulu, se pustíš do praktického vývoje webů na straně serveru.
Podrobné osnovy orientačního modulu:
V rámci tohoto modulu se ponoříš hlouběji do tajů technologií. Poznáš technologie, které se používají v real-life vývojových aktivitách.

V případě, že si nepředstavuješ sám/sama sebe jako vývojáře, budeš snáze pracovat s programátory, což je výhoda v oblastech jako je řízení projektů, řízení lidských zdrojů, práce s daty nebo založení vlastního start-upu.

Pokud již máš zkušenosti s programováním, ale ne dost na to, abys získal/a práci vývojáře, nebo bys chtěl/a své znalosti vylepšit, můžeš se připojit rovnou k tomuto modulu (s modulárním předplatným). K tomu je třeba složit závěrečnou zkoušku předchozího modulu.

Spring

Spring, jeden z nejpopulárnějších aplikačních rámců/frameworků pro vývoj Java aplikací, ti pomůže naučit se základy vytváření back-end aplikací, které běží na serveru. Představuje dobrý základ pro back-endový vývoj, Androidový vývoj a DevOps. Na konci tohoto modulu budeš schopný/á vytvořit interaktivní webovou aplikaci, kterou bude možné připojit k databázi.

Hlavní témata

 • Java streamy, lambda výrazy
 • Gradle
 • SQL
 • Spring Boot
 • Thymeleaf
 • MVC
 • ORM
 • REST
 • Bootstrap
 • Heroku

ASP.NET

Framework .NET ti pomůže naučit se základy back-end aplikací, které běží na straně serveru. Na konci modulu by měl být účastník schopen vytvořit interaktivní webovou aplikaci, která je připojena k databázi.

Hlavní témata

 • Lambda výrazy
 • .NET Core
 • LINQ
 • SQL
 • ASP.NET
 • Razor Templates
 • MVC
 • ORM
 • REST
 • Bootstrap
 • Azure

V posledním modulu je možné přejít na jiné technologie.

 • Lehké: Back-end
 • Složitější: Front-end, Full-Stack

3. Projektový modul

V posledním modulu jsou studenti rozděleni do 3-4 skupin a každé skupině je přiřazen projekt, na kterém se v této fázi pracuje.
Podrobné osnovy projektového modulu:
Účastníci se díky vlastní práci technologie učí postupně sami, ale naši mentoři jsou samozřejmě k dispozici, aby pomohli a poradili s čím bude potřeba.

S našimi firemními partnery konzultujeme technologie, které v současné době používají, a ty pak začleňujeme do našich projektů. Po skončení kurzu budeš mít možnost prohloubit své znalosti kódování o dalších 10 týdnů prostřednictvím práce v rámci projektů "Húli". Zde budeš čelit okolnostem, které jsou obvyklé na pracovišti, a proto můžeš zažít každodenní radosti a strasti odborníka v oblasti IT.

Back-end

Tyto projekty jsou striktně back-endové, psané v C# nebo Javě.

Hlavní témata:

 • Token Based Authentication
 • Async structures
 • Komplexní databázové struktury
 • Migrace tam
 • Hosting
 • Průběžná integrace
 • Design Patterns
 • REST API
 • Unit/Integration testing

Front-end

Tyto projekty jsou pouze front-endové, napsané v Angular 8+ a React, což jsou 2 nejpopulárnější JavaScriptové frameworky. Tyto aplikace jsou připojeny k back-endu od ostatních týmů.

Hlavní témata:

 • Angular 8+ / React
 • Async structures
 • Advanced DOM
 • Token Based Authentication
 • Průběžná integrace
 • Design Patterns
 • Unit/Integration testing

Full-Stack

Tyto projekty jsou vyvíjeny v JavaScriptu od začátku až do konce, a to jak na straně serveru, tak na straně klienta. Pomáhají studentům získávat znalosti z obou stran vývoje, ale nejdou tak do hloubky, jako ty, které se soustředí jen na jednu cestu.

Hlavní témata:

 • Angular 8+ / React
 • Async structures
 • Advanced DOM
 • Token Based Authentication
 • Databázové struktury
 • Průběžná integrace
 • Design Patterns
 • REST API
 • Unit/Integration testing

Kdo bude tvým mentorem?

Martin
Havelka
Seniorní mentor programování
Softwarovému vývoji se věnuje více než 25 let. Během této doby se seznámil nejen s mnoha technologiemi, ale hlavně s mnoha lidmi, od kterých se toho hodně naučil. Rád by teď něco ze svých zkušeností poskytl dalším vývojářům.
Pavel
Beránek
Seniorní mentor programování
Pavel do Green Fox Academy přešel z vysoké školy, kde vyučoval programování, algoritmizaci, videoherní studie, softwarové inženýrství a strojové učení (evoluční modelování). Nejvíce ho ale baví předávat své zkušenosti v rámci praktického kódování.
Ondřej
Šlejtr
Seniorní mentor v Green Fox Academy
Ondra je zapálený programátor, který ale zjistil, že ještě víc než programovat ho baví učit druhé. Věří, že žádná otázka není hloupá - dokud se máš na co ptát, tak ti bude odpovídat.
Anna
Hriadelová
Mentorka programování v Green Fox Academy
Anna pochází ze Slovenska a právě dokončuje magisterské studium softwarového inženýrství na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. V Green Fox Academy se věnuje studentům v online kurzech a vede workshopy pro veřejnost.
Patrik
Polakovič
Seniorní mentor programování
K programování se Patrik dostal už na střední škole. Od té doby pracoval s řadou programovacích jazyků a technologií. V současnosti už 10 let používá primárně Python. Jeho dalším oblíbeným jazykem je C#. Jako mentor chce sdílet svoje vědomosti s ostantími, kteří se rozhodli vstoupit do světa IT.
Lukáš
Vykydal
Juniorní mentor programování
V září 2019 začal navštěvovat kurz Junior programátora a o 4 měsíce později jej úspěšně zakončil závěrečnou zkouškou s nadprůměrným výsledkem. Dnes je juniorním mentorem v Green Fox Academy. Můžeš se ho zeptat na vše ohledně výuky, a to jak z pohledu studenta, tak z pohledu mentora.
Attila
Stáhl
Mentor programování
Stati se zamiloval do své nové profese programátora, kterou má rád skoro tolik, jako kočky, a to už je co říct. Přesně ví, co se děje v hlavách studentů, protože byl jedním z nich. Je vždy připraven pomoci a má neustále dobrou náladu, kterou kolem sebe rád šíří.

Jak probíhá přijímací řízení?

Pro účast v kurzu nejsou nutné žádné tradiční vstupní předpoklady. Jednu věc však musíš zvládnout – angličtinu. V průběhu kurzu je to velmi důležité, neboť jsou v ní všechny studijní materiály. I když tě naši mentoři budou učit v preferovaném jazyce (čeština/angličtina), veškerá dokumentace programů je v angličtině, proto se bez ní neobejdeš - ani v kurzu, ani při tom, co budeš pracovat jako programátor. Není nutná žádná jazyková zkouška. Přihlas se, i pokud si svou úrovní jazykových znalostí nejsi plně jistý/á. V průběhu přijímacího řízení ti řekneme, zda je pro účast dostačující.

I když to není nutnou podmínkou, výhodou během přijímacího procesu může být:
- pokud si zjistíš důležité informace o kurzu, na který se hlásíš
- jestliže jsi někdy zkoušel/a sám/sama programovat nebo jsi se účastnil/a nějakého programovacího kurzu

Celé výběrové řízení zabere maximálně 2 týdny. Záleží na tvých časových možnostech i na aktuálně volné kapacitě pro pohovor/simulaci.

Proč je výběrové řízení tak důležité?
Ne každý se zvládne stát programátorem za pouhé 4 měsíce. Nestačí nám krátký telefonický rozhovor. Důkladně zkoumáme kognitivní schopnosti uchazečů, jejich motivaci a reakce na praktické základní úkoly kódování. Chceme minimalizovat riziko přijetí lidí, kteří nejsou schopni odolat intenzitě kurzu a výzvám, které přináší změna kariéry. Vybíráme pouze ty, o nichž jsme přesvědčeni, že ji zvládnou. Poskytujeme
100% garanci
pracovního umístění, protože víme, že po tom, co jsme vybrali ty správné uchazeče, jsme je naučili vše, co potřebují k tomu, aby se stali juniorními programátory.

Po absolvování celého procesu se dozvíš nejen, zda jsme tě přijali, ale také získáš cennou zpětnou vazbu.

V průběhu výběrového řízení budeš v kontaktu zejména s našimi organizačními psychology a kouči (Katarinou Grujičić a Danielem Houserem). Zároveň budeš Katarinu a Dana potkávat při tréninzích měkkých dovednosti v průběhu samotného kurzu.

Chceš si přečíst, jaké to je projít si výběrovým řízením? Podívej se na tento článek.
1. Krok

Pokud jsi připraven/a změnit svůj život, pošli nám svou přihlášku!

2. Krok

Dalším krokem výběrového procesu je kognitivní test. Budeš potřebovat dobré připojení k internetu, počítač a vhodné místo pro soustředění. Všechny pokyny budou doručeny emailem. Samotný test trvá
maximálně 20 minut.

3. Krok

Během pár dní obdržíš pozvánku na osobní pohovor či odkaz na video pohovor. Tato část výběrového řízení je zaměřena na anglický jazyk a prezentační dovednosti. Video pohovor probíhá pouze v případě, kdy setkání osobně není možné v průběhu nadcházejících dnů a zabere přibližně 10 minut před web kamerou. Všechny pokyny ti budou zaslány emailem. Buď bez obav, tvé znalosti v IT oboru se netestují. ; )

4. Krok

Po úspěšném absolvování kognitivního testu budeš pozván/a na programovací simulaci. Neboj, simulace je přizpůsobena pro naprosté začátečníky. Budeš potřebovat pouze dobře nabitý notebook, stabilní připojení k internetu a dobrou náladu. ;) V závislosti na na tvé časové dostupnosti a našeho mentora může být simulace prováděna jak v rámci osobní schůzky tak online.

Přihlásit se

Pokud jsi připraven/a změnit svůj život, vyplň přihlášku!
První věc, kterou musíš udělat, je sdělit nám pár základních informací o sobě.

Dalším krokem výběrového procesu je kognitivní test. Budeš potřebovat dobré připojení k internetu, počítač a vhodné místo pro soustředění. Všechny pokyny ti budou doručeny e-mailem (nezapomeň kontrolovat složku spamu). Samotný test trvá maximálně 20 minut.

Během pár dní obdržíš pozvánku na osobní nebo online schůzku. Tato část výběrového řízení je zaměřena na anglický jazyk a tvou motivaci. Schůzka s naší psycholožkou bude trvat asi 30 minut. Všechny pokyny ti budou zaslány emailem. Buď bez obav, znalosti v IT oboru se netestují. ;)

Po úspěšném absolvování kognitivního testu budeš pozván na programovací simulaci. Simulace je přizpůsobena pro naprosté začátečníky. Trvá hodinu a budeš potřebovat pouze dobře nabitý notebook, stabilní připojení k internetu a dobrou náladu. Je vedena v češtině.

Školení měkkých dovedností
a koučinková sezení

Stát se programátorem je bez měkkých dovedností pouze poloviční úspěch. 

Proč?

V průběhu kurzu se naučíš nejen programovat, ale můžeš zapracovat i na svých měkkých dovednostech, včetně těch komunikačních a prezentačních. Naučíš se zvládat stres, spolupracovat a pronikneš do efektivní týmové práce.

Je pro nás důležité, aby se naši studenti cítili sebevědomě na svých budoucích pracovištích. Z toho důvodu má každá třída v Green Fox Academy přiděleného organizačního psychologa. Studenti se podle potřeby účastní školení a koučování a následně prezentují své znalosti našim mentorům a / nebo našim firemním partnerům při individuálních či skupinových prezentacích.

Organizační psychologové a kouči

green fox academy katarina grujicic psycholozka
Katarina Grujičić
Daniel Houser

Jaké vlastnosti potřebuješ, abys ses dokázal/a stát programátorem/kou? Měl/a bys na to, zvládnout náš bootcamp? Seděla by ti kariéra v IT oboru? A jak probíhá výběrové řízení? Na tyto otázky ti odpoví naši psychologové a koučové Dan a Katarina. Oba mají vysokoškolský titul z psychologie a tuzemské i zahraniční pracovní zkušenosti.

Najdeme ti práci, jinak zaplatíš
0 Kč za školné

V rámci úzké spolupráce s našimi firemními partnery uzpůsobujeme obsah kurzu jejich požadavkům. Proto jsme si jisti, že tě znalosti, které u nás získáš, dostatečně připraví na první pozici junior programátora.

Abychom toto zaručili, poskytujeme garanci nalezení pracovního umístění v IT oboru do 6 měsíců po úspěšném absolvování kurzu, a to za minimální hrubou mzdu 35 000 Kč (tuto garantujeme, často je částka vyšší).
Pokud se tak nestane, vrátíme ti 100 % školného.

Pro úspěšné pracovní umístění ale potřebujeme také tvoje úsilí. To znamená, že očekáváme, že se zúčastníš všech námi organizovaných pohovorů.

Příběhy našich absolventů

Další příběhy
Nebo si můžete přečíst naše hodnocení a zmínky v tisku.
Po absolvování kurzu, a předtím než začneš svou první práci jako junior programátor, se můžeš připojit ke komunitě Húli.

Húli

Komunita Húli funguje jako open-source projekt, každý programátor si může vybrat, na kterých úkolech chce pracovat. Není tu už k dispozici žádný mentor jako v Projektovém modulu kurzu, avšak po zpracování úkolu může člen komunity požádat ostatní členy o kontrolu.
Podrobnosti o Húli:

Co získáš, pokud se zapojíš?

Mezi hlavní výhody patří:

 • Získání zkušeností z práce na reálném projektu většího rozsahu
 • Možnost učit se od ostatních developerů v rámci komunity
 • Možnost zařadit ukázky práce do portfolia k prezentaci potenciálním zaměstnavatelům
 • Revize kódu od seniorních programátorů

Do kdy se musím zapojit?

Ke komunitě Húli se připojíš ihned po absolvování kurzu. Nejlepší je totiž začít co nejdříve, abys kódoval/a a dál se vzdělával/a hned po skončení kurzu.

Co se od tebe očekává?

Pokud se rozhodneš přidat se k Húli, budeš mít následujicí povinnosti:

 • Zaznamenávat svou pracovní dobu do společné tabulky
 • Věnovat práci alespoň 16 hodin týdně (ve zbytku času můžeš relaxovat a připravovat se na pracovní pohovory)
 • Dokončit úkoly, na kterých začneš pracovat
 • Účastnit se týmových schůzek, revizí, plánování atd.
 • Být v pracovní dny k dispozici online pro týmovou komunikaci na Slacku

Můžu pracovat z domova?

Ano! Můžeš pracovat z domova, pouze musíš být schopen připojit se ke schůzkám online a komunikovat se svým týmem na Slacku.

Můžu pracovat na projektu v jiné technologii, než jakou jsem se učil během kurzu?

Ano! Můžeš si vyzkoušet pracovat na projektech v jiných technologiích.

“V Húli jsem pracovala na front-end projektu. Předtím jsem kódovala jen v Javě, takže to byla dobrá příležitost naučit se něco z JavaScriptu a seznámit se s Vue. Peter mi vždycky pomohl, pokud jsem se zasekla u nějakého úkolu. Revize kódu byly detailnější než během projektové fáze v kurzu, takže jsem si jistá, že jsme nakonec přišli s řešením na velice dobré úrovni. Húli rozhodně stojí za to!”
Eva
“Přidat se k Húli byl nejlepší způsob, jak se připravit na reálné pracovní prostředí a práci developera. Hodně jsem se naučila ze zpětné vazby a dokázala jsem se zlepšovat s každým dalším úkolem. Zkušenost z Húli byla i velkou výhodou na pracovních pohovorech. Obvykle se mě ptali, jak Húli funguje a jak jsem dokázala plánovat svůj čas pro jednotlivé úkoly. Velkým plusem bylo, že jsme pracovali na opravdu velkých projektech a mohli tak poznat, jak věci fungují v praxi.”
Anna

10 důvodů, proč jít do IT

bootcamp programování vs. vysoká škola IT

Často kladené otázky

Pokud tě zajímá něco konkrétního, projdi si nejčastěji kladené dotazy. Pokud máš stále otázky, neváhej nás kontaktovat.
FAQ

Slavnostní ceremonie
prezenčního kurzu

Co se děje po absolvování kurzu?

Kde nejčastěji pracují naši absolventi?

Prezentace studentských projektů

Přesvědčili jsme tě? Staň se i ty programátorem/kou!

Přihlásit se
 Eventree
AutTalk
Ceskomoravská
CitySpy
D&O consulting
Feel Good Company
IN-SPIRO
Informuji
Kiwi
Kudyznudy
M.arter
Nestle
Prague Monitor
Prague TV
ReactiveExp
StartupJobs
jooble
ČMAPM